Najděte nejlevnejší letenky

Srí Lanka Whisky Point

Ubytování Srí Lanka Whisky Point


Pokud se chystáte navštívit Srí Lanku a hledáte ideální místo pro ubytování u pláže, nemůžete minout Whisky Point. Tento malebný surferský ráj leží na východním pobřeží Srí Lanky nedaleko města Arugam Bay, a nabízí celou řadu ubytovacích možností pro turisty.

Kde se ubytovat

Na Whisky Pointu najdete mnoho různých druhů ubytování, která budou vyhovovat každému typu cestovatele. V okolí pláže se nalézají například surferské chatky, mírně luxusnější bungalovy či moderní apartmány. Ubytování v samotném surferském táboře Whisky Point Surfing Camp je nejlevnější a nejoblíbenější volbou pro turisty z celého světa.

Co nabízí ubytování

Každé ubytování na Whisky Pointu nabízí něco jiného, ale všeobecně si můžete být jistí, že naleznete tady vše co budete potřebovat během vašeho pobytu. Většina ubytování nabízí klimatizaci, teplou vodu a bezplatné Wi-Fi. Některá ubytování poskytují i služby jako praní prádla, půjčování kol, transfer na letiště a turistické prohlídky okolí.

Surfování na Whisky Pointu

Pro surfaře je Whisky Point ideální místo, protože kromě krásné pláže mají k dispozici vlny, které patří mezi nejlepší v celé Asii. Většina ubytování nabízí půjčování surfů, a samozřejmě i lekce surfování, pokud jste začátečníci.

Co dělat v okolí

Kromě surfování je v okolí pláže Whisky Point mnoho dalších atrakcí. Můžete se například procházet po palmových plantážích, návštěvou přírodních rezervací, nebo si zajít do města Arugam Bay na nákupy. Dalším skvělým zážitkem je objevování místní kuchyně, kde můžete ochutnat mnoho různých druhů kari, ryby a tropického ovoce.

Závěr

Srí Lanka je krásnou zemí s mnoha skvělými místy pro turisty k návštěvě, ale Whisky Point na východním pobřeží, je mezi nimi jednou z nejlepších. S jejími úchvatnými plážemi, perfektními vlnami a mnoha turistickými aktivitami ocení toto místo každý cestovatel. Takže pokud hledáte ubytování na Srí Lance, neváhejte si zarezervovat svůj pobyt na Whisky Pointu, protože to bude nezapomenutelná zkušenost.


Letenka Srí Lanka Whisky Point


Srí Lanka je ostrov, který se pyšní nádhernými plážemi a nezapomenutelnou atmosférou. Když ale řeknete Whisky Point, možná se nejednomu cestovateli zatřepou kolena nadšením. A je to naprosto pochopitelné - Whisky Point je totiž must-visit místo pro surfaře a nadšence do vodních sportů.

Jestliže se chystáte na Srí Lanku a máte chuť vyzkoušet něco opravdu adrenalinového, pak byste neměli vynechat Whisky Point. Tento surferský ráj se nachází na východním pobřeží ostrova, poblíž města Arugam Bay, a je jedním z nejoblíbenějších surferských spotů v celé Asii.

Co do kvality vln a surfových podmínek se Whisky Point rovná těm nejlepším na světě. Vlny dosahují výšek až 4 metrů a je zde dostatek místa i pro začátečníky. Samotné místo je omýváno Indickým oceánem, což zaručuje teplou vodu po celý rok. A pokud si na surfování budete potřebovat půjčit vybavení, žádný problém - na místě je k dispozici řada půjčoven surfů a dalšího sportovního vybavení.

Jako bonus k tomuto surfařskému ráji je Whisky Point i krásnou pláží s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Pokud se vám po celodenním surfování nechce nikam dál, můžete tak strávit celé odpoledne nebo dokonce i večer.

Kdy jet na Whisky Point? Nejlepší podmínky pro surfování jsou od května do října, kdy se zde tvoří nejvyšší vlny. Pokud přijedete během této doby, určitě nebudete litovat. Pro ty, kteří se nechtějí pouze surfování, ale chtějí si užít i další aktivity, je v okolí Whisky Pointu toho spousta - například projížďky na motorkách, výlety do blízkých národních parků nebo například pobyt v mnohých tradičních srílanských restauracích.

Jak se dostat na Whisky Point? Nejjednodušší způsob je zakoupit si letenku z Colomba do města Batticaloa, které se nachází v blízkosti Arugam Bay. Z Batticaloi poté stačí jet asi hodinu taxíkem nebo tuktukem.

Zažijte jedinečnou kombinaci adrenalinu, relaxace a krásy na pláži a určitě si na Whisky Pointu přijdete na své!


Počasí Srí Lanka Whisky Point


Srí Lanka je krásná země s nádhernou přírodou a úchvatnými plážemi. Jedním z nejatraktivnějších míst pro turisty je Whisky Point, což je plážová lokalita na východním pobřeží ostrova. Whisky Point je proslulý svými výbornými podmínkami pro surfování, ale také tím, že ji doprovázejí stálé vlny teplého a slunečného počasí.

Pokud se rozhodnete navštívit Whisky Point, můžete očekávat příjemné tropické počasí. Srí Lanka leží blízko rovníku a má tedy většinu roku teplé počasí. Celoročně se zde udržuje teplota okolo 28-30 °C, což z ní dělá ideální destinaci pro ty, kteří chtějí uniknout před zimou v Evropě nebo Severní Americe.

Z hlediska srážek Srí Lanka patří mezi oblasti s velmi vysokým množstvím srážek, především v období monzunů. Nicméně v oblasti Whisky Point je to jinak. Na této pláži je monzunové období málo výrazné a s nízkou vlhkostí vzduchu. To znamená, že si můžete užít slunečný den a užít si svůj oblíbený vodní sport bez obav z toho, že by vám počasí zkazilo plány.

Dalším faktorem, který potěší turisty navštěvující Whisky Point, je teplota moře. Voda v této oblasti má po většinu roku příjemných 28-30 °C, což je ideální teplota pro koupání, plavání, plachtění a samozřejmě surfování. Vysoká teplota vody zde přilákala na pláž mnoho průvodců a instruktorů surfingu, kteří nabízejí lekce surfování turistům.

Celkově řečeno, Whisky Point je ideálním místem pro surfování a relaxaci na pláži, ať už plánujete rodinnou dovolenou nebo si potrpíte na adrenalinové zážitky. Díky svému teplému a slunečnému počasí, nízké vlhkosti vzduchu a teplé vodě v moři je Whisky Point skutečně oázou tropického ráje. Ať už si pláž navštívíte v jakékoliv části roku, můžete se těšit na skvělé počasí a krásné panorama.


Dovolená Srí Lanka Whisky Point


Srí Lanka je země, kterou v poslední době objevuje stále více a více turistů. A není se čemu divit, jelikož tato země nabízí skvělé pláže, úchvatnou přírodu a bohatou kulturu. Jedno z nejkrásnějších míst na Srí Lance je bezesporu Whisky Point, což je oblíbené místo pro surfaře.

Whisky Point se nachází na jihovýchodním pobřeží Srí Lanky v blízkosti města Arugam Bay. Toto místo je známé svými vysokými vlnami a dlouhými písčitými plážemi. Na Whisky Point je vždy živo díky místním surferským školám, které sem přivádějí desítky turistů denně. Pokud se chcete naučit surfovat, není lepší místo než právě tady.

Whisky Point je také oblíbené mezi turisty kvůli svému neuvěřitelnému západu slunce. Barvy, které vytváří, jsou slovy nedotčené. Ranní procházku po pláži zde rozhodně nebudete litovat.

Pokud byste se na Whisky Point chtěli ubytovat, máte na výběr z několika hostelů a hotelů, které jsou rozmístěné podél pláže. Nabízejí komfortní ubytování za přijatelné ceny.

Pokud sháníte místo, kde se můžete bavit na pláži, vyzkoušet si surfování a užívat si krásných západů slunce, Whisky Point je pro vás ten pravý důvod, abyste navštívili Srí Lanku. Těšíme se na vás!


Nejčastější dotazy a odpovědi Srí Lanka Whisky Point


1) Jaké jsou možnosti ubytování v Whisky Point?
V Whisky Point je k dispozici několik různých typů ubytování, včetně surferských chat a bungalovů v různých cenových kategoriích.

2) Kdy je nejlepší čas navštívit Whisky Point pro surfování?
Nejlepší surf sezóna v Whisky Point trvá od listopadu do dubna, kdy jsou vlny nejvyšší a nejstabilnější.

3) Má Whiskey Point lepší vlny pro začátečníky nebo pro pokročilé surfaře?
Whisky Point má vlny vhodné pro surfisty všech úrovní, včetně začátečníků. Zkušenější surfisté si mohou vychutnat delší a vyšší vlny v okolí.

4) Co je nejlepší způsob, jak se dostat do Whiskey Point?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Whisky Point, je nájem auta nebo motocyklu, ale je k dispozici i doprava autobusem nebo tuk-tukem.

5) Je v Whiskey Point možné najít restaurace a obchody?
Ano, v Whiskey Point jsou k dispozici restaurace a obchody pro nákup potravin a ostatních potřeb.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky