Najděte nejlevnejší letenky

Singapur Bukit Timah Nature Reserve

Dovolená Singapur Bukit Timah Nature Reserve


Bukit Timah Nature Reserve, umístěný v samém srdci Singapuru, je jeden z nejcennějších pozemků města. Zahrnuje více než 160 hektarů úchvatné divočiny, což z něj činí ideální destinaci pro ty, kteří chtějí vyhnout se shonu města a ochutnat čerstvý vzduch.

Park byl poprvé otevřen v roce 1883 jako první přírodní rezervace v Singapuru, a dodnes je jedním z nejlepších míst k vidění divočiny. Bukit Timah Nature Reserve je domovem více než 840 druhů rostlin a živočichů, včetně vzácných druhů jako je malajskský brouk, rudý lišaj a malajskský nestráňovec.

Pro turisty a návštěvníky parku jsou k dispozici různé aktivity, včetně turistiky, cyklistiky, běhu, výletů a nejrůznějších prohlídek. Kromě toho je na území parku k dispozici mnoho piknikových míst, kde si můžete vychutnat pohled na krásnou přírodu, a přinést si vlastní občerstvení.

V parku jsou také různé okružní trasy o délce od 2 do 6 kilometrů pro turisty s různými úrovněmi zkušeností. Jednou z nejnavštěvovanějších tras je cesta k nejvyššímu bodu Singapuru, kde se nachází vyhlídka do krajiny a je možné vidět celé Singapur po dobu slunce.

Bukit Timah Nature Reserve je otevřen po celý rok od 7.00 do 19.00 hodin, a to bezplatně. Pro zajištění bezpečnosti návštěvníků jsou přísně zakázány kempování, rybaření a kouření. Stejně tak je zakázáno se do parku dostat s neoprávněnými vozidly, jako jsou například džípy, buggy a motocykly.

Bukit Timah Nature Reserve je jedinečným zážitkem pro turisty a návštěvníky Singapuru, kteří si chtějí odpočinout od shonu města a projít se v krásné přírodě. Pokud máte rádi outdoorové aktivity a užíváte si přírody, tento park je pro vás ideální volbou během Vaší návštěvy v Singapuru.


Letenka Singapur Bukit Timah Nature Reserve


Pokud máte plánovanou návštěvu Singapuru a zajímá vás příroda, určitě byste neměli vynechat Bukit Timah Nature Reserve. Tento přírodní rezervát se nachází v blízkosti centra města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

Bukit Timah Nature Reserve je jedním z nejstarších přírodních rezervátů v Singapuru. Byl založen již v roce 1883 a má rozlohu 163 hektarů. Rezervát se nachází na kopci Bukit Timah, který je nejvyšším bodem v Singapuru (164 metrů nad mořem).

V rezervátu můžete najít mnoho druhů rostlin a zvířat, které jsou típické pro tropické lesy jihovýchodní Asie. Mezi nejvýznamnější zvířata patří opice, krysy a hadi. Z rostlin jsou nejznámější výrazné stromy a orchideje.

Pro turisty je v rezervátu připraveno mnoho značených cest, po kterých se můžete projít a užít si krásy přírody. Nejoblíbenější je samozřejmě cesta na vrchol kopce, ze kterého se naskýtá nádherný výhled na okolní krajinu.

Jednou z možností, jak se dostat do Bukit Timah Nature Reserve, je letecky. Singapur má moderní mezinárodní letiště a nabízí mnoho přímých letů z různých zemí. Vzhledem k blízkosti přírodního rezervátu k centru města, není problém se tam dostat z letiště autobusem, vlakem nebo taxíkem.

Letecky můžete do Singapuru letět z Evropy nebo Ameriky s různými leteckými společnostmi jako jsou Thai Airways, Emirates nebo British Airways. Pokud hledáte levnější letenky, doporučujeme sledovat akční nabídky na internetu a vybírat si lety se slevami.

Celkově lze říci, že návštěva Bukit Timah Nature Reserve je jedinečný zážitek, který nemůžete v Singapuru vynechat. Přírodní krása tohoto místa vám zanechá nezapomenutelné zážitky, které se vám budou vybavovat ještě dlouho po vaší návštěvě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur Bukit Timah Nature Reserve


1. Jak se dostanu do Bukit Timah Nature Reserve?
- Nejlépe můžete dojít metrem na zastávku Beauty World (na trase Downtown Line) a odtud je asi 15 minut chůze do rezervace.

2. Je nutné vstup do Bukit Timah Nature Reserve předem rezervovat?
- Ne, vstup není nutné rezervovat předem.

3. Kolik stojí vstup do Bukit Timah Nature Reserve?
- Vstup do rezervace je zdarma.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Bukit Timah Nature Reserve?
- Nejlepší časy na návštěvu jsou zpravidla ráno nebo pozdě odpoledne, kdy je teplota mírnější a zvířata jsou aktivní.

5. Jaké turistické trasy jsou v Bukit Timah Nature Reserve k dispozici?
- V rezervaci existuje několik turistických tras různých délek, od 1 km až po 7 km. Všechny trasy vedou různými částmi rezervace a nabízejí různé výhledy na přírodu.

6. Co mohu v Bukit Timah Nature Reserve vidět?
- V rezervaci lze vidět pestrou škálu rostlin a zvířat, včetně paviánů, makaků, varanů, hadů, motýlů a mnoha dalších druhů.

7. Jaké zařízení je v Bukit Timah Nature Reserve k dispozici?
- V rezervaci jsou k dispozici toalety, několik piknikových stolů a malý obchod se suvenýry a občerstvením.

8. Jak dlouho trvá návštěva Bukit Timah Nature Reserve?
- Doba návštěvy se může lišit v závislosti na tom, kolik času plánujete strávit v rezervaci a kolik chcete prozkoumat turistických tras. Obecně se však návštěva dá zvládnout za několik hodin.

9. Můžu si v Bukit Timah Nature Reserve udělat piknik?
- Ano, v rezervaci jsou k dispozici piknikové stoly, kde si můžete udělat piknik.

10. Jaké oblečení se doporučuje nosit na návštěvu Bukit Timah Nature Reserve?
- Doporučuje se pohodlné oblečení a pohodlné obuv pro procházky v přírodě. Nezapomeňte také na klobouk nebo čepici a sluneční brýle, protože slunce Singapore může být velmi intenzivní.


Počasí Singapur Bukit Timah Nature Reserve


Singapur je známý svým bohatým a pestrou kulturou, ale má také něco k nezaplacení - jeho národní přírodní rezervy. Bukit Timah Nature Reserve je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí, která stojí za návštěvu.

Bukit Timah Nature Reserve se nachází na vrcholu Bukit Timah Hill - nejvyšší hory v Singapuru. Ačkoli je to malý park s plochou pouze 163 hektarů, rozhodně stojí za návštěvu. Tento park je domovem stovkám druhů rostlin a zvířat, z nichž mnohé jsou endemické pro Singapur. Pokud máte zájem o výzkum divočiny a pobyt v přírodě je toto místo ideální pro vás.

Singapur je známý svým horkým a vlhkým podnebím, což je faktor, který může mít vliv na plánování návštěvy Buikt Timah Nature Reserve. Pokud jste citliví na teplo nebo vlhkost, může být dobré navštívit park v zimních měsících, kdy je o něco méně horko.

V létě se většinou můžete těšit na teploty mezi 28 a 33 stupni Celsia s vysokou vlhkostí. Můžete zvýšit svou úroveň pohodlí tím, že si připravíte spoustu tekutin a oděv, který vám umožní dýchat. Pokud budete mít štěstí, můžete se těšit na deštivé dny, které zmírní horké teploty a sníží vlhkost.

V zimních měsících se teploty obvykle pohybují v rozmezí od 24 do 29 stupňů Celsia s nižší vlhkostí. To umožňuje procházky parkem mnohem pohodlnější a méně náročné. Rozhodně se nezapomeňte obléknout do delších rukávů, protože teploty večer mohou být chladnější.

Kdykoliv se rozhodnete pro návštěvu Bukit Timah Nature Reserve, je to místo, které nabízí příjemnou, přírodní atmosféru, ve které můžete odpočinout od shonu města. Nezapomenutelné zážitky na vás čekají v této přírodní rezervaci.


Ubytování Singapur Bukit Timah Nature Reserve


Singapur je město plné zábavy a adrenalinu, ale i přesto si turisté často najdou chvíli klidu a odejdou na výlet do Bukit Timah Nature Reserve. Tento park, rozkládající se na ploše 163 hektarů, je jedním z nejstarších přírodních rezervací v Singapuru a je domovem mnoha druhů květin a živočichů.

Pokud plánujete pobyt v Bukit Timah Nature Reserve, máte na výběr z několika typů ubytování. Je zde k dispozici několik chat, hostinců a kempů, které vám nabídnou skvělé služby a pohodlné ubytování.

Jednou z možností ubytování je chatová oblast, kde naleznete několik krásných chat obklopených přírodou. Tyto chaty jsou vybaveny pohodlnou postelí, klimatizací, wifi, koupelnou a balkónem s výhledem do parku. Kromě toho se v chatové oblasti nachází také společenská místnost, kde si můžete odpočinout a relaxovat.

Hostinec je další možností ubytování v Bukit Timah Nature Reserve. Hostinec je zarostlý v zeleni a je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v přírodě. Hostinec nabízí výhled na park a je vybaven pohodlnou postelí, klimatizací, wifi, koupelnou a restaurací s tradiční asijskou kuchyní.

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, kempingový pobyt v Bukit Timah Nature Reserve je nejlepší volbou. Kempingové zóny jsou vybaveny ohradami, ohništěm, pitnou vodou a hygienickými zařízeními. Kempování je ideální pro ty, kteří chtějí prožít dobrodružný pobyt v přírodě a hledají pro to ideální místo.

Bez ohledu na to, jaké ubytování si vyberete, Bukit Timah Nature Reserve vám nabídne úžasnou zkušenost a příležitost prozkoumat krásu přírody Singapuru. Park nabízí mnoho aktivit, včetně turistiky, cyklistiky, kuželkování a jízdy na koni. Takže ať už sem přijedete na jednu noc nebo na více dnů, nebudete zklamáni.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky