Najděte nejlevnejší letenky

Portugalsko Sesimbra

Ubytování Portugalsko Sesimbra


Portugalsko Sesimbra bývá často opomíjena turisty, kteří se rozhodují pro dovolenou v tomto krásném jižním evropském státě. Avšak právě zde najdete ideální místo pro svou dovolenou, a to právě proto, že se zde nachází mnoho krásných pláží, skvělá restaurace, ale hlavně fantastické možnosti pro ubytování.

Sesimbra, kde se nachází Marina hotel, je velkým lákadlem, když se jedná o ubytování v Portugalsku. Tento hotel je velmi dobře umístěný, nachází se kousek od pláže a nedaleko od oceánu. Pokoje jsou zde velmi kvalitně zařízené, s překrásným výhledem na moře. Dále hotel disponuje bazénem, kde si můžete užít odpolední plavání a večer si dát skleničku vína na terase.

Další možností ubytování v Sesimbra je vila Rua do Bairro. Tento klenot je umístěn mezi plážemi a centrem města, což znamená, že je zde spousta možností pro zábavu. Vila má pět ložnic, tři koupelny, kuchyni a společenskou místnost. Tuto vilu si můžete pronajmout na týden, víkend nebo dokonce na měsíc.

Pro ty, kteří hledají ubytování v Sesimbra s výhledem na oceán, můžeme doporučit hotel Praia do Meco. Tento hotel má relaxační atmofosféru, což znamená, že budete mít pocit, že se nacházíte v kamenném venkovském domě. Pokoje jsou zde velmi prostorné s výhledem na pláž a oceán.

V neposlední řadě zde máme Casa Cova. Toto ubytování v Sesimbra je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné místo pro svou dovolenou. Tento krásný kamenný dům má velkou zahradu, kde si můžete dát snídani za slunečného rána a večer si grilovat s rodinou a přáteli.

Sesimbra je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid na svou dovolenou. Tento malebný přímořský městečko disponuje mnoha možnostmi pro ubytování, kde si můžete užít krásných pláží a fantastické kuchyně. Proto neváhejte a přijeďte navštívit toto skvělé místo.


Letenka Portugalsko Sesimbra


Pokud hledáte ideální místo na dovolenou, Portugal a přesněji město Sesimbra by mohlo být tou správnou volbou. Toto malebné městečko leží na břehu Atlantského oceánu a nabízí nádherné pláže, úchvatné výhledy na okolní kopce a slavnou portugalskou kuchyni.

Pro let na Sesimbru nejvhodnějším letištěm je město Lisabon, které leží asi hodinu jízdy autem směrem jihozápad od Sesimbra. Letenky na Lisabon se snadno seženou z velkého množství evropských měst, takže plánování vaší cesty bude snadné.

Po příletu na letiště si můžete pronajmout auto nebo využít autobusovou dopravu. Cesta do Sesimbra vede po scenické silnici podél pobřeží a nabízí nezapomenutelné pohledy na oceán a okolní kopce.

Sesimbra má co nabídnout nejenom na letní dovolenou, ale může být přitažlivým cílem i v jiných ročních obdobích. Letní měsíce jsou ideální pro koupání, slunění a surfování na místních plážích. V zimě můžete prozkoumat okolní hory a vychutnat si výhledy na oceán z vyhlídek na vrcholu.

V oblasti Sesimby se nachází řada památek a atrakcí, které stojí za návštěvu. Mezi nejznámější patří hrad Sesimbra, který stojí na kopci nad městem a nabízí panoramatický výhled na oceán a okolní krajinu. Dále stojí za zmínku kaple Nossa Senhora do Cabo Espichel, která je obklopena klifovými útesy a nabízí nádherné výhledy na oceán.

Pokud je pro vás jídlo důležitou součástí dovolené, Sesimbra vám nepochybně dostatek nabídne. Město je známé pro svou rybí kuchyni a nabízí řadu restaurací, kde si můžete vychutnat čerstvé ryby a plody moře, jako jsou sardinky, krevety, ostřice a další.

Vzhledem k tomu, že Sesimbra není také známé mezi turisty, ubytování a další služby nabízí poměrně přijatelné ceny. Protože se jedná o poměrně malé městečko, doporučujeme rezervovat ubytování předem, zejména během letních měsíců.

Sesimbra je zkrátka skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné místo na dovolenou s nádhernými plážemi, krásnou krajinnou přírodou a vynikající portugalskou kuchyní. A pokud hledáte další zážitky, Lisabon je pouze hodinovou jízdou od Sesimby.


Dovolená Portugalsko Sesimbra


Portugalsko je jedním z nejvíce oblíbených turistických cílů v Evropě. Nejenže zde najdete krajinu plnou malebných vesnic, ale můžete také navštívit slavné pláže, historická města a samozřejmě ochutnat místní kuchyni. Pokud hledáte pro vaši další dovolenou místo, kde bude klid a pohoda, potom byste měli zvážit návštěvu Sesimbra. Toto příjemné portugalské městečko je ideálním místem pro ty, kdo chtějí prožít relaxační dovolenou.

Sesimbra leží na jihozápadním pobřeží Portugalska, nedaleko od Lisabonu. Jde o přímořské město, ve kterém najdete malebné vesničky, místní restaurace, historické památky a samozřejmě pláže. Tento region je také ideálním místem pro ty, kdo hledají klid a odpočinek.

K dispozici jsou zde překrásné pláže, kde si můžete užít slunce a nádherné vody Atlantského oceánu. Jednou z nejoblíbenějších pláží je Ribeiro do Cavalo, která se nachází v národním parku Arrábida. Tuto pláž najdete u ústí řeky, která se vlévá do oceánu. Díky tomu je zde voda klidnější, což tuto pláž činí ideálním místem pro ty, kteří preferují klidná místa.

V samotném městečku najdete také mnoho zajímavých památek. Nejznámější je asi hrad Sesimbra, který byl postaven na skále nad městem. Tento hrad, který pochází z 10. století, je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii Portugalska a zároveň si užít krásné výhledy.

Pokud rádi procházíte úzkými uličkami a poznáváte místní kulturu, potom vám doporučujeme procházku po historické části města. Zde najdete řadu malebných uliček, v nichž můžete nalézt tradiční portugalské domky.

Pokud jste nadšenec sportu, pak určitě nevynechejte Skauting Centrum Aventura. Toto adrenalinové sportovní centrum nabízí nejrůznější aktivity, jako je například horolezectví, vodní skútry, jeskynní průzkum a další.

A co se týče místní kuchyně, určitě nevynechejte pokrmy z ryb a mořských plodů. Portugalsko je známé svou vynikající kuchyní a zde v Sesimbra najdete řadu restaurací, které nabízejí čerstvé ryby. Pokud jste milovníkem vína, potom je třeba vyzkoušet vynikající kořalku, která se vyrábí v regionu Arrábida.

Celkově lze říci, že Sesimbra je vynikajícím místem pro klidnou a relaxační dovolenou. Toto příjemné městečko nabízí řadu aktivit, ať už pro ty, kteří se chtějí jen tak vydovádět na pláži, nebo pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o portugalské kultuře a historii. Na závěr tedy lze jen dodat, že pokud hledáte místo plné klidu, přírody a krásných pláží, určitě zvažte návštěvu Sesimbra v Portugalsku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Portugalsko Sesimbra


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Sesimbra?

V Sesimbra jsou nejlepší pláže Praia do Ouro, Praia da Califórnia a Praia das Bicas.

2. Může se v Sesimbra plavat?

Ano, v Sesimbra je možné se plavat, a to nejen na plážích, ale také v zálivu u přístavu.

3. Kde v Sesimbra se dá najíst?

V Sesimbra je mnoho restaurací a kaváren, kde se dá najíst, nejlepší jsou ty u přístavu a na nábřeží.

4. Jaké jsou nejlepší aktivity v Sesimbra?

Nejlepší aktivity v Sesimbra jsou například procházky po přírodních parkách, plavání, surfování a potápění.

5. Může se v Sesimbra potápět?

Ano, v Sesimbra je možné se potápět, a to díky neuvěřitelným podvodním scenériím. Tam jsou řady škol, které se zabývají potápěním a poskytují kurzy pro všechny úrovně.

6. Jaké jsou nejlepší výlety z Sesimbra?

Z Sesimbra je možné podniknout výlety například do Lisabonu, Sintry, Setúbalu, Sarteneja nebo kousek dál po pobřeží k Cabo Espichel a Costa da Caparica.

7. Jaký je vhodný čas na návštěvu Sesimbra?

Vhodné období pro návštěvu Sesimbra jsou jaro a léto, kdy jsou teploty příjemné a je možné se koupat. V zimě jsou teploty nižší a místní se spíš věnují rybolovu.

8. Má Sesimbra dobré dopravní spojení?

Ano, Sesimbra má dobré dopravní spojení s okolními městy. Jízdenky na autobus či vlak jsou levné a mohou být zakoupeny v pokladnách na nádraží nebo na zastávce autobusu.

9. Kde se v Sesimbra dá ubytovat?

V Sesimbra je mnoho možností pro ubytování, od luxusních hotelů až po levnější hostely a apartmány. Nejlepší je hledat ubytování v blízkosti přístavu a pláží.

10. Jaké jsou nejlepší památky v Sesimbra?

Nejlepší památky v Sesimbra jsou zříceniny Castelo de Sesimbra, kostel Igreja Matriz de Nossa Senhora do Castelo a muzeum Forte de Santiago.


Počasí Portugalsko Sesimbra


Portugalsko je známé svým příjemným mediteránním podnebím, které ho činí ideálním cílem pro turisty, kteří hledají slunce, moře a relaxaci. Mezi oblíbené destinace patří i malé městečko Sesimbra, které se nachází na pobřeží Atlantského oceánu asi 40 km jižně od Lisabonu.

Sesimbra leží v regionu Setubal a nabízí návštěvníkům rozmanité možnosti odpočinku a zábavy. Město je obklopeno krásnými plážemi, skalnatými útesy a lukrativním podmořským životem, kterým se můžete potápět. V okolních kopcích se nachází mnoho vinařství, kde se pěstuje místní víno.

Co se týče počasí, Sesimbra je vhodné navštívit převážně během letních měsíců od května do září, kdy se teploty pohybují okolo 30 stupňů Celsia a vlhkost na pobřeží je většinou nižší než v nitru země. V zimních měsících pak může být počasí proměnlivé s nižšími teplotami a srážkami.

Navzdory převážně slunečnému počasí a teplému klimatu, je však nutné počítat s přítomností větru. Větry z Atlantského oceánu mohou být velmi silné a náročné na návštěvníka. Je tak vhodné se na ně připravit vhodným oblečením a obutím. Pokud plánujete surfování a jiné vodní sporty, bude pro vás vítr spíše výhodou.

Celkově je Sesimbra velmi přívětivým místem pro návštěvu díky svému slunečnému počasí, krásnému pobřeží a kulturním památkám. Výhodou je také, že se nachází blízko Lisabonu, což usnadňuje cestování a prohlídku dalších památek v této oblasti. Pokud hledáte klidné místo pro dovolenou plnou slunce a moře, Sesimbra je neváhejte zařadit na svůj seznam.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky