Najděte nejlevnejší letenky

Kuvajt Al Kout Mall

Nejčastější dotazy a odpovědi Kuvajt Al Kout Mall


1. Kde se nachází Kuvajt Al Kout Mall?
Kuvajt Al Kout Mall se nachází v Kuvajtu v oblasti Fahaheel.

2. Jaký je rozvrh otvírací doby Kuvajt Al Kout Mall?
Kuvajt Al Kout Mall je otevřen denně od 10:00 do 22:00.

3. Kolik parkovacích míst je k dispozici v Kuvajt Al Kout Mall?
V Kuvajt Al Kout Mall je k dispozici více než 5000 parkovacích míst.

4. Jaké obchody najdu v Kuvajt Al Kout Mall?
V Kuvajt Al Kout Mall se nachází přes 360 obchodů, včetně značkových butiků, elektronických a sportovních obchodů nebo supermarketu.

5. Jsou v Kuvajt Al Kout Mall restaurace a kavárny?
Ano, v Kuvajt Al Kout Mall je řada restaurací a kaváren se širokou nabídkou mezinárodních a místních pokrmů.

6. Je v Kuvajt Al Kout Mall k dispozici dětské hřiště?
Ano, v Kuvajt Al Kout Mall je k dispozici dětské hřiště.

7. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat do Kuvajt Al Kout Mall?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Kuvajt Al Kout Mall, je použít veřejnou dopravu nebo osobní automobil.

8. Je v Kuvajt Al Kout Mall k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení?
Ano, v Kuvajt Al Kout Mall je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení pro návštěvníky.

9. Jsou v Kuvajt Al Kout Mall k dispozici bankomaty?
Ano, v Kuvajt Al Kout Mall jsou k dispozici bankomaty a směnárny.

10. Je v Kuvajt Al Kout Mall možnost vrácení zboží?
Ano, v Kuvajt Al Kout Mall je možnost vrácení zboží v určitých obchodech podle jejich podmínek a pravidel.


Dovolená Kuvajt Al Kout Mall


Pokud hledáte exotickou destinaci, která ještě není přeplněná turisty, může být Kuvajt skvělou volbou. Tento městský stát na pobřeží Perského zálivu nabízí nejen zajímavou historii a kulturu, ale také moderní nákupní centra, jako je Al Kout Mall.

Al Kout Mall se nachází v jihozápadní části Kuvajtu, přímo u mořského pobřeží. Toto obrovské nákupní centrum o rozloze více než 300 000 čtverečních metrů nabízí přes 360 obchodů až pro 8000 zákazníků najednou.

Nákupní centrum se skládá ze tří hlavních částí – The Mall, The Souk a The Village. The Mall je místem, kde najdete luxusní značky jako Louis Vuitton, Dior nebo Gucci, zatímco The Souk nabízí tradičnější kusy jako jsou kořeněné arabské kořenící směsi, šperky a místní obchody se suvenýry. The Village pak nabízí zábavu pro celou rodinu, jako jsou kina, restaurace a fitness centra.

V Al Kout Mall si můžete užít nejen nakupování, ale také můžete ochutnat lahůdky v mnoha různých restauracích, kavárnách a občerstveních. Můžete si vychutnat místní speciality jako jsou grilovaná masa nebo arabská káva, stejně jako mezinárodní kuchyně.

V Al Kout Mall je také zábavný park pro děti, vnitřní skluzavky a mnoho dalších zábavných aktivit pro celou rodinu. Pro milovníky umění je zde i galerie.

V Kuvajtu je také mnoho dalších zajímavých míst, které můžete navštívit, jako je například Kuwait Towers, historické muzeum nebo souk Mubarakiya. Celkově je Kuvajt fascinujícím městem, které se snaží udržovat rovnováhu mezi modernitou a tradicí.

Pokud plánujete návštěvu Kuvajtu a máte rádi nakupování, Al Kout Mall je skvělou volbou. Nabízí mnoho zábavy a zážitků pro celou rodinu a najdete zde vše, co potřebujete. Ať už hledáte luxusní značky nebo místní speciality, Al Kout Mall je ideálním místem pro všechny vaše nákupní a zábavné potřeby.


Letenka Kuvajt Al Kout Mall


Letenka Kuvajt Al Kout Mall – Proč je to dobrá volba

Kuvajt, malá země ležící na severním pobřeží Perského zálivu, láká návštěvníky svými krásnými plážemi, historickými památkami a rozmanitou kuchyní. Pokud plánujete návštěvu tohoto fascinujícího města, nezapomeňte si zakoupit letenku Kuvajt Al Kout Mall.

Al Kout Mall je největší nákupní centrum v Kuvajtu, nacházející se v srdci města. Poskytuje zábavu i pro návštěvníky, kteří nechtějí nakupovat. Najdete zde kina, bazény a restaurace s kuchyní z celého světa. Pokud se chcete vydat na exkurzi do města, některé z hlavních turistických atrakcí, jako je Národní muzeum Kuvajtu a Grand Mosque, jsou v těsné blízkosti.

Kuvajt je také místem, kde se setkávají různé kultury, což vede k rozmanitosti jídelní nabídky. V Al Kout Mall najdete celou řadu restaurací s tradičními kuvajtskými jídly, ale i s jídly z celého světa. Pokud jste dobrodružnější a chtěli byste ochutnat něco nového, můžete vyzkoušet stánek s indickými nebo japonskými specialitami.

Letenka Kuvajt Al Kout Mall dodá vaší dovolené další rozměr. Navštívení tohoto nákupního centra vám umožní poznat další stránku Kuvajtu, kterou jinak možná přehlédnete. Tak proč neuskutečnit tento sen? Kupte si letenku a vstupte do světa plného kontrastů, chutí a vůní!


Ubytování Kuvajt Al Kout Mall


Ubytování v Kuvajtu nabízí možnost komfortního a luxusního pobytu pro turisty i obchodní cestující. Jedním z nejoblíbenějších míst k pobytu v Kuvajtu je Al Kout Mall, který nabízí nejen nákupy a zábavu, ale také moderní ubytování.

Al Kout Mall se nachází v jihozápadní části města Kuvajtu a je největším nákupním centrem v zemi. Je zde k dispozici více než 360 obchodů, kin a restaurací. Pro turisty je to ideální místo pro nakupování a zábavu, ale také pro ubytování.

V blízkosti Al Kout Mall se nachází několik moderních hotelů, které nabízejí luxusní pokoje s výhledem na nákupní centrum. Tyto hotely jsou vhodné pro turisty i pro obchodní cestující, kteří hledají pohodlné a moderní ubytování.

Jedním z nejpopulárnějších hotelů v blízkosti Al Kout Mall je hotel Hilton Kuwait Resort. Tento hotel nabízí pokoje s výhledem na Perský záliv a pláž soukromým přístupem. V hotelu je také k dispozici bazén, fitness centrum a restaurace s arabskou a mezinárodní kuchyní.

Dalším luxusním hotelem v blízkosti nákupního centra je hotel Sheraton Kuwait. Tento hotel nabízí moderní prostorné pokoje s výhledem na Perský záliv a pláž. Mají zde také k dispozici restauraci s arabskou, italskou a asiatiskou kuchyní, bazén a fitness centrum.

Pro turisty, kteří chtějí ušetřit několik peněz jsou k dispozici i levnější hotely v blízkosti nákupního centra. Jedním takovým hotelem je Best Western Plus Salmiya. Tento hotel nabízí moderní pokoje s klimatizací, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou. Hotel také nabízí snídaně a je ideální pro turisty, kteří hledají cenově dostupné ubytování v blízkosti Al Kout Mall.

Celkově lze říci, že Al Kout Mall nabízí nejen nákupy a zábavu, ale také moderní a pohodlné ubytování pro turisty i obchodní cestující. Všechny hotely v blízkosti nákupního centra nabízejí vysokou úroveň služeb a jsou vhodné pro komfortní pobyt v Kuvajtu.


Počasí Kuvajt Al Kout Mall


Kuvajt je země, která se nachází v Perském zálivu a má velmi aridní klima, s extrémně vysokými teplotami během letních měsíců a nízkou vlhkostí v průběhu celého roku. Pokud plánujete návštěvu Kuvajtu a přemýšlíte o tom, jaké oblečení si vzít, bude muset být vaše volba založena na tomto klimatickém faktoru.

Kuvajt má dvě sezóny - horkou a suchou léto, které trvá od května do října a mírnou a mírnější zimu, která trvá od listopadu do dubna. Letošní léto nebylo příliš drsné, ale podle místních bylo velmi vlhké. Průměrné teploty v letních měsících se pohybují mezi 37-49 ° C s velmi vysokou vlhkostí (50-80%). V zimě se teploty pohybují v rozmezí 8-22 ° C a pokles vlhkosti dává pocit, že je chladnější, než jak to ukazuje teploměr.

Vzhledem k extrémním teplotám v letních měsících je nejlepší se oblíkat do lehkých, volných a vzdušných šatů, které vám umožní dýchat a udržovat tělo v chladu. V zimě by měli být lidé připraveni na několik chladných dní, a tak si mohou vzít s sebou teplejší oblečení, jako jsou svetry, košile s dlouhým rukávem a kapuce.

Co se týče dešťových srážek, v Kuvajtu je jich velmi málo. V průměru spadne za rok pouhých 121 mm deště, a tak je velmi těžké se setkat se deštěm, pokud nenavštívíte Kuvajt v zimních měsících. V zimě můžou lidé očekávat několik dní s deštěm, ale okolnosti, za kterých se setkáte s deštěm, jsou velmi vzácné.

Kuvajt Al Kout Mall je jedním z největších nákupních center v Kuvajtu. Pokud se chystáte navštívit toto místo, doporučovalo by se vybrat si lehké, volné a vzdušné oblečení, protože během letních měsíců se v obchodním centru může stát extrémně dusno. Během zimních měsíců by mohli návštěvníci přemýšlet o přinesení teplejších svetrů, ale vzhledem k tomu, že nákupní centrum je uzavřený prostor, nemusí být nutné se vůbec oblékat tepleji.

Celkově vzato, při návštěvě Kuvajtu by se návštěvníci měli připravit na extrémní počasí, a tedy si vybrat oblečení jejichž materiál a střih bude nejpříjemnější v teple nebo naopak, teplejší oblečení do chladných zimních měsíců. Více informací o místním klimatu a počasí by návštěvníci měli najít na oficiálních webových stránkách vlády Kuvajtu.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky