Najděte nejlevnejší letenky

Zimbabwe Hwange Safari Lodge

Počasí Zimbabwe Hwange Safari Lodge


Zimbabwe je země s mnoha kontrasty. Nachází se zde jižní Afrika, stejně jako savany a lesy. Ziskový vývoz diamantů a zlata ji však činí i jedním z nejbohatších států Afriky.

Hwange Safari Lodge je však pro turisty tou největší atrakcí této oblasti. Zahájení vaší cesty může být uzdravující, protože hlavní atributy této oblasti spočívají v klidu, místních klimatických podmínkách a pozorování zvířat v chráněných oblastech.

Co se týká klimatu, Zimbabwe má tři typy podnebí: pouštní, subtropické a tropické. Hwange Safari Lodge se nachází v suchém oblasti, kde deštivé období trvá od listopadu do dubna a suché po dobu zbylého roku. V lednu až březnu může být den max 30°C, ale v noci dostanete chladný větřík.

Pokud jde o zvířata, v Hwange National Park jsou například sloni, buvoly, gepardy, hroší a krokodýli. Není o nic lepšího, než pozorovat je v přirozeném prostředí a prožít tu vzrušující atmosféru blízko a osobně. Důležité je také dodržovat bezpečnostní pokyny a nenarušovat soukromí zvířat.

Hwange Safari Lodge tedy přináší pozoruhodné zážitky pro turisty hledající klidnou a sluncem zalitou dovolenou. Pokud máte radi přírodu, zvířata a chcete prožít nové zážitky, vřele vám doporučujeme navštívit tuto oblast Zimbabwe a vychutnat si v ní krásy divoké přírody.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zimbabwe Hwange Safari Lodge


1. Jaké druhy zvířat mohu vidět na safari v Hwange?
- V Hwange můžete spatřit řadu druhů savců, jako jsou sloni, lvi, leopardi, gepardi, hyeny, nosorožci, antilopy a mnoho dalších.

2. Jsou safari v Hwange dětské přátelské?
- Ano, safari v Hwange jsou vhodné i pro děti. Široká škála aktivit a programů je vhodná pro celou rodinu.

3. Jaké jsou nejlepší měsíce pro safari v Hwange?
- Nejlepší období pro safari v Hwange je od května do října, kdy je sucho a zvířata se shromažďují u vodních zdrojů.

4. Kde se nachází Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- Zimbabwe Hwange Safari Lodge se nachází v největším zvířecím parku Zimbabwe - Národním parku Hwange.

5. Jaké jsou možnosti stravování v Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- Hosté mají k dispozici plnou penzi a mohou si vybrat z různých jídelních možností, jako jsou snídaně, obědy, večeře a pikniková jídla pro safari.

6. Je možné pořídit fotografie z safari?
- Ano, na safari je vždy s sebou profesionální průvodce, který vás provede parkem a může pořídit nevšední fotografie.

7. Poskytuje Zimbabwe Hwange Safari Lodge nějaké aktivity a zážitky mimo safari?
- Ano, kromě safari nabízí lodge také širokou škálu aktivit a zážitků, jako jsou procházky pěšky, návštěva vesniček místních obyvatel, jízda na slonech nebo výuka o místní flóře a fauně.

8. Jsou v Zimbabwe Hwange Safari Lodge klimatizované pokoje?
- Ano, všechny pokoje v lodge jsou klimatizované a vybavené moderními zařízeními, jako jsou koupelny, mini ledničky a wifi připojení.

9. Jak se dostat do Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- Nejlepší způsob, jak se dostat do lodge, je letem z hlavního města Harare do Victoria Falls, a poté cestou lodí či po silnici do Národního parku Hwange, kde se lodge nachází.

10. Jaké jsou vstupní poplatky do Národního parku Hwange?
- Vstupní poplatky do parku se liší podle věku a národnosti návštěvníka. Vstupné stojí přibližně 20-30 USD na osobu.


Dovolená Zimbabwe Hwange Safari Lodge


V Zimbabwe se nachází mnoho krásných míst, které stojí za návštěvu a jedním z nich je bezesporu Hwange Safari Lodge. Toto místo je ideální pro ty, kteří si chtějí užít dobrodružství na safari, ale zároveň touží po pohodlí a luxusu.

Hwange Safari Lodge se nachází v jednom z největších a nejznámějších národních parků v Zimbabwe - Hwange National Park. Park se rozprostírá na ploše téměř 15 000 kilometrů čtverečních a je domovem mnoha druhů zvířat, včetně slonů, levhartů, zebříků, krokodýlů a mnoha dalších.

Lodge nabízí širokou škálu ubytování, včetně pokojů a chat. Všechny pokoje jsou vybaveny moderními zařízeními a mají vlastní koupelnu. Navíc mají návštěvníci možnost užívat si bazén, jídelnu, bar i grilování.

Nejoblíbenější aktivitou na Safari Lodge Hwange je bezesporu safari. Návštěvníci mohou prožít nádherné okamžiky pozorováním zvířat v přirozeném prostředí a to včetně nočních safari. Výlety mohou být naplánované samostatně nebo přímo s průvodcem, který má obvykle mnoho let zkušeností a ví, kam se vydat, aby byla šance vidět nejvíce zvířat.

Dále je zde nabídka různých dalších aktivit, jako je například pěší turistika, prohlídky vesnic místních kmenů, rybaření nebo golf.

Hwange Safari Lodge je dokonalým místem pro ty, kteří se chtějí odpočinout a zároveň prožít něco nezapomenutelného. Díky tomuto místu si návštěvníci mohou vychutnat krásu přírody a navíc si užít pohodlí a luxus - a to vše v jednom balení.

V životě si musíme užít tolik věcí a jedním z nejkrásnějších je určitě safari v Zimbabwe. Jestli vás tedy láká tento druh dobrodružství a zároveň toužíte po pohodlí a luxusu, pak není nic lepšího než navštívit Hwange Safari Lodge.


Letenka Zimbabwe Hwange Safari Lodge


Cestovatelé, kteří hledají netradiční dovolenou plnou dobrodružství a zážitků, by měli zvážit zájezd do Zimbabwe, konkrétně do Hwange Safari Lodge.

Hwange Safari Lodge se nachází v srdci největšího národního parku Zimbabwe, Hwange National Park. V parku se nachází více než 100 druhů savců, včetně slonů, lvů, gepardů a leopardů. Kromě toho zde najdete více než 400 druhů ptáků a řadu endemických druhů. Je to tedy ideální místo pro dobrodružné safari.

Ale co letenka do Zimbabwe? Může to být drahá záležitost, ale v poslední době se situace zlepšila. V nabídce se objevují stále více levné lety do Zimbabwe z různých destinací. Většinou obstarávají lety společnosti jako je South African Airways, Ethiopian Airlines nebo Kenya Airways.

Jakmile přistanete v Zimbabwe, je cesta do Hwange Safari Lodge překrásná. Cestou se projedete po dvouhodinové cestě přes západní Zimbabwe a obdivujete nekonečnou krajinu a množství zvířat.

První dojem z Hwange Safari Lodge je nádherný. Tato luxusní lodge nabízí pohodlné ubytování a vysoký stupeň služeb, který přivítá cestovatele po dlouhé cestě. Lodge se nachází ured vodou neopakovatelných afrických sluncem zalitých plání.

V Hwange Safari Lodge jsou všechny pokoje v nápadném africkém stylu s přímým výhledem na okolní savanu. Soukromé terasy jsou ideálním místem ke sledování neuvěřitelných zvířat, které si přicházejí pít vodu do poblíž umístěného vodopádu.

Ale jaký jsou hlavní důvody, proč si vybrat právě Hwange Safari Lodge?

1. Safari

Safari v Hwange National Park je jedním z nejlepších na celém kontinentě. Na safari se můžete vydat košťaty, autem nebo pěšky. Nejlepší čas na safari je ráno a večer, kdy je na savaně nejaktivnější.

2. Aktivity

V Hwange Safari Lodge nejsou aktivit jenom safari. Můžete zde také navštívit místní vesnice a pozorovat tradiční způsob života místních lidí. Další možnosti jsou procházky po savaně, noční safari, jízda na koni nebo golf.

3. Relaxace

Po celodenních aktivitách se určitě budete chtít odpočinout. V Hwange Safari Lodge si můžete dopřát masáže, relaxaci u bazénu nebo si užít čas v místním baru.

4. Gastronomie

V lodge si můžete vychutnat lahodné speciality z místních surovin a chutnou vínovou kartu.

Celkově lze říci, že Hwange Safari Lodge je ideálním místem pro milovníky zvířat, dobrodružství a zážitků, ale také pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v nádherné africké přírodě. A s levnými lety, které se objevují ve stále větší míře, se tato dovolená stává pro mnoho lidí dostupnější.


Ubytování Zimbabwe Hwange Safari Lodge


Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou v Africe, Zimbabwe může být tou pravou volbou. A co kdyby si přidali do programu i safari? Pak byste určitě neměli opomenout pobyt v Hwange Safari Lodge.

Tato luxusní lodge se nachází v srdci Hwange National Parku, což je největší národní park v Zimbabwe. Park je domovem pro množství druhů zvířat, jako jsou sloni, lvi, gepardi, nosorožci a mnoho dalších.

Hwange Safari Lodge nabízí hostům 100 komfortně vybavených pokojů a apartmánů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, klimatizací a balkonem s výhledem na bujnou zeleň a zvířata, která se tu pohybují.

Kromě pohodlného ubytování si hosté mohou užít i restauraci s tradičními zimbabwskými jídly, venkovní bazén a spa, kde si mohou dopřát masáže a další relaxační procedury. Pokud si chtějí hosté užít národní park opravdu naplno, mohou se zúčastnit safari v doprovodu zkušených průvodců, kteří vám ukážou nádhernou africkou krajinu a zvířata v ní žijící.

Hwange Safari Lodge je ideálním místem pro rodinnou dovolenou plnou dobrodružství a zážitků. Díky bohatství přírodního prostředí se zde hosté mohou naučit spoustu nových věcí a poznat exotickou kulturu zimbabwských obyvatel.

Svůj den mohou hosté zakončit ve společenské místnosti, kde si mohou povídat s ostatními cestovateli nebo sledovat zvířata, která se pasou přímo před lodge. Hwange Safari Lodge nabízí jedinečné spojení pohodlí a přírodního prostředí, které z vás udělá nezapomenutelné zážitky.

Tak pokud hledáte pobyt v jednom z nejkrásnějších národních parků Afriky, neváhejte a rezervujte si pobyt v Hwange Safari Lodge. V klidu si užijete svou dovolenou, zatímco se můžete těšit na krásy africké stepi.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky