Najděte nejlevnejší letenky

Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo

Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Q: Jaké jsou otevírací hodiny Emperor Valley Zoo v Trinidadu a Tobagu?
A: Zoo je otevřena denně od 9:00 do 18:00. Poslední vstup je v 17:00.

Q: Kolik stojí vstupenka do Emperor Valley Zoo?
A: Vstupné pro dospělé stojí 30 TT $, pro děti a studenty 10 TT $.

Q: Kde se Emperor Valley Zoo nachází?
A: Zoo se nachází v Port-of-Spain, hlavním městě Trinidadu a Tobaga.

Q: Můžu si vzít do zoo svého psa nebo jiného domácího mazlíčka?
A: Ne, s sebou si do zoo nelze brát žádná zvířata.

Q: Mám-li problém s pohybem, jsou v zoo k dispozici invalidní vozíky?
A: Ano, poskytuje se půjčování invalidních vozíků zdarma.

Q: Jaký druh zvířat lze v Emperor Valley Zoo vidět?
A: Zoo je domovem mnoha druhů zvířat, včetně lvi, tygři, opičky, hadi, želvy a mnoho dalších druhů.

Q: Jsou v zoo vyhrazena místa k posezení a odpočinku?
A: Ano, na různých místech v zoo jsou k dispozici lavičky a stoly pro odpočinek a posezení.

Q: Můžu si v zoo koupit jídlo a pití?
A: Ano, v zoo jsou k dispozici občerstvení, pití a suvenýry.

Q: Má Emperor Valley Zoo program na vyžádání?
A: Ano, pro školy a velké skupiny se nabízí program na vyžádání, který zahrnuje experty a průvodce zoo.

Q: Je v Emperor Valley Zoo možnost nocovat?
A: Ne, v zoo není možno nocovat, protože se jedná o denní atrakci.


Letenka Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago jsou dvě karibské ostrovní země, které se zcela odlišují svými zvyky a kulturou od zbytku Karibiku. Když se podíváte na turistickou nabídku těchto ostrovů, jedním z hlavních lákadel jsou exotická zvířata a uniátní rostliny. A co lepšího, než si užít pořádnou dávku dobrodružství v největším zábavním parku pro zvířata ve zemi – Emperor Valley Zoo!

Abychom se dostali na Trinidad a Tobago a užili si návštěvu v kouzelném světě Emperor Valley Zoo, musíte si zajistit letenku. Protože Trinidad a Tobago jsou malé ostrovy, není žádné velké mezinárodní letiště. Nicméně, můžete si zajistit lety na Piarco International Airport, které se nachází na ostrově Trinidad a půjčit si auto nebo si objednat taxík, abyste se dostali do zoo.

Emperor Valley Zoo je velmi populární turistickou atrakcí a nabízí více než 230 druhů rostlin a zvířat z různých částí světa. Mezi nejpopulárnější zvířata patří různé druhy plazů, papoušci, zebry, koně, samozřejmě také tygři, lvi a sloni. Návštěvníci zoo si mohou vyzkoušet různé aktivity, jako například projížďku na koňském vozíku nebo návštěvu dětského koutku, kde děti mohou hrát se zvířaty.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu Emperor Valley Zoo, měli byste si s sebou přinést dostatek vody a opalovacího krému. V některých částech zoo nemusí být přítomný žádný stín, a také byste si měli dát pozor na všechny zvířata a objekty v okolí. Pokud navštívíte Emperor Valley Zoo, budete mít nezapomenutelný zážitek, protože jde o jedno z největších a nejlepších středisek v Karibiku.

Pokud tedy plánujete navštívit Trinidad a Tobago a rádi vidíte zvířata, neměli byste si nechat ujít návštěvu Emperor Valley Zoo. Protože jde o velmi atraktivní destinaci, měli byste si předem zajistit dostatek informací o cestování a ubytování. Jsou zde totiž k dispozici různé služby, jako například průvodce na objednávku, informační centra a mnoho dalších. Takže si nechte ujít nezapomenutelnou návštěvu Emperor Valley Zoo!


Ubytování Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo je jedním z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších turistických atrakcí ostrovního státu Trinidad a Tobago. Nachází se v hlavním městě Port of Spain a nabízí návštěvníkům jedinečnou příležitost podívat se na mnoho druhů divokých zvířat.

Historie zoo sahá až do roku 1947, kdy byla založená jako malá zahrada s několika druhy zvířat. V průběhu let se však zoo rozšířila a dnes nabízí více než 230 druhů zvířat, včetně lachtanů, opic, papoušků, tygrů, slonů a mnoho dalších.

Pro návštěvníky je k dispozici komplex pavilonů, kde si mohou prohlédnout různé druhy zvířat. Všichni návštěvníci mají také příležitost zúčastnit se různých programů a akcí, které se konají v různých částech zoo.

Emperor Valley Zoo poskytuje svým návštěvníkům možnost prožít nezapomenutelný zážitek, včetně schůzek s místními průvodci, kde se dozví o zvířatech a jejich životě.

Pokud hledáte ubytování v blízkosti zoo, v Port of Spain je mnoho možností. Některé z nejoblíbenějších možností jsou například Hotel Normandie, The Carlton Savannah a Hyatt Regency Trinidad.

Hotel Normandie je malebný hotel, který se nachází v západní části města. Hotel nabízí stylové ubytování v historické budově s krásnou zahradou a bazénem.

The Carlton Savannah je luxusní ubytování s výhledem na město a přilehlou parkovou oblast. Hotel nabízí klimatizované pokoje, soukromé balkóny a bazén.

Hyatt Regency Trinidad je moderní hotel s prvotřídními službami. Nachází se v centru města a nabízí pohodlné pokoje s výhledem na moře, 5 restaurací a bazén.

Celkově lze říci, že návštěva Emperor Valley Zoo je skvělou příležitostí pro zábavu a seznámení se s mnoha druhy zvířat. Kromě toho je v Port of Spain mnoho možností pro ubytování, takže si můžete vybrat z širokého výběru hotelů a resortů.


Počasí Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago jsou dvě ostrovní země v Karibiku, které jsou známé svými krásnými plážemi, křišťálově čistými vodami a tropickým klimatem. Pokud se chystáte na dovolenou na těchto ostrovech, určitě neváhejte navštívit Emperor Valley Zoo v Port of Spain, který patří k největším a nejkrásnějším zoologickým zahradám v Karibiku.

Pokud jde o počasí, Trinidad a Tobago jsou vysoko položené ostrovy s tropickým klimatem, což znamená, že teploty jsou celoročně poměrně stabilní. V období od listopadu do května převažuje suché období s mírnými teplotami okolo 28°C ve dne a 22°C v noci. V období od května do listopadu přichází deštivé období s častými bouřkami a srážkami, které mohou být velmi intenzivní. Teploty se v této době pohybují mezi 30-32°C ve dne a kolem 25°C v noci.

Pokud se chystáte navštívit Emperor Valley Zoo, určitě si nezapomeňte vzít s sebou opalovací krém, sluneční brýle a klobouk nebo čepici kvůli slunci. Zoologická zahrada je otevřena každý den od 9:00 do 17:30 a návštěvníci zde mohou vidět více než 200 druhů zvířat, včetně drobných savců, ptáků, plazů a primátů.

Nejoblíbenějšími druhy zvířat v Emperor Valley Zoo jsou jaguáři, lvi, kočkovité šelmy, tapíři a opičky. Kromě toho mohou návštěvníci vidět i vzácné druhy jako jsou papoušci Ara, krokodýli nebo baruvička.

Zoo má také řadu educativních programů pro návštěvníky, například prohlídky s průvodcem, které vám umožní poznat více o zvířatech a ochraně přírody. Emperor Valley Zoo je ideálním místem pro zábavu pro celou rodinu, zároveň je ale i důležitým centrem pro ochranu zvířat a péči o ohrožené druhy.

Pokud tedy plánujete dovolenou na Trinidad a Tobago, nezapomeňte navštívit Emperor Valley Zoo, který vám nabídne nezapomenutelný zážitek s mnoha druhy zvířat a zajímavých aktivit pro celou rodinu. Ať už je počasí jakékoli, bude to určitě stojí za návštěvu!


Dovolená Trinidad a Tobago Emperor Valley Zoo


Trinidad a Tobago jsou dvě exotické karibské ostrovy, které se pyšní svými nádhernými plážemi, pestrým zvířectvem a tropickou přírodou. Pokud jste milovníci zvířat a rádi byste si na dovolené vychutnali něco více než jen slunce a moře, měli byste určitě zavítat do Emperor Valley Zoo na ostrově Trinidad.

Emperor Valley Zoo se nachází v Port of Spain, hlavním městě Trinidadu, a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost vidět některá z nejzajímavějších a nejkrásnějších zvířat na světě. Zoo se rozkládá na ploše více než 7 hektarů a hostí více než 230 druhů živočichů, včetně vzácných druhů jako je karibský manat, horská žirafa nebo zlatý levhart. Kromě toho zde najdete také překrásné druhy květin, a zahrady, které jsou výborným místem pro piknik nebo odpočinek.

Jedním z nejznámějších zvířat v Emperor Valley Zoo je určitě tamandua, neuvěřitelně roztomilý druh mravenečníka s dlouhým jazykem a měkkými srstí. Návštěvníci si zde mohou také prohlédnout slona afrického, krokodýly, tygry, lvy, koaly, medvědy koala a mnoho dalších zvířat.

Zoo se soustřeďuje na udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí, a tak jsou zde živočichové chováni s ohledem na jejich původ a potřeby. Navíc zoo usiluje o zachování zdravých populačních struktur a omezení využívání zvířat pro zábavu, a kromě toho také podporuje ochranu ohrožených druhů.

Jednou z nejzajímavějších aktivit, kterou lze v zoo podniknout, je noční prohlídka. Návštěvníci mohou zažít opravdovou aféru a vidět zvířata v podvečerních a nočních hodinách, kdy se stanou mnohem aktivnějšími. Prohlídka nabízí nezapomenutelnou zkušenost, která si určitě budete pamatovat na zbytek života.

Celkově lze Emperor Valley Zoo jen těžko popsat slovy, protože návštěva zoo je prostě nezapomenutelná. Tuto exotickou a kouzelnou destinaci můžeme jen doporučit všem milovníkům zvířat a přírody, kteří chtějí zažít dovolenou plnou neuvěřitelných zážitků.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky