Najděte nejlevnejší letenky

Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Malgrat de Mar

Dovolená Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Malgrat de Mar


Katalánsko je krásnou oblastí Španělska, kde můžete najít jemné písečné pláže, úchvatné krajiny a katalánskou kulturu. Pokud toužíte po výletu do těchto krajů, Malgrat de Mar je ideální místo pro začátek vaší dovolené.

Malgrat de Mar se nachází na Costa del Maresme, mezi Barcelonou a Gironou a je populárním cílem miliónů turistů z celého světa. Jeho bílé písečné pláže a jasné modré vody jsou ideální pro plavání a opalování. Pokud se vám zdá pláž přeplněná, existuje mnoho menších útočišť v okolí, která vám nabídnou na vaší dovolené klidnější prostředí.

Okolní krajina Malgrat de Mar je stejně krásná jako pláže. Můžete si snadno užít procházku po městečku, které je plné kaváren, restaurací í butiků, kde se můžete svobodně procházet a nakupovat. Nechte se unést atmosférou večerních procházek po náměstí, kde můžete ochutnat místní speciality.

Pokud jsou vaše kroky zamířeny k památkám, přímo v Malgrat de Mar můžete navštívit kostel svaté Anny a barokní kostel svaté Marie. Kousek od města však najdete mnoho dalších zajímavých památek - Caldes d'Estrac, Montserrat a mnoho dalších.

Malgrat de Mar také nabízí mnoho aktivit pro turisty, kteří chtějí být aktivní. Lidé si mohou pronajmout kolo, aby prozkoumali katalánskou krajinu nebo se mohou věnovat potápění, jet skútry nebo jachtingu. A pokud se chcete bavit se svými malými dětmi, existuje mnoho vodních parků a zábavních parků v okolí.

A když již budete unaveni z prozkoumávání, můžete si dát kávu nebo osvěžující drink v jedné z množství kaváren nebo barů, které najdete v katalánském stylu v této oblasti.

V Malgrat de Mar je kolem roku příjemné počasí, což z něj dělá ideální místo pro dovolenou. Po prohlídce této oblasti a pochopení místního života zde budete chtít zůstat navždy. Proto neváhejte a přijďte si poznat toto krásné místo.


Letenka Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Malgrat de Mar


Pokud plánujete svou další dovolenou a váháte, kam vyrazit, určitě byste měli zvážit Španělsko. Tato země nabízí krásné pobřeží, kulturní památky a zajímavou historii, ale také příjemné klima a nepřeberné množství možností pro volnočasové aktivity. Pokud jste se rozhodli pro destinaci na Costa del Maresme, tedy pro pobřeží v provincii Barcelona v oblasti Katalánska, vyplatí se využít letenku do Malgrat de Mar.

Malgrat de Mar je oblíbená turistická obec vedená pod španělským názvem Malgrat de Mar, nacházející se na pobřeží v blízkosti města Barcelona. Kromě oblázkové pláže nabízí bohaté vyžití ve španělském stylu – tradiční architekturu, množství restaurací s regionálními specialitami a kulturní akce po celý rok. Pokud máte rádi sport, můžete se věnovat například jízdě na kole, potápění, tenisu, golfu nebo surfingu.

Jedním z největších lákadel této oblasti je bezesporu její krajina. Na Costa del Maresme se můžete těšit jednak na hory, jednak na pobřeží, které se vyznačuje hezkými plážemi i malými zátokami, které skýtají útulek od slunce a větru. V Malgrat de Mar samotné je možné navštívit mnoho památek, jako například zříceninu hradu, románský kostel nebo dům vztahuje černožlutou vlajku, která symbolizuje úsilí o nezávislost regionu Katalánska.

Cestování do Malgrat de Mar není složité. Nejrychlejší způsob, jak se tam dostat, je letenka. Do letiště v Barceloně přistávají letadla z mnoha evropských měst, mezi něž patří i Praha. Z letiště je zhruba půlhodina cesty do Malgrat de Mar. Dá se tam dostat autobusovou nebo vlakovou dopravou, což je také rychlá a pohodlná možnost, jak se dopravit do Malgrat de Mar.

Když se budete chystat na dovolenou do Španělska a budete chtít zažít něco nového a zajímavého, určitě byste si měli vybrat letenku do Malgrat de Mar. Tato obec nabízí krásné přírodní scenérie, ale také mnoho kulturních památek, což je určitě alespoň jedna z mnoha dobrých příčin, proč si takovou letenku pořídit.


Počasí Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Malgrat de Mar


Katalánsko je region v severovýchodním Španělsku a tvoří ho hlavně provincie Barcelona, Girona, Lleida a Tarragona. Katalánsko je turistickým rájem, protože zde najdeme jak hory tak i pláže a můžeme si užít jak aktivní dovolenou tak i odpočinek pod palmami. Jedním z oblíbených míst turistů je Costa del Maresme, která je známá svými krásnými plážemi a příjemným počasím.

Malgrat de Mar je jedno z hlavních měst Costa del Maresme, které je obklopené horami i mořem. Díky své poloze může Malgrat de Mar nabídnout svým návštěvníkům idylické a klidné prostředí, které vám umožní relaxovat a užít si Španělsko v celé své kráse.

V Malgrat de Mar panuje typické středomořské podnebí s mírnými zimami a horkými lety. Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 28-30°C, ale může dosáhnout i 35-40°C. V zimě se teploty pohybují kolem 10-15°C, ale v noci může být chladno, takže se vyplatí vzít si sebou teplé oblečení. Malgrat de Mar je vystavené vlivům Středozemního moře, což znamená, že jsou zde vyšší vlhkosti a v zimě může být více deště.

Přestože Malgrat de Mar je lákadlem pro turisty převážně během letních měsíců, můžete si užít cestu sem i v jiné roční době. V zimě můžete věnovat svůj čas procházkám po pláži, přičemž si užijete stálých větrů a mořských vln. V jarních měsících budete svědky nekonečné zahrady květin a stromů, které se nacházejí v parku Francesc Macià. V průběhu podzimu si můžete užít festivalech, které se zde konají, a vychutnat si mnoho gastronomických specialit.

Celkově lze říct, že Malgrat de Mar nabízí turistům mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Při cestování do této oblasti však nezapomeňte, že počasí zde může být extrémně horké v létě a vlhké v zimě. Buďte proto připraveni na jakékoli klimatické podmínky, abyste si co nejvíce užili svou dovolenou.


Ubytování Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Malgrat de Mar


Katalánsko je krásné region ve Španělsku, plné kultury, historie a nádherných pláží. Costa del Maresme se nachází v Katalánsku a je známá svými bílými písečnými plážemi a klidnými a relaxačními okolnostmi. Jedním z nejlepších míst, kde se můžete ubytovat na Costa del Maresme, je Malgrat de Mar.

Malgrat de Mar se nachází asi 60 kilometrů severovýchodně od Barcelony a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit svůj pobyt v klidném a relaxačním prostředí. Městečko nabízí širokou škálu ubytování, z kterého si můžete vybrat v závislosti na svých preferencích a rozpočtu.

Pro ty, kteří hledají luxus, nabízí Malgrat de Mar řadu pětilhvězdičkových hotelů s moderními a prostornými pokoji, velkými bazény a vynikajícími službami. Tato ubytování jsou ideální pro ty, kteří touží po luxusu a pohodlí během svého pobytu.

Pro ty, kteří hledají více zábavy a animace, jsou k dispozici také řadu hotelů s animačními programy, vodními sporty a dalšími atrakcemi. Tyto hotely jsou ideální pro rodiny s dětmi a mladé lidi, kteří chtějí být v centru zábavy.

Pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze na ubytování, existuje řada pohodlných a cenově dostupných možností jako jsou apartmány, hostely a kempy. Tyto ubytování jsou ideální pro ty, kteří hledají cenově dostupné ubytování, bez ztráty pohodlí a kvality.

Malgrat de Mar nabízí také řadu dalších vynikajících služeb, jako jsou restaurace, obchody a další možnosti zábavy. Městečko je také velmi blízko k významným turistickým atrakcím, jako jsou například Girona nebo Monserrat, které jsou vzdáleny pouhé hodiny jízdy.

Celkově lze říci, že Malgrat de Mar je skvělým místem pro ubytování na Costa del Maresme. Nabízí řadu možností ubytování pro každého typu návštěvníka a je ideální pro ty, kteří hledají klidné a relaxační prostředí plné zábavy a kultury. Pokud se chystáte navštívit Katalánsko, Malgrat de Mar je jedno z nejlepších míst, kde se můžete ubytovat a užít si svůj pobyt naplno.


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Malgrat de Mar


1) Jak se dostanu z letiště do Malgrat de Mar?
Odpověď: Nejbližší letiště je Barcelona-El Prat a odtud můžete jet vlakem nebo autobusem do Malgrat de Mar.

2) Jaké jsou nejlepší pláže v Malgrat de Mar?
Odpověď: Hlavní pláže jsou Playa de Malgrat, Playa de la Conca a Playa de Levante.

3) Můžu platit v Malgrat de Mar eurem?
Odpověď: Ano, euro je oficiální měnou v Španělsku a Katalánsku.

4) Jaká je průměrná teplota v létě v Malgrat de Mar?
Odpověď: Průměrná teplota v létě se pohybuje kolem 25-30 stupňů Celsia.

5) Co mohu dělat v Malgrat de Mar v zimě?
Odpověď: Můžete si projít městem a podívat se na historické památky, jako například kostel svatého Mikuláše, nebo se projet vlakem po pobřeží.

6) Jazykem v Malgrat de Mar je katalánština nebo španělština?
Odpověď: Malgrat de Mar je částí Katalánska, takže běžně se mluví katalánsky, ale většina lidí mluví i španělsky.

7) Jaké jsou nejlepší restaurace v Malgrat de Mar?
Odpověď: Zde je několik restaurací, u nichž se vyplatí ochutnat místní speciality: Can Xena, La Terrassa, Restaurante Marisquería La Paella atd.

8) Co navštívit v okolí Malgrat de Mar?
Odpověď: V blízkém okolí je např. vodní park Marineland, město Blanes, kde najdete botanickou zahradu Mar i Murtra a také známou poutní Basiliku Santa Maria del Mar.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky