Najděte nejlevnejší letenky

Slovinsko Kanin-Sella Nevea

Počasí Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Slovinsko je známé svými překrásnými hornatými krajinami, které lákají milovníky outdoorových aktivit i turisty z různých koutů světa. Mezi ty nejatraktivnější turistické oblasti Slovinska patří také Kanin-Sella Nevea, která se nachází v severozápadní části země na hranici s Itálií.

Kanin-Sella Nevea je známá svým skvělým lyžařským střediskem, které se rozprostírá v nadmořské výšce od 1 100 až do 2 300 metrů. Na svých sjezdovkách si zde užijí jak začátečníci, tak i zkušení lyžaři, a to díky širokému spektru obtížností tratí. Navíc zde najdete nejdelší a nejnižší horní stanici v Alpách.

Co se týče počasí, Kanin-Sella Nevea může být velmi různorodá. V zimě se zde setkáte s mrazivými teplotami, které mohou klesnout i pod -10°C, avšak slunce vás spolehlivě zahřeje. Díky své poloze může být také vítr velmi silný, ale v době slunečného počasí se jedná o výjimku. Důležité je se adekvátně obléct a udržovat tělo v teple, aby se zabránilo možným omrzlinám.

Pokud cestujete do Kanin-Sella Nevea v letních měsících, můžete se těšit na mnohem příjemnější teploty, které se pohybují v rozmezí od 15°C do 30°C. Díky své poloze v horách však mohou být v noci teploty velmi nízké, a to až na 5°C. V letním období se v Kanin-Sella Nevea nabízí mnoho aktivit, jako jsou horská turistika, cyklistika, paragliding nebo vodní sporty.

Kanin-Sella Nevea je tak místem, které vás láká na nádhernou přírodu a široké spektrum outdoorových aktivit. Nezapomeňte se ovšem přizpůsobit počasí a přibalit si dostatek teplého oblečení, abyste si užili svou dovolenou bez rizika prochladnutí.


Letenka Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Letenka Slovinsko Kanin-Sella Nevea - Výběr fantastického zimního sportovního dobrodružství!

Zima je tady a s ní přicházejí i zimní radosti pro ty, kteří milují sjezdové lyžování a snowboarding. Pokud jste jeden z nich a ještě nevíte kam se vypravit, je tu pro vás jedno z nejlepších a nejatraktivnějších míst pro zimní sport na Balkáně - Kanin-Sella Nevea, a to s přímým lety z Slovinska.

Kanin-Sella Nevea, je oblast ležící na hranici mezi Itálií a Slovinskem a je jednou z nejpůsobivějších horských oblastí v obou zemích. Jedná se o jednu z nejvyšších hor v obou zemích a nabízí celoroční turistické aktivity a trochu něco pro každého.

Lyžování v Kanin-Sella Nevea je bezpochyby hlavní atrakcí této oblasti, a to díky skvělým podmínkám a sněhu. Narozdíl od některých evropských lyžařských středisek, zaplavuje Kanin-Sella Nevea lehký a suchý sníh srdce Evropy, což pro lyžaře znamená menší riziko zranění a vynikající podmínky pro lyžování a kiteboarding.

V Kanin-Sella Nevea najdete 30 sjezdovek, 24km sjezdových tratí a výškový rozdíl 1400m. Všechny stopy a cesty jsou propojeny moderními lanovkami a vleků, a to včetně sedačkových lanovek, což znamená, že na toto horské středisko může lyžovat celá rodina.

Pro nelyžaře nabízí Kanin-Sella Nevea také několik vynikajících turistických a rekreačních aktivit, včetně cyklistiky, turistiky, snowshoeing, kiteboardingu a horolezectví. V okolí se nachází i několik termálních lázní, včetně Terme di Bagn Kanin a Terme di Arta.

Pokud se rozhodnete pro lyžařský výlet do Kanin-Sella Nevea, můžete si objednat letenku přímo na místo, přičemž nejjednodušší cestou je let z Lublaně. Lety jsou pravidelné a lze je objednat přes několik provozovatelů letových spojení.

Celkově řečeno, Kanin-Sella Nevea je nejen vynikajícím lyžařským střediskem, ale také ideálním místem k relaxaci a užívání si zimních radostí v krásném horském prostředí. Pokud stále nevíte, kam na výlet na lyžích nebo snowboardu, nemusíte hledat dál. Object IT letenku na Slovinsko Kanin-Sella Nevea a užijte si perfektní zimní dobrodružství na jednom z nejlepších zimních sportovních destinací v Evropě.


Ubytování Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Slovinsko je krásnou zemí plnou překrásných hor a turistických tras. Pro milovníky zimních sportů je nejlepší sezónou, kdy mohou vyrazit na sjezdovky a užívat si lyžování či snowboardingu. Mezi oblíbené lyžařské destinace patří Kanin-Sella Nevea.

Tento lyžařský areál se nachází na pomezí Slovinska a Itálie, a nabízí více než 30 kilometrů sjezdovek. Areál leží až do výšky přes 2 000 metrů nad mořem a je proto ideálním místem pro začátečníky i pokročilé lyžaře.

Pokud se chystáte na lyžařskou dovolenou do Kanin-Sella Nevea, musíte si vyřešit i otázku ubytování. V okolí se nachází celá řada hotelů a apartmánů, které nabízejí komfortní a moderní ubytování.

Jedním z hotelů, který stojí za zmínku, je Hotel Kanin. Tento moderně zařízený hotel nabízí luxusní ubytování jak pro jednotlivce, tak pro skupiny či rodiny s dětmi. Kromě toho si zde můžete dopřát i relaxaci v sauně či ve vířivce.

Další možností je Apartmán Kanin. Tento apartmánový komplex se nachází v blízkosti lyžařského areálu a nabízí moderní a prostorné apartmány s plně vybavenou kuchyní a prostorným obývacím pokojem. V rámci areálu jsou nabízeny i různé aktivity pro děti, jako je například zábavný park nebo dětské hřiště.

Úplně na vrcholu lyžařského areálu se nachází dřevěný penzion Bovec. Tento malý a útulný hotel nabízí příjemné ubytování s krásným výhledem na okolní hory. Penzion je ideální volbou pro ty, kteří hledají klid a ticho a chtějí si užít horské přírody.

Jak vidíte, v Kanin-Sella Nevea je řada možností pro ubytování. Záleží jen na vás, co vám bude nejvíce vyhovovat. Ať už se rozhodnete pro hotel, apartmán nebo penzion, určitě si užijete krásnou přírodu a skvělé lyžování.


Dovolená Slovinsko Kanin-Sella Nevea


Slovinsko je malá alpská země, která nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých turistických atrakcí. Mezi nejpopulárnější a nejznámější patří lyžařská střediska v horách. Jedním z nejlepších a nejkrásnějších lyžařských středisek v Slovinsku je Kanin-Sella Nevea. Tento horský masiv leží v blízkosti italských hranic a je celoročně plný turistů.

Kanin-Sella Nevea leží v nejzápadnější části Slovinska, v oblasti Julských Alp. Toto lyžařské středisko je skvělé pro milovníky zimních sportů a nabízí více než 30 kilometrů sjezdovek. Lanová dráha z Itálie přivádí návštěvníky do centra střediska, kde se nachází několik restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry.

Středisko Kanin-Sella Nevea je také oblíbené pro běžecké lyžování, snowboard a skialpinismus. Pro náročnější a zkušenější lyžaře je doporučeno vyzkoušet si Sella Nevea, horský masiv s nejvyšším bodem 2290 metrů nad mořem. Toto místo je skvělé pro lyžařské výpravy a nabízí pohledy na okolní krajinu, které si návštěvníci mohou užít při příjemné jízdě na lyžích.

Kanin-Sella Nevea nabízí mnoho možností ubytování, včetně několika komfortních hotelů, penzionů a apartmánů. Všechny tyto ubytovací možnosti jsou vybaveny moderním zařízením a nabízejí hostům pohodlí a atmosféru domova.

Kromě lyžování a snowboardingu zde návštěvníci mohou využít přírodní lázně, turistické trasy, horská kola a jiné outdoorové aktivity. V létě mohou turisté také využít blízkost nedalekých jezer a vodopádů, které jsou proslulé svou krásou a okouzlujícím výhledem.

Lyžařské středisko Kanin-Sella Nevea je výbornou volbou pro každého, kdo hledá skvělé lyžařské podmínky, nádhernou krajinu a pohodlné ubytování. Toto místo nabízí zážitky, které si každý turista užije a bude mít z nich nezapomenutelné zážitky. Pokud hledáte mistrovskou lyžařskou oblast, která splňuje všechny vaše očekávání, nemůžete si nevybrat Kanin-Sella Nevea v Slovinsku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Slovinsko Kanin-Sella Nevea


1. Jak se nejlépe dostat na Ski resort Kanin-Sella Nevea?
- Nejlépe se sem dostanete autem, ale také je možné použít autobusovou dopravu.

2. Kde se nachází Ski resort Kanin-Sella Nevea?
- Ski resort se nachází v Julijských Alpách na hranicích Slovinska a Itálie.

3. Jaké jsou otevírací hodiny lyžařského střediska?
- Lyžařské středisko je otevřeno denně od 8:30 do 16:00 hodin.

4. Kde mohu najít informace ohledně aktuálního počasí?
- Aktuální informace o počasí naleznete na oficiálních webových stránkách Ski resortu Kanin-Sella Nevea.

5. Jaké aktivity si mohu užít, kromě lyžování a snowboardingu?
- Ski resort nabízí například sjezd na saních, turistiku nebo jízdu na sněžném skútru.

6. Kde se nachází nejbližší ubytování?
- Nejbližší ubytování se nachází v Nadiži, Tarvisiu nebo v dalších okolních obcích.

7. Jak mohu zakoupit skipass?
- Skipass můžete zakoupit na místě u pokladny nebo online na oficiálních webových stránkách Ski resortu.

8. Jaký je rozsah sjezdovek v Ski resortu Kanin-Sella Nevea?
- Ski resort nabízí více než 30 km sjezdovek různých obtížností.

9. Kde se nachází nejbližší letiště?
- Nejbližší letiště se nachází v Terstu, Ljubljaně nebo v Benátkách.

10. Je možné využít služby lyžařské školy?
- Ano, v Ski resortu Kanin-Sella Nevea jsou k dispozici služby lyžařské školy pro děti i dospělé.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky