Najděte nejlevnejší letenky

Kuba Playa Ancón

Letenka Kuba Playa Ancón


Letenka do oblíbeného kubánského letoviska Playa Ancón je snem mnoha cestovatelů, kteří touží po plážích s bílým pískem, křišťálově čisté vodě a tropické klimatu. Playa Ancón, ležící na jižním pobřeží ostrova, patří mezi nejkrásnější pláže nejen v Karibiku, ale i celosvětově.

Proč právě Playa Ancón?

Playa Ancón nabízí nejenom nádherné pobřeží s křišťálově čistou vodou, ale i krásný podmořský svět, který je ideální pro potápění nebo šnorchlování. Na pobřeží se dá relaxovat na lehátkách, slunit nebo si zahrát některý z oblíbených vodních sportů jako například windsurfing nebo paddleboarding. Přístav poblíž pláže nabízí možnost si pronajmout lodě a vyrážet na projížďky zálivem.

K největším přednostem Playa Ancón patří i jeho poloha, díky nimž je v docházkové vzdálenosti několik restaurací, barů a obchodů se suvenýry. Z pláže se dá snadno dostat i k dalším turistickým atrakcím, jako například k horskému masivu Sierra del Escambray, který nabízí nádherné pohledy na krajinu.

Jak se sem dostat?

Nejlépe se na Playa Ancón dostanete letadlem. Letiště Abel Santamaría (SNU) je nejblíže středisku a nachází se v provincii Santa Clara. Lety z Prahy do Santa Clary zajistí například aerolinky Smartwings. Z letiště je možné dojet taxi nebo si pronajmout auto a za tři až čtyři hodiny dojet po „Carreteru Central“ přímo na pláž.

Další možností je využít autobusové spojení z Havany. Během čtyř až pěti hodin se pak dostanete do menšího městečka Trinidad, odkud už je to jen kousek na pláž Playa Ancón.

Kdy se sem vydat?

Nejlepší doba pro návštěvu Playa Ancón je od prosince do května, kdy jsou klimatické podmínky optimální a déšť se omezuje. V této době jsou také nižší ceny a menší zájem turistů, takže si můžete užít klid a relaxaci na pláži.

Kuba a Playa Ancón jsou krásná destinace, která si získává srdce mnoha turistů. Vydejte se sem a užijte si nádhernou přírodu a kubánskou kulturu.


Ubytování Kuba Playa Ancón


Kuba se stává čím dál populárnější destinací pro turisty z celého světa a pláž Playa Ancón je jednou z nejkrásnějších pláží na Kubě, která láká mnoho návštěvníků. Pokud uvažujete o návštěvě Playa Ancón, zajímá vás jistě také, jaké jsou možnosti ubytování v této oblasti.

Playa Ancón se nachází poblíž města Trinidad, které je oblíbené pro svou koloniální architekturu a historické památky. Tato oblast je známá pro své krásné pláže, ale také pro množství lokalit pro potápění a šnorchlování.

V oblasti Playa Ancón najdete mnoho hináků a turistických resortů vystavěných podél pobřeží, které nabízejí různá ubytování pro návštěvníky.

Pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, jsou k dispozici pětihvězdičkové hotely s bazény, soukromými plážemi, restauracemi a bary. Kempy jsou také populární pro ty, kteří hledají jednodušší a levnější ubytování. Tyto kempy nabízejí různé typy ubytování, od stanování až po chatky, a jsou obvykle vybaveny sociálními zařízeními a základními stravovacími službami.

Místní soukromé ubytování (tzv. casa particulares) je také velmi populární na Kubě. Tyto ubytování jsou v soukromých domech a mají podobné zařízení jako běžné hotely. K dispozici jsou různé možnosti, například pokoje s vlastní koupelnou a klimatizací nebo i apartmány pro větší rodiny.

Při hledání ubytování na Playa Ancón, je důležité vyhledat si možnosti předem a rezervovat včas, zejména v letních měsících, kdy je oblast velmi frekventovaná. Bez ohledu na to, jakou možnost ubytování si vyberete, určitě si užijete nádherný pohled na moře, jemný bílý písek a zázemí turistických středisek, které nabízejí řadu aktivit pro celou rodinu.

Pokud máte rádi slunce, moře a dovolené plné zážitků, může být ubytování na Playa Ancón ideální volbou pro vás. Přijeďte na Kubu a objevte krásy této exotické destinace!


Dovolená Kuba Playa Ancón


Kuba, karibská perla, je místem, které nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže a slunce, ale také bohatou historii a kulturu. Pokud hledáte klidnou a tichou dovolenou, kde si odpočinete od shonu velkoměsta a užijete si nádhernou přírodu, je Playa Ancón na Kubě tou správnou volbou.

Playa Ancón je jedna z nejkrásnějších pláží na Kubě, nachází se na jihozápadě ostrova, pouze 12 kilometrů od města Trinidad. Pláž se rozprostírá na délce téměř 4 kilometrů a nabízí jemný bílý písek, tyrkysovou vodu a palmové stromy, které stíní návštěvníky před sluncem. Okolní příroda je plná exotických rostlin a zvířat a kombinací toho všeho vytváří tuto oblast unikátní a tiché místo pro oddych.

Pláž je ideálním místem pro potápění a šnorchlování, díky čisté vodě a podmořskému životu. Navštivte potápěčské středisko, kde najdete mnoho možností pro zlepšení svých dovedností. Navíc je zde možnost organizovaných výletů do okolí, jako jsou návštěvy nedalekých malých a malebných kubánských vesniček.

Trinidad, město v blízkosti pláže, je nejstarším koloniálním městem na Kubě a UNESCO ho označil jako světové dědictví. Prohlédněte si kostely, muzea a historické stavby a užijte si atmosféru starobylého města, které si zachovává svou autenticitu a kubánskou kulturu. Okolí también nabízí řadu možností pro turisty, jako jsou návštěvy horských stanic, přírodních parků, galerií a trhů.

Místní kuchyně vám nabídne chutné speciality jako jsou ryby, mořské plody a jiné čerstvé ingredience. Místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní a rádi vám poskytnou informace o místních atrakcích a kubánské kultuře.

Zatímco Kuba se stává populární turistickou destinací, Playa Ancón si zachovává svou úžasnou krásu a klid. Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout a užít si krásu přírody, Playa Ancón na Kubě je vaším cílem.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kuba Playa Ancón


1) Co nabízí hotel Kuba Playa Ancón?
Hotel Kuba Playa Ancón nabízí ubytování, bazén, restauraci, bary, tenisové kurty, fitness centrum a další možnosti relaxace a zábavy.

2) Jaké jsou ceny ubytování v hotelu Kuba Playa Ancón?
Ceny ubytování v hotelu Kuba Playa Ancón se mohou lišit v závislosti na sezóně a typu pokoje. Pokoje se pohybují od 70 do 150 USD za noc.

3) Jaké jsou nejlepší aktivity v okolí hotelu Kuba Playa Ancón?
V okolí hotelu Kuba Playa Ancón je možnost procházek po pláži, potápění, vodní sporty, návštěva historických památek a další turistické aktivity.

4) Jak daleko je hotel Kuba Playa Ancón od letiště?
Hotel Kuba Playa Ancón se nachází asi 90 km od letiště v městě Cienfuegos. Je možné využít taxi služby na transfer z letiště.

5) Jaký je check-in a check-out čas v hotelu Kuba Playa Ancón?
Check-in v hotelu Kuba Playa Ancón je obvykle od 15:00 a check-out do 12:00. Nicméně lze požádat o pozdější check-out za příplatek na hotelové recepci.


Počasí Kuba Playa Ancón


Playing Ancón je jedním z nejlepších pláží na kubánském ostrově. Toto místo je oblíbené mezi turisty díky svým bílým písečným plážím a průzračně modrému moři. Kromě toho je zde stálé teplé a slunečné počasí po celý rok, které umožňuje návštěvu na pláži kdykoli v průběhu roku.

V průběhu léta, které trvá od května do října, jsou teploty na Kube velmi vysoké. V Playa Ancón se teploty průměrně pohybují od 31 až po 33 °C. Toto horké počasí umožňuje turistům naplno si užívat písečné pláže a průzračného moře. V tuto dobu se též můžeme setkat s občasnými dešti, nicméně ty neobvykle trvají dlouho a minimalizují se během dne.

V průběhu zimních měsíců, které trvají od listopadu do dubna, teploty příjemně klesnou na stále teplých 25 až 28 °C. Tuto teplotu lze považovat jako ideální pro návštěvu pláže, kde si turisté vychutnávají teplé moře a opalování na slunci. Deště se stávají méně běžné a počet slunečných dnů se zvyšuje. Celkově se tedy jedná o ideální období pro dovolenou na Kube.

Než tedy vyrazíte na pláž Playa Ancón, měli byste zvážit, které období vám vyhovuje nejvíce. V létě se teploty vyšplhají opravdu vysoko a je dobré mít na paměti, že vysoká vlhkost může být pro některé osoby obtížná. Na druhé straně, v zimních měsících se můžete těšit na příjemnější teploty, ale také si zopakovat svůj šatník a přibalit si i lehčí oblečení.

Celkově lze tedy říci, že když navštívíte pláž Playa Ancón na Kubě, nikdy nešlápnete vedle. S teplým a slunečným počasím prakticky po celý rok a nádherným prostředím, je toto místo opravdovou oázou klidu pro turisty z celého světa. Staňte se součástí tohoto kouzelného místa a užijte si lékařské potřeby a krásu, kterou Kuba má k nabídce.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky