Najděte nejlevnejší letenky

Madagaskar Sainte Marie Island

Počasí Madagaskar Sainte Marie Island


Madagaskar je známý svým úžasným přírodním bohatstvím, exotickou faunou i flórou, ale také svým tropickým klimatem. Jednou z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších lokalit na Madagaskaru je Sainte Marie Island. Tato malá ostrovní oblast leží na východním pobřeží Madagaskaru a je obklopena korálovým útesem.

Klima Sainte Marie Island je výrazně ovlivněno bližší polohou k rovníku a vlhkými větry, které přinášejí deště. Hlavní sezóny jsou suchá a mokrá. Suchá sezóna začíná v květnu a končí v listopadu. Během této období se teploty pohybují mezi 25 až 30 stupni Celzia a vítr zpomaluje. Na druhou stranu, mokrá sezóna začíná v prosinci a končí v dubnu. Během tohoto období jsou teploty vysoké, průměrně okolo 30 stupňů Celzia, a může být velmi vlhké. Průměrné srážky během mokré sezóny mohou dosáhnout až 400 mm za měsíc.

Pokud si chcete užít nejlepší podmínky pro návštěvu ostrova, doporučuje se navštívit Sainte Marie Island v období sucha. Během tohoto období si můžete užít pláže s křišťálově čistou vodou a relaxovat pod slunečními paprsky. Taktéž si můžete vychutnat pozorování místní fauny, například krokodýlů, chameleónů nebo lemury.

I když je mokrá sezóna často spojována s většími srážkami a možnými cyklónami, může být pro návštěvníky také zajímavá a zábavná. Během mokré sezóny můžete pozorovat mnoho druhů ryb při potápění nebo si vychutnat tropickou zeleň, která v této době kvete.

V každém případě byste měli být na pobyt na ostrově Sainte Marie Island připraveni. Nezapomeňte vzít s sebou opalovací krém, ochrannou zábranu proti hmyzu a lehké oblečení vhodné pro tropické počasí. Pokud navštívíte ostrov v období mokré sezóny, můžete také zvážit návštěvu během relativně suchých příležitostí, které se občas vyskytují během tohoto období.

V každém případě, Sainte Marie Island je krásným místem s nádhernou přírodou a exotickou hudbou. Během každého období si zde můžete užít něco úžasného a nezapomenutelného.


Ubytování Madagaskar Sainte Marie Island


Madagaskar Sainte Marie Island je ostrov v Indickém oceánu, který se nachází na východním pobřeží Madagaskaru. Je to oblíbená turistická destinace díky svému tropickému klimatu, nádherným plážím a bohatému podvodnímu světu. Pokud se chystáte na tento krásný ostrov, bude vás zajímat, jaké možnosti ubytování tu máte.

V Sainte Marie Island najdete rozmanitou nabídku ubytování, od luxusních resortů až po levnější hotely a penziony. Všechny tyto možnosti nabízejí různé typy pokoje, které splní vaše požadavky.

Jednou z nejluxusnějších možností je rezort Princesse Bora Lodge & Spa. Tento resort je ideální pro páry, kteří hledají romantiku a pohodlí. Nabízí 20 vil, které mají vlastní terasu s výhledem do zahrady nebo k oceánu. K dispozici jsou také tři restaurace, bazén, lázně a tenisové kurty. Kromě toho tu můžete najít také vodní sporty a potápění.

Další možností je hotel La Crique. Tento hotel nabízí příjemné pokoje s výhledem na moře nebo zahradu. Je stylově zařízený a nabízí svým hostům bazén, restauraci a bar. Hotel se nachází v blízkosti mnoha pláží, takže si můžete snadno užít slunce a moře.

Pokud hledáte levnější možnosti, můžete se ubytovat v penzionu Chez Nathalie. Tento penzion nabízí skromné, ale čisté a pohodlné pokoje s vlastní koupelnou. Je ideální pro sólové cestovatele nebo ty, kteří chtějí ušetřit na ubytování. Restaurant penzionu také nabízí tradiční místní jídla za přijatelné ceny.

Všechny tyto možnosti ubytování na Madagaskar Sainte Marie Island jsou skvělým místem pro tuto krásnou destinaci. Během svého pobytu si můžete vychutnat nádherné pláže, návštěvu korálových útesů nebo relaxovat v hotelovém bazénu. S podvodním světem plným různých druhů ryb, želv a korálů je Sainte Marie Island opravdu místo, které stojí za to navštívit.


Dovolená Madagaskar Sainte Marie Island


Madagaskar je ostrov, který je bohatý na krásu a přírodní krásy. Sainte Marie Island je ostrov, který je nedaleko pobřeží Madagaskaru. Je to neuvěřitelně krásné místo, které nabízí mnoho věcí k prozkoumání a zážitků. Pokud plánujete dovolenou na ostrově Sainte Marie, budete mít nezapomenutelné zážitky.

Se svými krásnými bílými plážemi a tyrkysově modrými vodami je Sainte Marie Island ideálním místem pro milovníky pláží. Pláže jsou dostupné po celém pobřeží ostrova a nabízejí relaxaci a odpočinek od rušného města.

V oblasti ostrova Sainte Marie se můžete ochutnat vynikající rýže, čerstvé ryby a mořské plody. Kulinářské speciality ostrova obsahují mnoho exotických koření a ingrediencí, které se nepoužívají v západní kuchyni.

Jedním z nejlepších způsobů, jak si vychutnat Sainte Marie Island, je prozkoumat ho pěšky. Kromě pláží a města můžete navštívit mnoho dalších zvláštností, jako jsou jeskyně a vesnice pokryté džunglí. Kromě toho můžete vidět velryby v těsné blízkosti pobřeží, což je neuvěřitelný zážitek.

K plavání v krásných vodách, je možné si pronajmout menší čluny nebo kajaky. Ty jsou k dispozici na většině pláží. Díky nim budete moci navštívit nejbližší ostrůvky a pozorovat úchvatnou podmořskou faunu a flóru.

Pokud navštívíte Sainte Marie Island v období mezi červencem a zářím, budete mít možnost vidět velryby. Každoročně migrují z Antarktidy podél pobřeží Madagaskaru a Sainte Marie je jedním z míst, kde se zastavují. V tomto období můžete vidět obří velryby, které se pohybují po velmi blízkosti pobřeží.

Zkrátka, pokud hledáte kouzelnou dovolenou s krásnými plážemi, zážitky z přírody a exotickou kuchyní, Sainte Marie Island je ideální destinací. Pokoje v hotelích a resortech jsou nádherné, personál je přívětivý a nezávislý život je také dostupný. Vraťtě se do zimy se spoustou zážitků a příběhu k vyprávění.


Nejčastější dotazy a odpovědi Madagaskar Sainte Marie Island


Q: Jaký je nejlepší způsob dopravy na Svatou Marii?
A: Nejlepší způsob dopravy na Svatou Marii je loď. Existují různé lodní společnosti, které nabízejí pravidelné spoje mezi Svatou Marií a Tamatavem nebo Diego Suarezem.

Q: Jaké jsou nejlepší pláže na Svaté Marii?
A: Nejlepšími plážemi na Svaté Marii jsou pláže Ambodifotatra, Ambodena a Ile aux Nattes. Tyto pláže jsou nejznámější pro svou krásnou bílou písek a tyrkysové vody.

Q: Jaký je nejlepší čas na návštěvu Svaté Marie?
A: Nejlepší čas na návštěvu Svaté Marie je od dubna do prosince, kdy je nejtepleji a nejsušší období v roce. Během této doby se také můžete těšit na pozorování velryb, které migrují kolem pobřeží Svaté Marie.

Q: Kde najdete nejlepší rybí jídla na Svaté Marii?
A: Nejlepší rybí jídla na Svaté Marii najdete v restauracích v oblasti Ambodifotatra. Tyto restaurace nabízejí velký výběr čerstvého mořského ryby, jako jsou kanicové, krevety a úhoři, a připravují je různými způsoby, jako jsou grilované, smažené nebo dusené.

Q: Kde si můžete pronajmout kajak nebo windsurfingové vybavení na Svaté Marii?
A: Na Svaté Marii najdete několik společností, které nabízejí pronájem kajaků a windsurfingového vybavení, včetně společnosti Hando Randrianantenaina Windsurfing a Surf Club Sainte Marie. Tyto společnosti nabízejí také lekce a školení pro začátečníky.


Letenka Madagaskar Sainte Marie Island


Madagaskar je zaslouženě považován za jedno z nejkrásnějších míst na světě. Kromě rozmanitosti přírody jsou zde velmi zajímavé i mnohé kultury, které se zde střetávají. Pokud se rozhodnete navštívit Madagaskar, jistě by vám neměla uniknout jedinečná Sainte Marie Island.

Sainte Marie Island, též známá jako Nosy Boraha, se nachází asi 5 kilometrů západně od Madagaskaru. Má překrásné bílé písečné pláže, korálové útesy, laguny a mnoho dalšího, co láká turisty z celého světa. Najdete zde také město s několika památkami, ale hlavním důvodem, proč sem lidé cestují, jsou nádherné pláže.

Pro léto, které na Sainte Marie Island trvá od října do dubna, je charakteristické, že zde skoro neprší a je velmi slunečno, a tak se stává oblíbeným cílem turistů ze všech koutů světa. V zimě, tedy od května do září, je léto mírnější a méně horké. Na pláži nejčastěji pobývají turisté, kteří si užívají slunce a vodu, ale pro ty z vás, kteří mají rádi aktivnější dovolenou, jsou zde i další možnosti. Můžete například podniknout trekking v pralese, jít na rybaření nebo si půjčit kajak.

Kromě pláží je Sainte Marie Island proslulá mnoha dalšími zajímavostmi. Například si zde můžete prohlédnout historickou pevnost, která je zbytkem po někdejší francouzské koloniální nadvládě, nebo navštívit kostel, který je jedním z největších v Africe. K vidění zde máte také několik zajímavých muzeí, jako například muzeum námořnictví nebo muzeum lovu velryb.

Pokud se rozhodnete navštívit Sainte Marie Island, nejspíše se na ni dostanete letadlem. Pro získání letenky si můžete vyhledat některou z letovisek zvažovaných aerolinek, například Air Madagascar nebo Hewa Bora Airways. Vyrazit můžete i z jiných míst Madagaskaru nebo z dalších zemí Afriky či Evropy.

Madagaskar jako celek je velmi pestrý a nabízí mnoho krásných míst ke shlédnutí. Sainte Marie Island patří bezesporu mezi ta nejkrásnější a zaslouží si zaznamenat do cestovních katalogů a itinerářů návštěvníků této unikátní země.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky