Najděte nejlevnejší letenky

Togo Kloto Market

Ubytování Togo Kloto Market


Pokud plánujete cestu do Toga, určitě navštivte Kloto Market, kde se nachází mnoho obchodů, restaurací a tradičních afrických obchodů. Pro ubytování v blízkosti této atrakce navštivte některou z místních hotelů.

V oblasti Kloto Market jsou k dispozici různé typy ubytování, ať už hledáte luxusní hotel nebo cenově dostupný hostel. Mezi nejlepší hotely zde patří Hotel Onomo, který nabízí moderní pokoje s klimatizací, bezplatným Wi-Fi připojením a službou pokoj. Větší možností pro rodiny může být Hotel Ibis Lomé Centre, kde jsou dostupné apartmány s kuchyňským koutem a obytným prostorem.

Pro ty, kteří chtějí zůstat poblíž tradičních marketů, mohou zvolit ubytování v Penzionu Lomé. Tento penzion se nachází v srdci města a nabízí jednoduché pokoje s výhledem na městskou krajinu.

Cestovatelé s menším rozpočtem mohou zvolit ubytování v hostelu La Villa des Fees. Tento hostel se nachází v blízkosti všech hlavních místností, nabízí společné pokoje s koupelnou, kuchyní a sdílenou obývací částí.

Na Kloto Market najdete mnoho tradičních a místních obchodů a restaurací, které nabízejí speciality z Toga. Z hotelů a ubytování poblíž této atrakce můžete snadno směřovat do města a vychutnat si nádherné tradiční obchody Toga.

Všechny tyto možnosti ubytování se nachází v blízkosti Klota Market a zaručují vám příjemnou a pohodlnou cestu do Toga. Vychutnejte si krásy města, ochutnejte místní speciality a užívejte si příjemného pobytu v Togu.


Počasí Togo Kloto Market


Togo Kloto Market je tradiční a hektický trh nacházející se v centru města Lomé v Togu. Jedná se o jednu z nejstarších a největších tržišť v zemi, kde můžete nakupovat všechno od čerstvého ovoce, zeleniny a mořských plodů až po textil a šperky.

Počasí v Togu je ovlivněno místním podnebím, které je typicky vlhké a tropické. Kloto Market se nachází v oblasti s vysokou vlhkostí, což znamená, že je zde mnoho srážek a vzduch je horký a dusný po většinu roku.

V období dešťů, které trvá od dubna do října, jsou srážky běžné, což může značně ovlivnit návštěvu trhu. Během tohoto období se často vyskytují krátké, ale silné bouřky, které mohou způsobit problémy s pohybem a nakupováním na trhu.

Během suchého období, které probíhá od listopadu do března, jsou počasí a podmínky pro návštěvu Kloto Market mnohem vhodnější. V tomto období je méně srážek a teploty jsou mírnější, což umožňuje komfortnější nakupování na trhu.

Je důležité být připraven na podmínky počasí, a to zejména pokud plánujete návštěvu Kloto Market v období dešťů. Doporučuje se obléknout se do lehkých a vzdušných šatů, boty s dobrou trakcí a přinést si deštník nebo nepromokavý oblečení. Také je dobré mít u sebe vodu a ochranný krém na slunce, protože i když je mohutná vegetace a stín, podnebí je stále velmi horké a sluneční záření může být silné.

Kloto Market je skvělým místem pro nákup lokálních produktů a pro ochutnání místní kuchyně, a i když je počasí náročné, stojí za to se s tímto trhem seznámit.


Letenka Togo Kloto Market


Kloto Market se nachází v hlavním městě Toga, Lomé, a je to jedno z největších trhů na západní africké pobřeží. Trh se nachází v husté čtvrti, kde se každodenně prodávají zboží jako ovoce, zelenina, koření, kovové zboží, textilie a mnoho dalšího.

Letenky do Toga jsou k dispozici celoročně, a to jak z Evropy, tak ze Spojených států amerických. Pokud cestujete z Evropy, pravděpodobně budete muset přestoupit, obvykle v některém z převážně francouzskojazyčných zemí západní Afriky, jako jsou Senegal nebo Benin. Lety z USA mohou být přímé, ale závisí to na letecké společnosti.

Jakmile se dostanete do Lomé, Kloto Market je snadno dostupný místními taxíky a mototaxi. Trh se skládá z mnoha stánků, a proto je nejlépe se procházet a prohlížet si nabízené zboží. Pokud přijdete ráno, můžete sledovat, jak obchodníci vykládají své zboží a připravují se na den.

Na trhu můžete najít vše od čerstvého ovoce (mango, ananas, avokádo) a koření až po drobné zboží, jako jsou náramky, kabelky a cenné kovy. Ceny jsou obvykle velmi nízké, ale pokud chcete získat nejlepší obchod, musíte se naučit umění vyjednávání.

Když nakupujete na Kloto Market, nezapomeňte si vzít s sebou dostatek finančních prostředků a být opatrní s vašimi věcmi, zejména pokud jste cizinci. Váš zážitek z trhu bude záležet na vaší připravenosti a pozornosti k vašemu okolí.

Kloto Market je velmi oblíbenou turistickou atrakcí v Lomé, a protože je to jedno z největších trhů v této oblasti, neměli byste si ho nechat ujít. Pokud plánujete navštívit Togo, zahrnutí Kloto Marketu do vašeho itineráře je naprosto nezbytný krok.


Nejčastější dotazy a odpovědi Togo Kloto Market


1. Jaké jsou otevírací hodiny Togo Kloto Marketu?

Otevírací hodiny Togo Kloto Marketu jsou od pondělí do soboty od 8:00 do 19:00 hodin.

2. Nabízí Togo Kloto Market online objednávky?

Bohužel Togo Kloto Market zatím neposkytuje možnost online objednávek. Můžete se však osobně zastavit v obchodě a nakupovat tam.

3. Kde se Togo Kloto Market nachází?

Togo Kloto Market se nachází v centru města, přesněji v ulici Horní náměstí 13, 110 00 Praha 1.

4. Nabízí Togo Kloto Market exotické potraviny?

Ano, Togo Kloto Market se specializuje na africké a exotické potraviny a nabízí široký sortiment výrobků.

5. Přijímá Togo Kloto Market platební karty?

Ano, Togo Kloto Market přijímá platební karty, včetně platebních karet Visa a Mastercard.

6. Nabízí Togo Kloto Market veganské a vegetariánské potraviny?

Ano, Togo Kloto Market nabízí i veganské a vegetariánské potraviny, včetně mnoha druhů luštěnin, cereálií a čerstvého ovoce a zeleniny.

7. Jaké jsou ceny v Togo Kloto Marketu?

Ceny v Togo Kloto Marketu se liší podle druhu a kvality výrobku. Většinou však nabízí cenově dostupné výrobky.

8. Je v Togo Kloto Marketu parkoviště pro zákazníky?

Naneštěstí Togo Kloto Market nemá vlastní parkoviště, ale můžete zaparkovat ve veřejných parkovištích v okolí.

9. Je v Togo Kloto Marketu možnost platit hotově?

Ano, platba hotově je v Togo Kloto Marketu možná.

10. Můžete v Togo Kloto Marketu nakoupit i online?

Bohužel Togo Kloto Market momentálně neposkytuje možnost online nákupu. Můžete se však zastavit v obchodě osobně a nakoupit tam.


Dovolená Togo Kloto Market


Togo Kloto Market, ležící v hlavním městě Lomé, je ideálním místem pro získání autentického zážitku z afrického trhu. Trh se nachází v srdci města a má více než 100 let historie. Je to největší trh v Togu, který nabízí produkty, jako jsou zemědělské plodiny, textilie, šperky, umělecké předměty, koření a kožené výrobky.

Trh je otevřen od pondělí do soboty a klientela se skládá místních obyvatel a návštěvníků z celého světa. Vstoupit na trh je jako vstoupit do pohádkového světa, kde vás přivítají barevná a hlučná atmosféra se vším od křiku pouličních prodejců až po tradiční africkou hudbu.

Jedním z nejvíce fascinujících aspektů trhu je jeho široká nabídka zemědělských produktů, jako jsou například ryby, zeleninu, ovoce a koření. To vše je prodáváno jako svěží zboží. Cestovatelé si mohou vyzkoušet i různé tradiční pokrmy, jako je Fufu, jehněčí guláš nebo rybí polévka.

Trh také nabízí široký sortiment zboží, jako jsou tradiční africké šperky, košile, džíny, sukně a mnoho dalšího. Pokud máte zájem o exotickou koženou kabelku, Kloto Market je pravé místo pro vás! Zde najdete řadu kabelkových prodejců, kteří nabízejí originální kožené produkty za velmi příznivé ceny.

Přestože Kloto Market není nejlevnějším trhem v Africe, ceny jsou velmi rozumné ve srovnání s ostatními místy v Evropě nebo Americe. Pokud máte určitou částku prostředků, můžete získat mnoho zajímavých věcí za velmi přijatelnou cenu. Můžete také využít schopnost barganťáka a snažit se o slevy.

Být na Kloto Market je nekonečnou zábavou. Většina lidí, kteří navštíví Togo, si tuto atraktivitu nenechá ujít. Trh nabízí tak mnoho zajímavých věcí, že byste na něm mohli strávit celodenní výlet. Mnoho lidí je fascinováno místním uměním, ať už jde o malby na plátno, dřevo nebo sochy. Tyto věci jsou velmi autentické a jsou velkou inspirací pro umělce z celého světa.

Pokud hledáte něco jiného a autentického, Kloto Market je tím správným místem. Je to místo plné energie, kultury, zábavy a přátelských a pohostinných lidí. Pokud plánujete navštívit Togo v budoucnosti, nenechte si ujít tuto nezapomenutelnou zkušenost.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky