Najděte nejlevnejší letenky

Grenada River Antoine Rum Distillery

Počasí Grenada River Antoine Rum Distillery


Grenada je malý karibský ostrov, který se nachází východně od ostrovů St. Vincent a Grenadin. Grenada zahrnuje také několik dalších menších ostrovů, včetně ostrova Petite Martinique a Carriacou. Ostrov se nachází v tzv. hurikánovém pásu, což znamená, že během období od června až listopadu existuje vysoké riziko hurikánů.

Počasí na Grenadě je typické pro tropický podnebí a je charakterizováno vysokými teplotami a vysokou vlhkostí po celý rok. Teploty se pohybují kolem 28 ° C až 32 ° C. Nejteplejší období na Grenadě jsou obvykle červenec a srpen, kdy teploty mohou dosáhnout až 35 ° C.

Vzhledem k vysoké vlhkosti na ostrově se může zdát, že teploty jsou ještě vyšší. Tento faktor může být pro mnoho turistů velmi namáhavý a může také způsobit potíže s dehydratací. Při návštěvě Grenady je důležité mít stále u sebe dostatečné množství vody a podobných nápojů, aby se zamezilo přehřátí a dehydrataci.

Pokud se chystáte na Grenadu během období od června do listopadu, berte na vědomí, že se můžete setkat s nevyhnutelnými deštěmi a bouřemi, které mohou být mnohdy poměrně silné a doprovázeny prudkými větry.

Navzdory některým nepříjemným povětrnostním podmínkám, všechno počasí na Grenadě je ideální pro návštěvu jedné z nejvýznamnějších a nejstarších rumových destilerií na ostrově - River Antoine Rum Distillery. Tato destilerie funguje již od roku 1785 a vyrábí se zde tradiční rum, který se stále vaří pomocí kořene cukrové třtiny. River Antoine Rum Distillery je jedním z hlavních turistických cílů v Grenadě a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled do historie a tradic ostrova.

Celkově lze říci, že počasí na Grenadě je ideální pro návštěvu, pokud máte rádi teplé a slunečné počasí. Samozřejmě, vzhledem k poloze ostrova v hurikánovém pásu, je důležité být obezřetný během období od června do listopadu a sledovat předpověď počasí. Nicméně, pokud plánujete svou návštěvu během zbytku roku, můžete očekávat ideální počasí pro prozkoumání krásného ostrova Grenada a jeho okolí.


Ubytování Grenada River Antoine Rum Distillery


Grenada River Antoine Rum Distillery je jedním z nejznámějších míst na ostrově Grenada a nabízí návštěvníkům skvělou možnost zhlédnout proces výroby kvalitního rumu. Pokud máte na ostrově několik dní volna, určitě byste si neměli nechat ujít možnost ubytovat se v blízkosti této atrakce.

Existuje několik možností, kde se můžete ubytovat poblíž Grenada River Antoine Rum Distillery. Na vrcholu seznamu stojí zcela určitě Guesthouse at Belle Mont Farm, což je luxusní ubytování s neuvěřitelným výhledem na Karibské moře a okolní zelené kopce. Snídaně a další pokrmy jsou v Belle Mont Farm připravovány z čerstvých místních ingrediencí, takže si opravdu můžete užít autentickou karibskou atmosféru.

Další možností pro ubytování je hotel Petite Anse, který se nachází v těsné blízkosti pláže a je ideálním místem pro ty, kdo hledají klidnější a odpočinkovější dovolenou. Ubytování v Petite Anse má vysokou úroveň a personál se postará o to, abyste si pobyt užili co nejvíce.

Pokud hledáte něco útulnějšího a domáckého, rozhodně byste si měli vybrat ubytování v The Lime. Tato rodinná chatka se nachází v přímé blízkosti Grenada River Antoine Rum Distillery a nabízí skvělé výhledy na okolí. Majitelé jsou velmi vstřícní a ochotní vám poradit s plánováním vašeho pobytu na ostrově.

Poslední možností je Rainbow Cottage, která se nachází v oblasti Bel Air. Tento domeček je obklopen překrásnou zahradou a nabízí přímý přístup na pláž. Rainbow Cottage je ideálním místem pro ty, kdo hledají pobyt v relaxačním prostředí a chtějí si užít karibskou atmosféru.

Celkově lze říci, že Grenada River Antoine Rum Distillery nabízí skvělou možnost pro všechny, kdo hledají něco víc než jen obyčejné ubytování. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro luxusní ubytování v Belle Mont Farm nebo útulnou chatku v The Lime, určitě si užijete skvělé zážitky z pobytu na ostrově Grenada.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada River Antoine Rum Distillery


Q: Kdy byla založena Grenada River Antoine Rum Distillery?

A: Grenada River Antoine Rum Distillery byla založena v roce 1785.

Q: Jaký je proces výroby rumu v Grenada River Antoine Rum Distillery?

A: Proces začíná sběrem cukrové třtiny, následuje ruční rušení, výroba melasy, destilace ruční destilační lampou a nakonec stárnutí v dubových sudech.

Q: Jaké druhy rumu nabízí Grenada River Antoine Rum Distillery?

A: Grenada River Antoine Rum Distillery nabízí několik druhů rumu, včetně bílého rumu, tmavého rumu a overproof rumu.

Q: Jaký je obsah alkoholu v rumu z Grenada River Antoine Rum Distillery?

A: Obsah alkoholu v rumu z Grenada River Antoine Rum Distillery se pohybuje mezi 75-90%.

Q: Kde mohu zakoupit rum z Grenada River Antoine Rum Distillery?

A: Rum z Grenada River Antoine Rum Distillery lze zakoupit v destilerii, v místních obchodech a některých online obchodech s rumem.

Q: Jaké jsou turistické možnosti v Grenada River Antoine Rum Distillery?

A: Turisté mohou navštívit destilerii, vidět proces výroby rumu a ochutnat různé druhy rumu, včetně výjimečného overproof rumu. Turisty přivítají také místní průvodci, kteří představí historii destilerie a odpoví na otázky týkající se výroby rumu.


Letenka Grenada River Antoine Rum Distillery


Grenada je jedním z nejkrásnějších karibských ostrovů, plným exotických pláží, křišťálově čistého moře a neuvěřitelných kulturních zážitků. A pro milovníky dobrého rumu je pro Grenadu povinností navštívit River Antoine Rum Distillery, nejstarší funkční rumovou destilerii na Západních Indiích.

River Antoine Rum Distillery se nachází na severozápadním pobřeží Grenady, v blízkosti města St. Patrick. Tato unikátní destilerie je přírodní památkou na karibských ostrovech a produkuje jedinečný rum s historií sahající až do koloniální éry.

Destilerie byla založena v roce 1785 a dodnes používá ruční provozované zařízení pro svou výrobu rumu. Od kamenem vedených mlecích strojů až po dřevěné sudové lisové zařízení, vše se zde děje tradičním způsobem, jak bylo děláno před stovkami let.

Návštěvníci mohou vidět historický proces výroby rumu, při kterém se používá cukrová třtina z místních farem a destilát se poté stáčí v ručně vyráběných dřevěných sudech. V destilerii najdete i nadšené a vstřícné průvodce, kteří Vám rádi ukážou výrobu a zodpoví vaše dotazy.

Ale to není všechno! Návštěvníci si mohou užít i ochutnávku čerstvě připravených rumových nápojů, které jsou tu připravovány každý den. Kromě toho mohou turisté navštívit zimní zahrady, kde najdou obrovské palmové stromy a další rostliny charakteristické pro Grenadu.

River Antoine Rum Distillery má vynikající reputaci mezi milovníky rumu a turisty, kteří ocení pravou kvalitu a tradiční výrobu. Pokud plánujete cestu na Grenadu, nemůžete vynechat tuto historickou destilerii a její vynikající rumové nápoje. A pokud si chcete užít ještě více exotického pobřeží Karibiku, nezapomeňte si zajistit letenky a zájezdy na ostrovy, které tuto unikátní část světa obývají.


Dovolená Grenada River Antoine Rum Distillery


Grenada je největší ostrov z malých Antil a součásti západní Indie. Tento krásný ostrov nabízí návštěvníkům překrásné pláže, turistické atrakce a rovněž i raritní místa, jako například River Antoine Rum Distillery.

Tato rumová destilerie se nachází v severní části ostrova, v blízkosti města St. Patrick. Je to nejstarší rumová destilerie na celých Antilách, která existuje již od roku 1785 a stále používá tradiční techniku při výrobě rumu.

River Antoine Rum Distillery je ideálním místem, abyste se naučili o historii a výrobě rumu. Návštěvníci mohou prohlédnout celý výrobní proces a vidět, jak se z cukrové třtiny vyrábí tento slavný alkohol. Turisté mohou vidět, jak se cukrová třtina rozdrcuje pomocí koně poháněného mlýna a pak se dá do dřevěných sudů a opékají se na otevřeném ohni. Návštěvníci se rovněž dozví více o tom, jak se rum vyráběl a používal se jako prostředek výměny a platidlo.

V této destilerii si můžete zakoupit také vzorky a lahvově i koupenou rumák s více než 43% alkoholem. Pokud navštívíte River Antoine Rum Distillery, neváhejte ochutnat některý z rumů a vyzkoušet si "rum punch", oblíbený karibský koktejl.

Destilerie je otevřena od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin, zatímco o víkendech je otevřena pouze v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin.

Celkově je návštěva River Antoine Rum Distillery jedinečným zážitkem a pokud hledáte něco jiného než běžné turistické atrakce, je toto místo pro vás tou správnou volbou. Připravte se ochutnat pravý karibský rum v jednom z nejstarších a tradičních míst na Grenadě.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky