Najděte nejlevnejší letenky

Kostarika Playa Tambor

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Tambor


1. Jaké aktivity jsou v Playa Tambor k dispozici?
- V Playa Tambor jsou k dispozici různé aktivity, jako například surfování, potápění, rybaření, projížďky na koni, cyklistika, výlety do přírody a návštěva místních atrakcí.

2. Jaký je nejlepší způsob dopravy do Playa Tambor?
- Nejlepší způsob dopravy do Playa Tambor je letecky z San José, což trvá asi 25 minut. Dále můžete dojet autobusem ze San José nebo najmout si auto.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Playa Tambor?
- V okolí Playa Tambor jsou různé krásné pláže, jako například Playa Santa Teresa, Playa Hermosa, Playa Manzanillo a Playa Carmen.

4. Jsou v Playa Tambor k dispozici restaurace a obchody?
- Ano, v Playa Tambor jsou různé restaurace a obchody, které nabízejí širokou škálu jídel a zboží.

5. Jaké jsou nejlepší hotely v Playa Tambor?
- V Playa Tambor jsou k dispozici různé hotely pro různé potřeby a rozpočty. Mezi nejoblíbenější hotely patří Tango Mar Beach Resort & Spa, Barceló Tambor Beach a Hotel Casa Chameleon.


Letenka Kostarika Playa Tambor


Kostarika je překrásná země s bohatou přírodou a nádhernými plážemi. Pokud toužíte po dovolené u moře, určitě byste měli zvážit návštěvu města Playa Tambor. Toto malé pobřežní městečko leží v provincii Puntarenas na západním pobřeží Kostariky a nabízí návštěvníkům nejenom krásné pláže, ale také mnoho kulturních zážitků.

Nejlepší způsob, jak se do Playa Tamboru dostat, je přes San José, hlavní město Kostariky. Zde se nachází mezinárodní letiště Juan Santamaria International Airport, odkud létají letadla do Tamboru. Letenky do Tamboru jsou dostupné celoročně a ceny se většinou pohybují kolem 300 - 500 dolarů za zpáteční letenku.

Playa Tambor je ideální pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na klidném místě, daleko od ruchu větších měst. Zdejší pláže patří k nejkrásnějším v celé Kostarice a nabízejí dokonalé podmínky nejenom pro koupání, ale také pro potápění, šnorchlování nebo jiné vodní sporty. V okolí města se rovněž nachází národní parky, kde můžete pozorovat místní floru a faunu. Doporučujeme návštěvu parku Curu Wildlife Refuge, kde žijí například opice, ptáci nebo leguáni.

Playa Tambor však nenabízí pouze moře a pláže, ale také mnoho kulturních aktivit. Můžete se například projet na koni a užít si krásnou přírodu Kostariky z jiného úhlu nebo navštívit místní rybářské vesnice a ochutnat tradiční kostarickou kuchyni.

Celkově lze tedy říci, že návštěva Playa Tamboru je ideální pro ty, kteří hledají klidné a relaxační místo pro dovolenou na pobřeží Kostariky. Pokud se rozhodnete pro tento cíl a hledáte letenky do Tamboru, určitě se nebudete litovat.


Počasí Kostarika Playa Tambor


Kostarika je země střední Ameriky, která je známá především svou deštnou a tropickou klimou. Playa Tambor se nachází na pobřeží Tichého oceánu v Puntarenasu, a to na západě Kostariky.

Počasí v Playa Tambor se v zásadě dělí na dvě období - suché a deštivé. Suché období trvá od prosince do května a deštivé období trvá od června do listopadu.

V období sucha jsou teploty většinou velmi příjemné. Denní teploty se pohybují okolo 30 stupňů Celsia, zatímco noční teploty jsou kolem 23 stupňů Celsia. V tomto období se můžete těšit na slunečné počasí a modré nebe.

Deštivé období na druhé straně je vlhké a teploty jsou trochu nižší. Denní teploty se pohybují okolo 26 stupňů Celsia a noční teploty kolem 21 stupňů Celsia. V tomto období může být velmi vlhké a prší téměř každý den.

Pokud se chystáte na dovolenou do Playa Tambor, je dobré si uvědomit, že kvůli deštnému období se může stát, že bude omezena nabídka turistických aktivit a mnoho turistických atrakcí může být zavřených. Je však dobré si připravit plány alternativních aktivit, jako jsou prohlídky místních měst nebo návštěvy termálních koupel.

Kostarika je krásná země, plná exotického zvířectva a rostlinstva, a Playa Tambor nabízí nádherné pláže a přírodní scenérie. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit toto místo, užijete si krásnou dovolenou v teplém a přátelském prostředí.


Dovolená Kostarika Playa Tambor


Pokud hledáte tropický ráj pro svou další dovolenou, může být Kostarika tou správnou volbou. Země je známá svými plážemi, tropickými deštnými lesy a různými druhy živočichů, což vše můžete zažít na pláži Tambor.

Playa Tambor se nachází v zálivu Bahía Ballena na jihozápadě Kostariky a je oblíbená turisty pro svou slunečnou krajinu a modrou vodu. Pláž je asi 1,5 kilometru dlouhá a nabízí mnoho aktivit jako surfování, potápění, rybaření a jízdu na koni.

Jednou z nejzajímavějších aktivit na Playa Tambor je pozorování delfínů a velryb. V blízkosti pláže žije velké množství delfínů a během plavební sezony lze vidět i migraci velryb. Pro turisty jsou k dispozici lodě a lodní výlety pro pozorování těchto mořských zvířat.

Pro ty, kteří chtějí relaxovat na pláži, Playa Tambor nabízí krásné a nekonečné písečné pláže. Voda je mělká a teplá, ideální pro koupání a slunění. Navíc zde najdete několik stánků s občerstvením a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční kostarickou kuchyni.

Pro aktivní dovolenou jsou k dispozici také mnohé turistické trasy a stezky. Národní park Cabo Blanco leží v blízkosti pláže a nabízí nádherné procházky v deštném lese plném živočichů. Další stezka je přes poloostrov Nicoya, kde můžete navštívit mnoho vesnic a odpočinout si v klidném prostředí.

Pokud chcete zažít něco zcela odlišného, doporučujeme si zajít na Tropický zmrzlina, což je přívětivá organizace, která nabízí návštěvníkům ukázkové centrum turistické farmy s dobytkem a produkci nádherné denní zmrzliny z přírodních produktů.

Playa Tambor je perfektním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají zábavu a relaxaci pod sluncem. Kostarika nabízí čisté pláže, turistické stezky a vynikající kuchyni, což jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste si měli pláž Tambor nechat ujít. Sami to musíte zažít, protože slova opravdu nevystihují krásu tohoto místa.


Ubytování Kostarika Playa Tambor


Playa Tambor je malá vesnice v Kostarice, která se nachází na jihu poloostrova Nicoya, a odkud se můžeš vydat na výlet na malý ostrůvek Isla Tortuga, který je proslulý krásnými plážemi a mořskými želvami. Pokud se rozhodneš navštívit tuto oblast, ráda bych ti představila několik zajímavých možností ubytování.

1. Casa Reposada
Casa Reposada je krásný dům, který se nachází v bezprostřední blízkosti pláže Tambor. Nabízí to nejlepší ubytování pro jednotlivce, páry nebo malé rodiny. Zahrada kolem domu je plná květin a zeleně, takže si můžeš užijet přírody, aniž bys musel opustit dům. K dispozici máš také venkovní kuchyň a grilování. Majitelé domu jsou velmi přátelští a ochotní, a rádi ti poskytnou rady týkající se výletů do okolí.

2. Tango Mar
Tango Mar je nádherný resort, který se nachází přímo u pobřeží. Nabízí luxusní ubytování a mnoho dalších aktivit, jako jsou golfové hřiště, tenisové kurty, fitness centrum a spa, takže si můžeš užít svůj pobyt v Kostarice s maximálním komfortem. Pokud plánuješ svou dovolenou jako celostátní turné, Tango Mar je ideálním místem pro relaxaci mezi aktivitami.

3. Vista Hermosa Estate
Vista Hermosa Estate je soukromá villa, která se nachází na kopci a nabízí krásný výhled na zátoku Tambor. Nabízí tři ložnice, venkovní terasu a bazén. Pokud chceš strávit dovolenou s rodinou nebo přáteli, tato vila je ideálním místem pro společné zážitky.

4. Tambor Tropical Beach Resort
Tambor Tropical Beach Resort se nachází kousek od pláže a nabízí útulné a prostorné ubytování s výhledem na zahradu. K dispozici jsou dva bazény, sauna a restaurace. Personál je velmi přátelský a ochotný.

5. Mar y Sol Ecotel
Mar y Sol Ecotel je malý hotel, který se nachází přímo u pláže. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře a je zde k dispozici bezplatné parkoviště. Personál je velmi milý a ochotný, a pomohou ti s plánováním výletů do okolí.

Všechny tyto možnosti nabízejí vynikající ubytování a nádherné místo pro strávení dovolené v Kostarice. Můžeš si být jistý, že najdeš ideální místo, kde si můžeš odpočinout, užít si místní kulturu a nahromadit spoustu nezapomenutelných zážitků.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky