Najděte nejlevnejší letenky

Namibie Henties Bay

Ubytování Namibie Henties Bay


Namibie je jednou z nejkrásnějších zemí v Africe. Své návštěvníky okouzlí písečnými dunami, úchvatnými scenériemi a klidnou atmosférou. Henties Bay, město ležící u Atlantiku, představuje skvělé místo pro ty, kteří chtějí prozkoumat vše, co Namibie nabízí. Město leží asi tři hodiny od hlavního města Windhoeku a nabízí skvělé možnosti ubytování.

Klíčem k úspěšnému pobytu v Namibii je najít si ubytování, které bude vyhovovat vašim potřebám. V Henties Bay se nachází několik hotelů, apartmánů a penzionů, které nabízejí pohodlné a kvalitní ubytování.

Jedním z nejlepších míst k pobytu v Henties Bay je hotel Protea Hotel by Marriott Henties Bay. Nachází se jen krátkou procházkou od pláže a nabízí prostorné a moderní pokoje. Hotel má také vynikající vybavení, včetně bazénu, fitness centra a restaurace.

Pokud hledáte ubytování, které nabízí větší soukromí, můžete se rozhodnout pro pronájem luxusního apartmánu u pláže. Apartmány jsou moderně zařízeny a nabízejí vše, co potřebujete k tomu, abyste se cítili jako doma. K dispozici jsou soukromé kuchyně, obývací pokoje, terasy nebo balkony s výhledem na moře a mnoho dalšího.

Pokud preferujete rodinné ubytování, můžete se rozhodnout pro pobyt v některém z místních penzionů. Nabízejí vám pohodlné a útulné pokoje, kuchyň, bazén, grilování a mnoho dalšího. Penziony také mají vynikající polohu, často se nacházejí v blízkosti pláže a turistických atrakcí.

Henties Bay je skvělým výchozím bodem pro objevování nádherné přírody Namibie. Můžete se vydat na neuvěřitelnou cestu po soustavě písečných dun, prozkoumat pouštní skalní útvary v Moon Valley a navštívit národní park Skeleton Coast. V blízkosti města je také mnoho možností pro adrenalinové zážitky, jako je windsurfing, kitesurfing a rybolov.

Celkově je Henties Bay skvělým místem pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v Namibii. Nabízí širokou škálu kvalitního ubytování, spoustu vodních aktivit a možnosti prozkoumat krásy této úchvatné země. Buďte připraveni na nezapomenutelný zážitek v Namibii!


Dovolená Namibie Henties Bay


Namibie je fascinující země v jihozápadní Africe, která nabízí neuvěřitelnou přírodní krásu a jedinečnou kulturu. Jedním z nejlepších míst pro dovolenou v Namibii je Henties Bay, malé přímořské město s pobřežím Atlantského oceánu.

Henties Bay je ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit relaxační dovolenou na pláži s výlety do okolní přírody. Pláže v Henties Bay jsou krásné, čisté a téměř prázdné, což vám umožní nechat si užít klidné a soukromou dovolenou. Pobřeží Atlantského oceánu v této oblasti je také velmi chladné a slouží jako útočiště pro množství druhů ryb, což je skvělé pro milovníky rybaření.

Jedním z nejoblíbenějších výletů v této oblasti jsou výlety do Namib Naukluft National Park a Skeleton Coast. Namib Naukluft National Park je největší národní park v Namibii a jedním z nejstarších na světě. Park nabízí nádhernou scenérii včetně vysokých dun a údolí obklopených horami. Skeleton Coast je jedním z nejneobvyklejších míst na planetě, kde se nedostavily mnohé stavby a kde v současné době nežije mnoho lidí. Je to dech beroucí a mystické místo, kde můžete vidět staré vraky lodí, slané pánve a podivné formace skal.

Pro ty, kteří chtějí objevovat samotné Henties Bay, je nejlepší volbou procházka po městě. Město je malé a kompaktní, s přátelskými a pohostinnými obyvateli. Můžete navštívit místní trh se suvenýry a místní řemesla, nebo si zajít do některé z restaurací s místními specialitami, jako například rybí polévku a čerstvé ryby.

V Henties Bay je také možnost ubytování v luxusních safari lodžích, kde si vychutnáte steaky a jiné speciality z grilování. Další možností ubytování je pronájem chaty nebo apartmánu, což je ideální pro ty, kteří chtějí se cítit jako doma na dovolené.

Celkově je Henties Bay perfektním místem pro dovolenou v Namibii. S krásnými plážemi, vynikajícími možnostmi rybaření a mnoha aktivitami v okolní přírodě, je to ideální destinace pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Pro ty, kteří chtějí objevovat, jsou zde nekonečné možnosti pro výlety do okolního kraje a pro hlubší poznání místní kultury.


Nejčastější dotazy a odpovědi Namibie Henties Bay


1. Jak nejlepší je cesta do Henties Bay v Namibii?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Henties Bay, je letecky přes hlavní letiště v Namibii v hlavním městě Windhoek. Pak můžete jet autem nebo autobusem.

2. Jaké jsou nejlepší aktualizace počasí v Henties Bay v Namibii?

Možnosti pro získání aktualizací počasí v Henties Bay jsou následující: internetové stránky, mobilní aplikace, televizní zpravodajství a rozhlasové zpravodajství.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity v Henties Bay v Namibii?

Nejlepší aktivity v Henties Bay zahrnují: rybaření, surfování, projížďky na koni, procházky po pláži, ochutnávky domácího piva a vína, návštěva přírodních parků a rezervací, lovecké výlety, volání žraloků a výlety do pouště.

4. Jaké jsou nejlepší hotely v Henties Bay v Namibii?

Nejlepší hotely v Henties Bay jsou: The Stiltz, Desert Rose Guesthouse a The Klaas Bodyen Guesthouse.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Henties Bay v Namibii?

Nejlepší restaurace v Henties Bay jsou: Ocean Basket, Wreck Restaurant and Pub, Talek's, The Anchor Point Grill and Sports Bar a Lighthouse Restaurant.


Počasí Namibie Henties Bay


Namibie je země v jihozápadní Africe, která je obzvláště známá svými rozsáhlými pouštními oblastmi a krásnými plážemi. Mezi ně patří i město Henties Bay, které se nachází v blízkosti pobřeží Atlantského oceánu. Pojďme se podívat na typické počasí, které v této oblasti bývá.

Henties Bay se nachází v poměrně sušší oblasti Namibie, a tak se zde můžete pravidelně setkat s teplotami nad 30 stupňů Celsia. V letních měsících (červenec až září) může teplota dosahovat až 40 stupňů Celsia. Přestože jsou teploty vysoké, není takové horko jako v jiných oblastech Afriky. To je způsobeno vlivem Atlantiku, který způsobuje, že je zde nižší vlhkost vzduchu.

Na druhou stranu, zimní měsíce (květen až srpen) jsou v Henties Bay poměrně studené s denními teplotami okolo 20 stupňů Celsia a nočními teplotami klesajícími na 10 až 12 stupňů Celsia. Přesto je tato oblast vhodná pro turisty po celý rok, díky svému příjemnému klimatu.

Co se týče srážek, v Henties Bay je poměrně málo deště, očekávejte zde v průměru kolem 50-100 mm srážek za rok. Největší množství srážek bývá v období zimy a jara, a to převážně v podobě lehkých dešťů nebo mlhy.

Celkově lze říci, že Henties Bay nabízí příjemné počasí po většinu roku, s často slunečnými dny a příjemnými teplotami, které umožní návštěvníkům nejen koupání a surfování, ale i další venkovní aktivity. Pokud se chystáte do této oblasti, bude pro vás nejvhodnější období od října do dubna, kdy jsou nejpříjemnější teploty a minimální srážky.


Letenka Namibie Henties Bay


Henties Bay se nachází na pobřeží Atlantského oceánu v Namibii a je oblíbeným letoviskem mezi domácími i zahraničními návštěvníky. Pokud hledáte úchvatnou plážovou dovolenou s nádherným výhledem na oceán, Henties Bay je pro vás tou správnou volbou. A s letenkou do Namibie můžete tuto krásu objevovat už zítra.

Pro cestu do Henties Bay je nejlepší volbou mezinárodní letiště v hlavním městě Windhoeku. Let z Evropy do Windhoeku obvykle trvá asi 10 hodin a může být zpočátku poněkud náročný, ale čas letu určitě stojí za to, protože Namibie nabízí jedinečnou krajinu, neuvěřitelnou přírodu a život na pobřeží.

V Henties Bay se můžete těšit na široké pláže s bílým pískem, které jsou obklopeny kopcemi a skalisky. Henties Bay je také oblíbenou destinací mezi surfaři a rybáři. Pokud se chystáte na surfování, můžete si pronajmout surfovací prkna a vydávat se na vodu. Rybáři si mohou pronajmout lodě a vychutnávat si lov. A pokud chcete vidět místní fauna, můžete si zarezervovat projetí na břehu oceánu a sledovat tuleně, pelikány a velryby.

Opravdu neuvěřitelným zážitkem je jet na poušť Namib. To je nejstarší a nejsuchší poušť na světě. Zde uvidíte úžasná zvířata jako například straníky, šakaly, hyeny a dikobrazi. Pokud se vydáte dovnitř pouště, uvidíte nádhernou scenérii, kterou tvoří divoké pískové duny a kopcovité terény.

Namibie je skutečně jedinečná země s mnoha krásami, které stojí za to objevit a užít si je. Henties Bay je neuvěřitelně krásné místo na pobřeží Atlantského oceánu, které stojí za to navštívit. A s letenkou do Namibie už nemusíte čekat a můžete se vydávat na tuto plážovou dovolenou s výhledem na oceán.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky