Najděte nejlevnejší letenky

Maďarsko Kecskemét

Nejčastější dotazy a odpovědi Maďarsko Kecskemét


N: Jak se dostat do Kecskemétu?
O: Kecskemét je velké město v Maďarsku, které se nachází asi 86 km jihovýchodně od Budapešti. Nejlepší způsob, jak se dostat do Kecskemétu, je autem, vlakem nebo autobusem.

N: Jaké jsou turistické atrakce v Kecskemétu?
O: Kecskemét je domovem mnoha krásných historických budov a památek, jako je městská radnice, katedrála sv. Mikuláše, divadlo Kecskemét nebo Národní muzeum maďarské lidové umění. Město také nabízí několik muzeí, jako je například Piaristické muzeum nebo muzeum Józefa Katony.

N: Kde se ubytovat v Kecskemétu?
O: Kecskemét má řadu hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů pro turisty. Nejlepší je si předem vybrat ubytování dle svých preferencí a finančních možností.

N: Jaké jsou nejlepší restaurace v Kecskemétu?
O: V Kecskemétu najdete mnoho skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat maďarskou kuchyni. Mezi nejlepší patří restaurace Aranyszarvas, Kerekes Vendéglő, Zsigmond Etterem, Varga Csarda nebo Szalai Cukrászda.

N: Jaké jsou nejlepší památky v okolí Kecskemétu?
O: V okolí Kecskemétu je mnoho krásných památek, jako například Kiskunsági Národní park, Barokní městečko Kalocsa nebo archeologické naleziště Tasmajdan. Dále stojí za návštěvu města Budapešť, Debrecín nebo Eger.


Ubytování Maďarsko Kecskemét


Maďarsko je země, v níž se návštěvníci mohou těšit na bohatství kulturních památek, krásnou přírodu a živou atmosféru. Jedním z měst, které stojí za návštěvu, je Kecskemét. Toto malé, avšak půvabné město se nachází v oblasti Velké uherské nížiny, a nabízí mnoho zajímavých míst k objevování a pobytu. Pokud plánujete navštívit Kecskemét, zde je několik tipů na ubytování.

1. Hotel Háry

Pokud hledáte luxusní ubytování, může být Hotel Háry vaším nejlepším volbou. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v historickém centru Kecskemétu, což umožňuje snadný přístup k mnoha památkám města. Hotel nabízí vynikající možnosti stravování, fitness centrum a venkovní bazén.

2. Hotel Uno

Hotel Uno je ideální pro ty, kteří hledají levnější možnost. Nachází se v blízkosti hlavního náměstí Kecskemétu a je vyzdoben v moderním stylu. Hotel Uno nabízí příjemné a útulné pokoje, a zajímavou možností vybavení je mini-golfové hřiště.

3. Hotel Udvarház

Hotel Udvarház nabízí útulnost a pohodlí, které jsou doplněny kvalitním servisem s přátelským přístupem. Nachází se v klidné čtvrti Kecskemétu, ale zároveň v blízkosti centra města. Hosté zde mohou využít bezplatné parkoviště a snídaně jsou součástí ceny.

4. Pension Manoka

Naposledy, ale ne asi nejméně důležité, je Pension Manoka. Tento malý a pohodlný pension nabízí klidné a snadno dostupné ubytování v blízkosti hlavní turistické oblasti města. Majitelé pensionu jsou známí pro své přátelské a vstřícné chování, takže pobyt zde bude určitě příjemným zážitkem.

Kecskemét nabízí mnoho zajímavostí pro turisty, a dobré ubytování je nezbytnou součástí vaší návštěvy. Doufám, že vám tyto tipy pomohou najít to správné místo pro váš pobyt v tomto malebném městě Maďarska.


Počasí Maďarsko Kecskemét


Maďarsko je známé svým středoevropským podnebím, které charakterizují teplé léta a chladné zimy. Město Kecskemét se nachází v centrální části země, což ovlivňuje i jeho klimatické podmínky.

Léto v Kecskemétu trvá obvykle od května do září a teploty se pohybují mezi 20 a 30 stupni Celsia. Nejteplejší měsíc je červenec, kdy může teplota dosahovat až 35 stupňů. Léto je srážkově suché období a převládají slunečné dny.

Podzim, který trvá v zemi od září do listopadu, je velmi příjemný s teplotami okolo 20 stupňů Celsia. Na podzim se v Kecskemétu může vyskytnout více dešťových dnů.

Zima přichází do Kecskemétu v listopadu a trvá obvykle do února. Průměrná teplota se pohybuje kolem 0°C, ale někdy mohou teploty klesnout až k -15°C. Zima je v Kecskemétu sušší období, ale mohou se vyskytovat i sněhové srážky.

Jaro, které přichází do Maďarska v březnu, je v Kecskemétu krátké a velmi nepředvídatelné. Teploty se pohybují kolem 10 až 20 stupňů Celsia a mohou se objevovat prudké změny počasí.

Celkově je Maďarsko Kecskemét charakteristické středoevropským podnebím s teplými léty a chladnými zimami. Pokud plánujete návštěvu města, doporučuje se přibalit si náhradní oblečení, zejména na jaře a na podzim. V letních měsících se můžete těšit na slunečné dny a krásné teploty, zatímco v zimě se vás může potkat i zasněžené Kecskemét.


Letenka Maďarsko Kecskemét


Kecskemét je krásné město v Maďarsku, které se nachází v centrální části země. Pokud se chystáte navštívit Maďarsko, určitě byste neměli nechat ujít příležitost navštívit toto půvabné město. A jak se tam nejlépe dostat? Samozřejmě letenka!

Letenka do Kecskemétu bývá často spojena s lety do Budapešti, hlavního města Maďarska. Z letiště v Budapešti je možné se snadno dopravit do Kecskemétu, a to buď vlakem, autobusem nebo autem.

Možná se ptáte, proč byste měli navštívit právě Kecskemét? Toto město vám nabídne mnoho zajímavostí a krásných památek. Například můžete navštívit Bílou věž, která je nejvýznamnější památkou města. Tato věž vznikla v roce 1764 a sloužila jako opěrný bod pro měření délky a šířky země.

Dalšími zajímavými místy jsou například Radnice z 19. století, Kostel svatého Mikuláše z 18. století, nebo Muzeum Kecskemét, které vám přiblíží historii i současnost města.

Kromě památek, se v Kecskemétu můžete těšit i na mnoho kulturních akcí, například na Mezinárodním tanečním festivalu, nebo na jazzovém festivalu. Pokud vás více láká sportovní zážitek, můžete si zajít na závody na místním automotodromu.

Na náměstí se také po celý rok konají různé slavnosti a trhy, kde můžete ochutnat tradiční maďarské dobrot. Kromě známého gulyáše se tady můžete těšit i na klobásy, palačinky, buchty a mnoho dalšího.

V Kecskemétu se rozhodně nenudíte, s každým rokem přibývá turistů z celého světa. Takže neváhejte a zajděte si do tohoto krásného města, které má mnoho nabídnout. Navíc s letenkou je to jednoduché a rychlé!


Dovolená Maďarsko Kecskemét


Pokud hledáte destinaci pro letní dovolenou, zamyslete se nad Maďarskem a městem Kecskemét. Toto město se nachází v srdci Maďarska a nabízí svým návštěvníkům skvělé rekreační možnosti.

Město Kecskemét bývá nazýváno jako "hlavní město umění a kultury". Pokud máte rádi historii, nebojte se navštívit místní muzeum, které je plné mnoha různých exponátů a uměleckých děl. Ve městě se také nachází velké množství budov v secesním stylu, které určitě stojí za prohlídku.

Kecskemét rozhodně není jen městem kulturním, ale nabízí i možnosti pro aktivní odpočinek. Nejoblíbenějšími turistickými atrakcemi jsou zde lázně s termálními prameny. Díky nim můžete relaxovat v teplých vodách, které jsou proslulé svými léčebnými účinky.

Pro rodiny s dětmi rozhodně stojí za návštěvu zábavní park, který se nachází v těsné blízkosti města. Zde se můžete projet na horské dráze, nebo si zasoutěžit v minigolfu. Pokud se vydáte na výlet mimo město, určitě navštivte chráněné oblasti, které jsou plné krásné přírody a zvířat. Příkladem může být národní park Kiskunság, který se nachází kousek od Kecskemétu.

Kam se v Kecskemétu najíst? Na toto město se můžete těšit nejen kvůli jeho krásám, ale i kvůli gastronomii. Maďarsko je totiž proslulé svými chutnými pokrmy, jako jsou guláš, lángos nebo palačinky. V Kecskemétu najdete spoustu restaurací, které nabízejí tradiční maďarskou kuchyni i mezinárodní speciality.

Pokud uvažujete o dovolené v Maďarsku, klidně zvažte návštěvu města Kecskemét. Toto město v srdci Maďarska nabízí skvělé možnosti pro kulturní i aktivní odpočinek. Navíc nebudete muset lámat příliš hlavu nad tím, jak nejlépe využít svůj čas, protože tady máte na výběr z mnoha různých aktivit. A co je nejdůležitější, můžete si užít skvělou maďarskou kuchyni a relaxovat v teplých termálních pramenech. Určitě stojí za to tuto destinaci zahrnout do svého seznamu cestování!


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky