Najděte nejlevnejší letenky

Ekvádor Otavalo Market

Letenka Ekvádor Otavalo Market


Ekvádor je země plná přírodních krás a kulturního dědictví. Její hlavní město Quito je výchozím bodem pro cestování po celé zemi. Mezi nejvýznamnější turistické atrakce patří tradiční trh Otavalo, který je pro návštěvníky jedinečnou zkušeností. A pro ty, kteří chtějí navštívit Otavalo, se letenka Ekvádor nabízí jako nejlepší možnost.

Co je Otavalo Market?

Otavalo Market je trh, který se koná každý týden v městečku Otavalo v severním Ekvádoru. Tento trh je známý po celém světě pro svoje ručně vyráběné výrobky a obchodování, které je založené na tradicích původních obyvatel And. Trh zahrnuje více než tisíc stánků a na něm si můžete zakoupit mnoho zajímavých suvenýrů, jako jsou koberce, šperky a oděvy.

Kdy a jak se trh koná?

Trh se koná každou sobotu a neděli od rána do pozdního odpoledne. Je také možné navštívit trh v průběhu týdne, ale v menší míře. Pokud přijedete do Otavala pozdě v pátek, můžete mest večerní nadílku, která je předzvěstí trhu.

Jak se tam dostat?

Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je cesta vzduchem. Existuje mnoho letovisek do hlavního města Quito, odkud můžete pokračovat do Otavala. Letenka Ekvádor zajistí, že se dostanete do země co nejsnáze a nejrychleji. Z Quito můžete jet autobusem nebo taxíkem do Otavala.

Jak se chovat na trhu?

Je důležité, aby každý návštěvník trhu projevil respekt a uvědomil si, že stánky na trhu jsou způsobem obživy pro obyvatele Otavala. Budete mít spoustu příležitostí pro obchodování, a protože stojany jsou často rodinnými podniky, vyjednávejte spravedlivě a s úsměvem. Na trhu je také mnoho míst, kde si můžete dát občerstvení, a nebudete muset hledat dlouho, abyste našli ty nejlepší.

Je v Otavale další turistická místa?

Otavalo je také domovem mnoha jiných turistických zajímavostí. Jedním z nejznámějších míst je krásný jezerní kráter Cuicocha. Můžete se taky vztáhnout k Andskému pohoří, kde se rozkládá Ekvádorský vesmírný komplex v Ununguri, a kde můžete sledovat hvězdy z úžasných výhledů.

Proč cestovat do Ekvádoru?

Ekvádor nabízí jedinečnou směsici surfských pláží, pohoří And a tropického deštného pralesa. Země má také bohatou kulturní historii a tradiční řemesla. Letenka Ekvádor poskytne přístup ke všem těmto krásám a zajímavým zážitkům.

Závěr

Pokud plánujete cestu do Jižní Ameriky, nezapomeňte včlenit Ekvádor a především návštěvu Otavala Marketu do svého itineráře. Letenka Ekvádor vám umožní snadný a pohodlný přístup do této překrásné země, plné krásných výhledů, kultury a tradic.


Nejčastější dotazy a odpovědi Ekvádor Otavalo Market


Níže jsou uvedeny některé z nejčastějších dotazů a odpovědí týkajících se tradičního trhu Otavalo v Ekvádoru:

1. Kde se nachází Otavalo Market v Ekvádoru?

Otavalo Market se nachází v městě Otavalo v provincii Imbabura v severní Ekvádoru.

2. Kdy se Otavalo Market koná?

Tradiční trh se koná každý den, ale největší rozsah a největší počet prodejců je v sobotu.

3. Co na trhu prodávají?

Na trhu se prodávají tradiční ekvádorské výrobky, jako jsou ručně vyrobené oblečení, textilie a koberce, keramika, šperky, hudební nástroje, kožené výrobky a mnoho dalšího.

4. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat na trh Otavalo?

Nejlepší způsob, jak se dostat na trh Otavalo, je autobusem z Quita, což trvá přibližně dvě hodiny. Existují také průvodci, kteří nabízejí výlety na trh Otavalo.

5. Jaké jsou ceny na trhu Otavalo?

Ceny se liší v závislosti na produktu, ale obecně jsou výrobky poměrně levné a lze s prodejci smlouvat.

6. Je na trhu Otavalo bezpečno nakupovat?

Ano, trh Otavalo je relativně bezpečné místo k nákupu, ale jako všude jinde by neměly být opomenuta základní opatření k prevenci krádeží.

7. Jaké jsou další turistické aktivity poblíž trhu Otavalo?

V blízkosti trhu Otavalo se nacházejí krásné jezera, například Cuicocha nebo San Pablo, a mnoho přírodních rezervací, jako je například rezervace Cotacachi-Cayapas. Navíc se nachází mnoho tradičních oblastí, kde můžete objevovat kulturu a tradiční zvyky ekvádorských lidí.


Dovolená Ekvádor Otavalo Market


Ekvádor je malá jihoamerická země, která se pyšní neuvěřitelnou přírodou, jedinečnou kulturou a tradicí. Jedním z nejklasičtějších míst pro návštěvu v Ekvádoru je Otavalo Market, jedno z největších trhů v Jižní Americe.

Otavalo Market se nachází asi 2 hodiny severně od Quita, hlavního města Ekvádoru, v Andských horách. Tento trh se koná každou sobotu a neděli a sestává z několika ulic, kde se prodávají různé věci jako jsou místní umělecké řemesla, klobouky, koberce, hudební nástroje a další suvenýry.

Trh začíná brzy ráno, takže pokud si chcete užít všechny kouzla tohoto místa, je nejlepší přijet brzy ráno. Na trhu můžete najít tradiční a moderní předměty vyrobené od místních umělců a řemeslníků. Zde koupíte například různé druhy koberců, klobouků, šálů, náramků, nástrojů pro hudbu, ale také kávu, čokoládu a další potraviny.

Pokud chcete na trhu něco nakoupit, je vhodné umět trochu španělsky, aby se vám podařilo vyjednat lepší cenu. Na trhu respektujte místní lidi a jejich zvyky. Plácačky rozhodně nebudou akceptovány.

Kromě nákupu suvenýrů si můžete prohlédnout také místní kulturu a tradice Ekvádoru. Na trhu můžete vidět místní lidové tance a zpívání, které se zde během trhu konají.

Pokud se rozhodnete pobýt v Otavalo déle, určitě navštivte také okolí tohoto města. V okolí se nachází mnoho turistických atrakcí, jako je třeba jezero Cuicocha, kráterové jezero, které se nachází u sopky Cotacachi; nebo Cotopaxi, nejvýše položený aktivní vulkán a národní park v Jižní Americe.

Celkově je Otavalo Market jedním z nejlepších míst k návštěvě v Ekvádoru. Tento trh nabízí jedinečný pohled na místní kulturu a umožňuje návštěvníkům nakoupit originální řemesla vyrobené místními umělci a řemeslníky. Pokud se chystáte do Ekvádoru, nezapomeňte navštívit i tuto krásnou oblast.


Počasí Ekvádor Otavalo Market


Oblast Ekvádoru, kde se nachází tradiční Otavalo Market, charakterizuje mírné klima s mírnými teplotami po celý rok. Díky celé řadě faktorů, včetně blízkosti rovníku a And, je počasí v této oblasti velmi rozmanité a může se prudce měnit, i během krátké doby.

Většina turistů navštěvuje Otavalo Market v období od června do září, kdy je v Ekvádoru příjemné a suché období. Během těchto měsíců se teploty pohybují kolem 25 stupňů Celsia během dne a klesají na příjemných 15 stupňů Celsia v noci. V tuto dobu je slunce intenzivní, takže je nutné být opatrný a chránit se před slunečními paprsky.

V zimních měsících (listopad až únor) je počasí suché, ale teploty mohou být o něco chladnější, hlavně v noci a brzy ráno. V tuto dobu je nejchladnější měsíc ledna, kdy průměrná teplota klesá asi na 8 stupňů Celsia.

Během deštivých období, které trvají od března do května a od října do listopadu, jsou teploty nižší a srážky jsou hojné. Během těchto měsíců může být obtížné navštívit Otavalo Market kvůli dešťům a blátivým silnicím. Přesto je toto období pro návštěvu tohoto regionu krásné, jelikož představuje období zeleného období, kdy Ekvádor ožívá.

Otavalo Market sám o sobě však má stánek, kde si nakoupíte nejen místní suvenýry, ale i teplé svetry a ponča, které jsou ideální pro méně příjemné počasí. Celkově lze říci, že počasí v Otavalo Market a v oblasti Ekvádoru, kde se nachází, je příjemné po celý rok, a že se návštěvníci mohou těšit na spoustu krásných a rozmanitých scénických výhledů.


Ubytování Ekvádor Otavalo Market


Ekvádor je země plná kontrastů - od fascinujícího amazonského pralesa po oslnivé sopky, tu najdete všechno. Jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v zemi je trh Otavalo Market. Pokud se rozhodnete tuto oblast navštívit, určitě byste si měli několik dní vyhradit i pro prozkoumání města Otavalo. Abyste toho všeho mohli co nejvíce využít, potřebujete výborné ubytování, které bude poskytovat pohodlí a možnosti pro další objevování.

Město Otavalo je hlavním městem kantonu Otavalo, který se nachází v provincii Imbabura. Je to město s významným kulturním dědictvím, nejvíce známé pro svůj trh, který je pro mnoho turistů hlavním důvodem návštěvy. Tento trh je obrovský, rozkládá se na více než kilometr čtvereční, a nabízí prodejce z celé oblasti, kteří prodávají všechny druhy výrobků tradičních pro Ekvádor a také mnoho turistických suvenýrů.

V Otavale najdete mnoho ubytovacích možností, ale některé opravdu vynikají jako například Hostal El Geranio. Ten nabízí dobré ubytování za rozumnou cenu, kde si odpočinete po náročném dni na trhu Otavalo Market. Hostal El Geranio je skvělou volbou pro turisty, kteří hledají příjemné ubytování v centru města Otavalo, s možností prozkoumání okolí. Hostal je přátelský a přijímá hosty z celého světa.

Doporučuje se ubytovat se v jednom z pokojů s více lůžky, protože to je cenově nejvýhodnější možnost pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze. Pokoje jsou prostorné a vybavení zahrnuje kvalitní postele, zásuvky k nabíjení technologických zařízení, fén na vlasy i bezplatné Wi-Fi. Hostal má také společenskou místnost s knihovnou, kde si můžete odpočinout po dlouhé procházce po trhu nebo se vyspat po cestě z Quito.

V Hostal El Geranio si můžete sami připravit snídani, která není součástí ceny ubytování, ale stojí pouze 3 dolary na osobu. Pokud si snídani nechcete připravovat sami, můžete se rozhodnout pro hostalovou kuchyni, kde se podávají tradiční ekvádorské pokrmy. Stejně jako v jiných ubytovacích zařízeních v Ekvádoru, pitná voda není k dispozici v celém hostalu, ale můžete si ji zakoupit v obchodě vedle vchodu do hostalu.

Celkově lze říci, že Hostal El Geranio je skvělým místem pro návštěvu města Otavalo, a to zejména kvůli jeho výhodné poloze v centru města. Hostalové prostředí je přátelské a uvolněné a personál vám poskytne všechny informace, které potřebujete k prozkoumání této oblasti. Pokud tedy plánujete návštěvu Otavalo Market, Hostal El Geranio by měla být vaše volba číslo jedna při hledání ubytování.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky