Najděte nejlevnejší letenky

Řecko Thassos Skala Potamia

Počasí Řecko Thassos Skala Potamia


Řecko se může pochlubit nádherným počasím, což je jedním z důvodů, proč je populární mezi turisty. Pro ty, kteří plánují návštěvu řeckého ostrova Thassos, bude dobré vědět, jaké počasí tam očekávat.

Thassos je jedním z nejoblíbenějších řeckých ostrovů a nachází se na severu Egejského moře. Skala Potamia, která se nachází na severním pobřeží ostrova, je jedním z nejoblíbenějších míst pro návštěvníky, kteří sem přicházejí hlavně kvůli krásným plážím a aktivitám v přírodě.

Průměrná teplota v Skala Potamia v letních měsících (červenec a srpen) se pohybuje kolem 30 až 35 stupňů Celsia. Během noci se teploty mírně snižují, což poskytuje příjemné podmínky pro spaní. V průběhu dne úroveň vlhkosti vzduchu klesá, což znamená, že teplo zůstává poměrně snesitelné a lehce se stravuje.

V průběhu podzimu a zimy jsou teploty mírnější, s průměrnou teplotou kolem 20 stupňů Celsia. V této době se může občas objevit déšť, ale i tak zůstává počasí stále příjemné pro turisty, kteří zde hledají klid a pohodu.

Obecně platí, že Skala Potamia má větší množství slunečných dnů než většina ostatních měst a obcí v Řecku. To dává návštěvníkům dostatek času na odpočinek na pláži, koupání v moři či prozkoumávání okolní přírody.

Všechny tyto faktory dělají z řeckého ostrova Thassos a zejména Skala Potamia jedno z nejlepších míst k odpočinku a užívání si krásného počasí. Proto pokud hledáte plážovou dovolenou, pak je tento ostrov přesně pro vás.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Thassos Skala Potamia


1) Jak dlouho trvá let z Prahy na Thassos?
- Let trvá přibližně 2 hodiny a 45 minut.

2) Jaký je nejlepší způsob dopravy na Thassos?
- Nejlepší způsob dopravy na Thassos je trajektem z přístavu Keramoti. Na ostrově je také možné půjčit si auto, skútr nebo si objednat taxi.

3) Jaké jsou nejlepší pláže na ostrově Thassos?
- Mezi nejlepší pláže patří Golden Beach, Paradise Beach, Makryammos Beach a Aliki Beach.

4) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Thassosu?
- Nejlepší čas na návštěvu ostrova je v období od května do září, kdy je teplota příjemná a je možné se koupat v moři.

5) Kde se nachází Skala Potamia na ostrově Thassos?
- Skala Potamia se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Thassos, ve vzdálenosti asi 13 kilometrů od hlavního města Limenas.

6) Co si můžu v Skale Potamii prohlédnout?
- V Skale Potamii můžete navštívit archeologickou lokalitu s pozůstatky antické osady, ale také si užívat krásné pláže a malebné krajiny ostrova Thassos.

7) Jaká je průměrná cena za ubytování v Skale Potamia?
- Průměrná cena za ubytování v Skale Potamia se pohybuje mezi 40 a 80 eur na noc, v závislosti na typu a kvalitě ubytování.


Ubytování Řecko Thassos Skala Potamia


Thassos je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a nabízí návštěvníkům mnoho přírodních krás, malebných pláží a kulturních památek. Skala Potamia, ležící na severovýchodním pobřeží ostrova, se stala oblíbeným místem pro turisty, kteří hledají klid a pohodu během své dovolené.

Ubytování v oblasti Skala Potamia je rozmanité a každý si zde najde to své. Zájemci o luxusní ubytování si mohou vybrat z mnoha hotelů s pěti hvězdičkami, které nabízejí prvotřídní služby a vysokou úroveň komfortu. Mezi nejoblíbenější hotely tohoto typu patří Hotel Alexandra Golden Boutique, Hotel Royal Paradise Beach Resort & Spa a Hotel Thassos Grand Resort.

Pro milovníky přírody a romantiky jsou ideální klidné chatky a bungalovy, umístěné v blízkosti malebné pláže s průzračnou vodou. Tyto chatky poskytují skvělé možnosti k relaxaci s rodinou nebo s partnerem a k obdivování krásné krajiny. Doporučujeme si zarezervovat Chatky Paradise Beach, Olympion Sunset Studios a Vanta Studios.

Pro ty, kteří hledají útulné a cenově dostupné ubytování, jsou k dispozici tradiční řecké hotely a apartmány, které nabízejí nejen příznivé ceny, ale také skvělé postele a pohodlné ubytování. Doporučujeme si zarezervovat Hotel Golden Sun, Hotel Chrisi Amoudia a Hotel Sunrise Beach.

Také existuje velké množství privátních apartmánů a domů, které jsou přímo v blízkosti malebných pláží a turistických atrakcí. Tyto apartmány jsou velmi oblíbené mezi rodinami s dětmi a přáteli, kteří chtějí být nezávislí a trávit svůj čas stanoveným tempem. Nejvíce doporučujeme apartmány Dionysus, Angela Apartments a Parko Studios.

Skala Potamia nabízí návštěvníkům mnoho různých možností ubytování, v závislosti na jejich potřebách a cestovním rozpočtu. Přesto bude každý cítit pohodu a komfort na své dovolené a bude mít možnost si užít krásy ostrova Thassos.


Dovolená Řecko Thassos Skala Potamia


Pokud hledáte krásné místo pro svou letní dovolenou, Řecko má co nabídnout. Mezi mnoha ostrovy v Egejském moři se nachází i nádherný ostrov Thassos, který je obklopen tyrkysově zbarvenými mořskými vodami a který nabízí návštěvníkům nezapomenutelný pobyt. Jedno z míst, které byste na Thassosu neměli vynechat, je Skala Potamia.

Skala Potamia, která se nachází na severovýchodním cípu ostrova, je jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších letovisek na Thassosu. Nabízí krásné pláže s tyrkysově zbarvenou vodou, úžasné rybí restaurace, obchody s místními suvenýry a také přistavené lodě v přístavu, díky kterým se můžete dostat do dalších částí ostrova.

Jedna z nejkrásnějších pláží v Skala Potamia je Golden Beach, která je dlouhá 2 km a široká 50 m. Pláž má jemný písek a velmi pozvolný vstup do moře, což dělá z Golden Beach ideální místo pro rodiny s malými dětmi. Pro milovníky adrenalinových sportů je Golden Beach také skvělou destinací pro windsurfing.

Další nedalekou pláží je Chrissi Ammoudia či "Zlatá pláž". Tato pláž je známá pro svou bílou a jemnou písečnou pláž a tyrkysově zbarvenou vodu. Můžete se tu opalovat a relaxovat nebo si užít plavání v moři.

V Skala Potamia je také spousta rybích restaurací, kde si můžete vychutnat lokální jídla jako jsou ryby na žluté paprice či octopus s rýží. Tyto restaurace nabízejí lahodné jídla a nezapomenutelnou atmosféru s výhledem na moře.

Pokud se rozhodnete navštívit Skala Potamia na Thassosu, nezapomeňte se vydat na procházku do vnitrozemí ostrova, kde najdete spoustu krásné přírody a historických památek. Například ruiny starověkého chrámu, který se nachází v pohoří Ypilonas, což je jedno z nejvyšších pohoří na ostrově.

Celkově Řecko a Thassos jsou místa plná nádherných pláží, gastronomických zážitků a krásné přírody. Pokud si chcete užít krásné léto na sluncem zalitém ostrově, Skala Potamia by se měla stát vaší první volbou.


Letenka Řecko Thassos Skala Potamia


Letovisko Skala Potamia se nachází na východním pobřeží řeckého ostrova Thassos. Toto malé letovisko se stalo v posledních letech oblíbeným místem pro dovolenou pro turisty, kteří hledají klid a relaxaci s nádherným výhledem na moře. Pokud plánujete navštívit Skalu Potamii, jednou z nejdůležitějších věcí, kterou budete muset zajistit, je letenka.

Existuje mnoho možností, jak se dostat do Skaly Potamie - turisté mohou například cestovat lodí z Kréty, Thessaloniki nebo Atén, avšak většina lidí si volí letadlo. Pokud hledáte letenku, nejlepší místo pro nákup je na internetu. Existuje mnoho webových stránek specializovaných na prodej letenek a můžete tak najít velmi příznivé ceny. Pokud si nejste jisti, jakou společností byste měli letět, můžete si na internetu přečíst recenze od ostatních lidí, kteří již tento let absolvovali.

Po příletu na letiště v resortu Skala Potamia se turisté mohou rozhodnout, jakým způsobem chtějí pokračovat dál. Můžete si například pronajmout auto nebo si objednat taxi. Nicméně, pokud se chcete pohodlně a profesionálně dostat k vašemu hotelu, je nejlepší si předem objednat přepravu včetně transferu.

Když už jste přistáli, je čas si užít dovolenou v nádherném letovisku Skala Potamia. Toto místo nabízí mnoho možností pro turisty - od výletů po památkách a historických místech, po nádherné pláže s tyrkysovým mořem a mnoho dalšího. Pokud rádi plavete a potápíte se, nabízí Skala Potamia dokonalé podmínky pro vodní sporty. Můžete si pronajmout jízdu na vodním skútru nebo si vyrazit potápět se s kyslíkovými láhvami.

Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo sami, Skala Potamia nabízí dokonalý mix přírodních krás a zábavy. A díky letenkám, které jsou dnes nyní k dispozici na internetu, nikdy nebylo snazší odletět do tohoto přírodního ráje. Vyberte si nejlepší letenku, odjedte do Skaly Potamie na Thassosu a užijte si nezapomenutelnou dovolenou!


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky