Najděte nejlevnejší letenky

Paraguay Piribebuy

Letenka Paraguay Piribebuy


Letenky do Piribebuy v Paraguayi jsou nejlepším způsobem, jak se dostat do tohoto malebného města a objevit jeho krásy. Piribebuy je překrásné město, ležící v departementu Cordillera, který se nachází v centrální části Paraguaye. Toto malebné město se nachází asi 70 kilometrů severovýchodně od hlavního města Asunción a každý rok přitahuje mnoho turistů z celého světa.

Pokud chcete navštívit Piribebuy a chtěli byste se tady dostat letadlem, váš výchozí bod bude Asunciónské letiště Silvio Pettirossi. Většina letových společností nabízí přímé lety z Asunciónu do Piribebuy. Dolet do Piribebuy obvykle trvá asi hodinu.

Jakmile dorazíte na letiště v Piribebuy, můžete se těšit na krásný výhled na město. Piribebuy je historické město s množstvím kulturních památek a skvělým jídlem. Můžete navštívit mnoho míst a památek, jako jsou kostely, muzea, hradby a mnoho dalšího. Navštivte například místní kostel Sv. Petra a Pavla z roku 1760. Můžete také navštívit Museo del Azahar, což je muzeum, které se zaměřuje na jemné dezerty a všechny druhy koláčů. Ochutnejte místní tradiční jídla, jako jsou sopa paraguaya, chipa guasu a mandioca.

Dále si můžete užít krásnou přírodu Piribebuy. Zkuste si příjemnou procházku nebo trekking v okolí města. Lidé zde také často jezdí na koních, kteří jsou zde stále velice populární. Pro milovníky adrenalinových sportů je tu možnost vyzkoušet si paragliding v okolí města.

Pokud se rozhodnete navštívit Piribebuy a objevit jeho krásy, je to jednodušší, než si myslíte. Letenky do Piribebuy můžete snadno najít online, nebo můžete kontaktovat letovou společnost, která vám pomůže. Jedná se o skvělý výlet, který vám umožní objevovat krásu Paraguaye a užít si nezapomenutelný zážitek.

Přestože se Piribebuy nachází v této malebné pláni, je zde mnoho aktivit, na kterých si můžete užít krásu tohoto města. Pokud hledáte klid a pohodu a zároveň chcete objevit něco nového, Piribebuy je skvělým místem pro vás. Vydejte se na dovolenou a budete mít nezapomenutelný zážitek!


Nejčastější dotazy a odpovědi Paraguay Piribebuy


Odpovědi na nejčastější dotazy ohledně Paraguay Piribebuy jsou:

1. Jaký je počasí v Piribebuy?

Piribebuy má typické tropické podnebí s vysokou vlhkostí a průměrnou teplotou 25°C. Nejvíce srážek zde spadne v létě (červen až září).

2. Jaký je nejbližší letiště k Piribebuy?

Nejbližší letiště k Piribebuy je Silvio Pettirossi International Airport, které se nachází v hlavním městě Asunción, vzdáleném přibližně 75 km od Piribebuy.

3. Jaká jsou oblíbená turistická místa v Piribebuy?

Mezi některá z nejoblíbenějších turistických míst patří Národní park Ybycuí, Jesuit Missions of La Santisima Trinidad de Paraná a Jesus de Tavarangué a vodopády Salto Suizo.

4. Jaký je místní jazyk v Piribebuy?

Místním jazykem v Piribebuy i celém Paraguayi je španělština.

5. Jaké jsou místní speciality v Piribebuy?

Mezi místní speciality patří asado (grilované maso), sopa paraguaya (domácí chléb s cibulí a sýrem) a chipa (sladká kukuřičná koláč).

6. Jak se procestovat do Piribebuy?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Piribebuy, je využít autobusovou dopravu z hlavního města Asunción. Dále lze použít taxi nebo pronajmout si auto.

7. Jaká jsou přibližná vzdálenost a časová odhad cesty z Asunciónu do Piribebuy?

Cesta z Asunciónu do Piribebuy trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny a vzdálenost mezi městy je přibližně 75 km.


Počasí Paraguay Piribebuy


Paraguay se může pochlubit rozmanitým klimatem díky své poloze v jižní části Jižní Ameriky. V obci Piribebuy jsou tedy v průběhu roku čtyři výrazné roční období a každé z nich má svá specifika.

Piribebuy je město ležící ve středu Paraguaye, asi dvě hodiny jízdy od hlavního města Asunciónu. Nachází se zde údolí s řekou Piribebuy, kterému se říká "El Valle del sol" (Údolí slunce). Z tohoto jména už můžeme tušit, že počasí Piribebuy je velmi slunečné.

Během období letních měsíců, tedy od prosince do března, panují v oblasti velmi vysoké teploty, které často přesahují 35 stupňů Celsia. V noci se ochlazuje na zhruba 18 stupňů, takže je potřeba se připravit na velké výkyvy teplot.

S příchodem jarního období, od března do června, se teploty snižují a pohybují se v rozmezí 25 až 30 stupňů Celsia. Tyto měsíce jsou v Piribebuy charakterizovány velmi suchým obdobím, které se projevuje vysokou vlhkostí vzduchu. V našich končinách bychom jarní období mohli přirovnat spíše k letu.

Žádné pozdní mrazy v Piribebuy nečekejte, protože s nástupem zimy se teploty pohybují mezi 15 až 20 stupni Celsia. Období od června do září je nejdeštivější období v roce a deště se stávají běžnou součástí každodenního života.

Posledním obdobím je podzim a to přibližně od září do prosince. Je to opět slunečné, suché a mírně teplé období. Teploty se pohybují okolo 25 stupňů Celsia a na místě můžete zažít příjemné podzimní počasí.

Celkově lze říci, že počasí v Piribebuy je velmi příjemné, ale je nutné se přizpůsobit velkým výkyvům teplot a vysoké vlhkosti. Podzim a jaro jsou nejvhodnější dobu pro návštěvu této oblasti kvůli mírnému počasí. V létě se můžete těšit na slunečné dny a horké teploty, ale musíte být připraveni na vysokou vlhkost vzduchu. V zimě očekávejte mírné počasí s nižšími teplotami a méně srážkami.


Dovolená Paraguay Piribebuy


Paraguay, malá jihoamerická země, známá spíše svými rozsáhlými jihovýchodními lesy, než za turistické destinace. Nicméně, pokud hledáte neotřelý zážitek s méně turisty, zvažte Piribebuy jako cíl vaší další dovolené.

Piribebuy, malé město s méně než desetitisícovou populací, se nachází v departementu Cordillera, zhruba 70 km východně od hlavního města Asunción. Skýtá jedinečnou kombinaci své historie, kultury a přírodních krás.

Při návštěvě Piribebuy se určitě neobejdete bez návštěvy historických míst a památek, protože město se pyšní svou bohatou historií. Můžete navštívit pozůstatky starého kostela San Lorenzo, koloniální budovy a mnoho dalších. Pokud se vydáte do hornatých oblastí okolo města, narazíte na ruiny missión jesuitů z 18. století, a také na přehrady Ypacaraí a Pyta.

Pro milovníky přírody Piribebuy nabízí nekonečné možnosti k prozkoumání. Zahrnují množství malých jezer, řek a horských oblastí. Okolí města je jedinečné svoji flórou a faunou a můžete si zde vyzkoušet mnoho outdoorových aktivit, jako jsou turistika, cykloturistika, vodní sporty a mnoho dalších.

Piribebuy má také svá tradiční řemesla a lokální kulturu. Můžete si koupit vlastnoručně vyrobený keramický nákup, nebo se naučit, jak se vyrábí pletené boty v tzv. "Py'a Guasu", což je tradiční domácí výroba bot.

Pro ubytování v Piribebuy můžete zvolit především mnoho malých penzionů a hotelů, které poskytují skvělou službu a příkladnou kuchyni.

Celkově vzato, Pokud hledáte neotřelou a klidnou dovolenou s méně masy turistů, Piribebuy vám bude určitě vyhovovat. Můžete si zde užít krásy přírody, poznat lokální kulturu, navštívit historická místa a užít si pohodovou dovolenou bez zbytečného stresu a spěchu. Je to ideální destinace pro ty, kteří chtějí objevovat nová místa a zažít autentickou zkušenost.


Ubytování Paraguay Piribebuy


Ubytování v Piribebuy v Paraguayi nabízí mnoho možností. Od malých, místních penzionů a hostinců až po větší hotely, jsou k dispozici pro cestovatele různých typů. V tomto článku si přiblížíme některé z nejlepších ubytovacích možností v této malebné malé vesnici.

Jeden z nejznámějších hotelů v Piribebuy se jmenuje "Hotel de Campo" a nachází se v srdci kopcovitého venkovského prostředí. Nabízí nejen útulné pokoje s výhledem na krajinu a bazén s lehátky, ale i možnost ježdění na koni pro hosty, kteří chtějí osvěžení nebo poznat místní život. Kromě toho zde hosté najdou malý obchod se suvenýry, stůl na stolní tenis a restauraci s tradičními paraguayskými jídly.

Další populární možností ubytování v Piribebuy je "Las Tres Carabelas Hotel". To nabízí kombinaci klasicistní architektury s moderními vybaveními, jakými jsou Wi-Fi a klimatizace, a nachází se blízko místního parku a muzea. Zařízení poskytuje 24hodinovou recepci, zahradu a snídaňový bufet. Navíc má stylovou kavárnu s terasou, kde si hosté mohou vychutnat skvělou kávu a čaj.

Pokud hledáte něco více útulného, "Hotel Spa Sierra de Aguaray" je pro vás tou správnou volbou. Nachází se uprostřed zelené krajiny, kde se můžete odpočinout od každodenního shonu. Hotel je osazen dvěma venkovskými chatami a čtyřmi pokoji, které se vyznačují tradičním nábytkem a pohodlnými postelemi. Dále nabízí wellness centrum s lázněmi, plavebními bazény a masážemi. Kromě toho má kavárnu s minimalistickým designem, kde si můžete objednat mezinárodní kuchyni.

V Piribebuy je také možné najít menší ubytování, jako například "Posada Viena" nebo "Posada La Casona". Posada Viena je rodinný penzion s výhledem na okolní hory a zařízením v rustikálním stylu. Je to velmi klidné místo, kde se hosté mohou cítit jako doma. Posada La Casona je klasický penzion, který nabízí pokoje s klimatizací a vlastním sociálním zařízením.

Všechny tyto ubytovací možnosti v Piribebuy jsou ideální pro páry, rodiny nebo jednotlivce, kteří chtějí vychutnat kouzlo venkovského prostředí. S různými možnostmi a cenami, si může každý najít to pravé pro sebe. Pokud tedy hledáte relaxaci a odpočinek, Piribebuy je pro vás tou správnou volbou.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky