Najděte nejlevnejší letenky

Chorvatsko Pirovac

Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Pirovac


Zde jsou některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkající se Chorvatska a města Pirovac:

1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Pirovacu?

Nejbližším letištěm je letiště v Zadaru, které je asi 45 minut jízdy autem od Pirovacu. Můžete si také pronajmout auto nebo si objednat soukromý transfer z letiště. Dále je možné dojet do Pirovacu autobusem nebo vlakem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Pirovacu?

Pirovac má několik krásných pláží, včetně pláže Lolić, Makirina, Sveti Roko a Plaža Miovica. Všechny tyto pláže mají čistou vodu a jsou ideální pro koupání a slunění.

3. Kde si mohu pronajmout vodní sporty v Pirovacu?

V zálivu se nachází několik míst, které nabízejí pronájem vodních sportů, jako jsou windsurfing, vodní lyže, kajaky a jachty. Některé z těchto míst jsou WMC Bostik, Aquadiver a Bananaboat.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Pirovacu?

V Pirovacu je několik skvělých restaurací, kde můžete ochutnat vynikající chorvatskou kuchyni. Některé z těchto restaurací jsou Konoba Branimira, Konoba Petra, Konoba Boba a Konoba Punta.

5. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Pirovacu?

Nejlepší čas na návštěvu Pirovacu je v průběhu letních měsíců, když je počasí slunečné a teplé a moře je ideální pro koupání. Od července do srpna je v Pirovacu také mnoho kulturních a historických festivalů a akcí, které stojí za návštěvu.


Letenka Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je neuvěřitelně krásná země, která láká turisty po celém světě svými křišťálově čistými plážemi, malebnými vesničkami a stovkami lety historie. Pokud plánujete navštívit Chorvatsko, určitě byste měli zvažovat letenku do městečka Pirovac.

Pirovac se nachází na pobřeží Jaderského moře a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou. Městečko je proslulé svou krásnou přírodou a ideálním počasím, což ho činí skvělým místem pro dovolenou během léta. Pokud máte rádi sporty a aktivní odpočinek, můžete se v Pirovacu věnovat například potápění, windsurfingu nebo jachtingu.

Na plážích v Pirovacu si přijdou na své milovníci slunce a moře. Pláže jsou čisté, udržované a nabízejí mnoho možností pro vodní sporty. Nebudete se muset bát, že byste se někde museli cpát, jelikož jsou zde pláže pro každého. Od rodinných pláží s pozvolným vstupem do moře, až po pláže pro nudisty. V blízkosti Pirovacu se také nachází mnoho historických památek a přírodních krás, jako je například národní park Krka.

Když jde o dopravu, letenka do Pirovacu se dá pořídit za velmi přijatelnou cenu. Městečko má vlastní letiště, které se nachází ve vzdálenosti pouhých 30 kilometrů. Na letišti lze najít řadu možností, jak se dostat do Pirovacu, například si můžete pronajmout auto, vzít taxi nebo jet autobusem. Pokud nechcete najímat auto a chcete si odpočinout, můžete jet i lodí z přístavu do Pirovacu.

V Pirovacu najdete mnoho skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční chorvatské jídlo, jako jsou například ryby a mořské plody. Pokud jste vyznavači nočního života, nebudete zklamaní. V Pirovacu najdete mnoho barů a klubů, kde si můžete užít příjemný večer a zatančit si.

Vzhledem k tomu, že Pirovac se nachází v samém srdci Dalmácie, je to dobrá výchozí pozice pro objevování této části Chorvatska. Z tohoto důvodu můžete z Pirovacu snadno navštívit města, jako jsou například Šibenik, Zadar nebo Split.

Celkově vzato, letenka do Pirovacu je skvělou investicí, pokud chcete zažít krásy Chorvatska. Krásné pláže, gastronomické zážitky a aktivní odpočinek vás zaručeně nezklamou a zanechají v úžasný pocit z vaší dovolené.


Ubytování Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je jednou z nejoblíbenějších evropských destinací pro dovolenou, a to z mnoha dobrých důvodů. Tyto důvody zahrnují nádherné pláže, kulturní památky, zábavu, skvělé jídlo a přírodní krásy. Kromě toho je Pirovac jedním z nejpopulárnějších letovisek v Chorvatsku a nabízí spoustu ubytování.

Pirovac se nachází v Sibeniku-Kninu, na severním pobřeží chorvatské Dalmácie. Má neuvěřitelně krásné pláže, jako je pláž Lolić a pláž Sveti Duh. Pláž Lolić je písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti i starší osoby. Pláž Sveti Duh naopak nabízí velmi čistou vodu s kamenitým pobřežím.

Pirovac nabízí různé druhy ubytování pro návštěvníky. Od malých apartmánů po větší hotely. V centru města se nachází řada malých a útulných pensionů a apartmánů. Tyto apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro páry, kteří si chtějí užít romantický pobyt. Luxusní hotely, jako je například hotel Complex Imperial, nabízejí prvotřídní ubytování pro náročnější hosty.

Jednou z velmi oblíbených možností ubytování v Pirovacu jsou soukromé apartmány. Tyto apartmány mohou být levnější a nabídnout větší soukromí než hotely. Mnoho z nich se nachází v klidných a malebných oblastech, což z nich dělá skvělé místo pro odpočinek.

Pirovac také nabízí mnoho dalších výhod pro návštěvníky. V městě se nachází řada restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat několik tradičních jídel a nápojů. V okolí se nachází řada nádherných malebných vesniček a městeček, které stojí za návštěvu.

V každém případě je Pirovac skvělým místem pro dovolenou v Chorvatsku. Kombinace nádherných pláží, historických památek, vynikajícího jídla a místní kultury jej dělají atraktivním pro turisty z celého světa. Navíc nabízí velmi různorodé a dostupné ubytování v každé cenové kategorii a pro každého. Výhodou této oblasti je také to, že je velmi snadno přístupná z okolních letišť, jako je například letiště v Zadaru nebo ve Splitu.


Počasí Chorvatsko Pirovac


Chorvatsko je jednou z nejpopulárnějších destinací pro letní dovolenou. Když se řekne Chorvatsko, většina lidí si představí krásné pláže, azurové moře a slunečné počasí. A právě o počasí v Chorvatsku, konkrétně v Pirovacu, se budeme bavit v tomto článku.

Pirovac je malé přímořské městečko, které se nachází na pobřeží Jaderského moře ve střední Dalmácii. Město je obklopeno nádhernou přírodou a nabízí kromě krásných pláží také historické památky a tradiční chorvatskou kuchyni.

Letní sezóna v Pirovacu trvá od června do září a to jsou i měsíce, kdy je počasí nejlepší. Teploty se pohybují od 25 do 30 stupňů Celsia a voda má příjemných 20 až 25 stupňů Celsia. Tyto teploty jsou ideální pro koupání, opalování a vodní sporty.

V létě v Pirovacu také převládá slunečné počasí. Průměrně zde svítí slunce 10 až 12 hodin denně a srážky jsou minimální. O víkendech se mohou vyskytnout krátké bouřky, ale ty nejsou časté a neznamenají větší problém pro turisty.

V zimě je v Pirovacu klidněji a počasí je podobné jako v celé Dalmácii. Teploty se pohybují okolo 10 stupňů Celsia a srážky jsou častější. Zimní období však také nabízí své kouzlo, kdy můžete poznat město bez davů turistů a procházet se v tichu kolem moře.

V každém případě je Pirovac výborným místem pro letní dovolenou, kdy má počasí a všechny ostatní podmínky, které potřebujete pro relaxaci a zábavu. Ať už se rozhodnete navštívit Pirovac kdykoliv, určitě si užijete krásné přírody a přátelské atmosféry na pobřeží Jaderského moře.


Dovolená Chorvatsko Pirovac


Dovolená v Chorvatsku může být nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka. Pokud hledáte klidné a malebné místo pro svou dovolenou, může Pirovac být tou správnou volbou pro vás.

Pirovac je malé město v centrální Dalmácii, v blízkosti Národního parku Krka a historického města Šibeniku. Město je lemováno Azorským mořem a nachází se na křižovatce mezi dalšími populárními letovisky v Dalmácii, jako je Zadar a Split.

Jedním z hlavních důvodů, proč byste měli navštívit Pirovac, je jeho krásné pobřeží. Můžete se tady kochat krásnými plážemi s jemným pískem, které jsou velmi čisté a záhyby, které se pozvolna zvedají od pobřeží do Azorského moře. Místní obyvatelé Pirovacu milují návštěvníky a jsou velmi vstřícní, takže se určitě nebudete cítit jako turisti.

Dalším místem, které byste neměli opomenout, je návštěva Národního parku Krka. Nachází se jen několik kilometrů od Pirovace a nabízí jedinečné přírodní scenérie a krásné vodopády. Krka je krásná, ale v letním období se zde může dostat velké množství turistů. Doporučuji proto vstoupit do parku brzy ráno.

Kromě pláží a parků můžete také procházet středem města a prozkoumat jeho kulturní dědictví. Mezi mnoho zajímavých míst patří kostel sv. Juraje, který je zasvěcen svatému Jiří, patronovi města.

Pokud jde o ubytování, Pirovac nabízí širokou škálu možností, včetně soukromých domů, apartmánů a hotelů. Důležité je si ale ubytování zarezervovat předem, neboť Pirovac je velmi oblíbeným letoviskem a ubytování se v průběhu léta rychle plní.

A posledním, ale ne nejdůležitějším, je samozřejmě jídlo a pití. Chorvatská kuchyně je bohatá na mořské plody a čerstvé ryby a Pirovac není výjimkou. Restaurace zde proto nabízejí široké spektrum rybích specialit, které připravují z čerstvě ulovených ryb.

Celkově lze říci, že Pirovac nabízí klidnou a příjemnou dovolenou, kterou si jistě užijete. Zdejší příroda, kultura a gastronomie spolu vytvářejí nezapomenutelný zážitek, který si lze pamatovat po celý život.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky