Najděte nejlevnejší letenky

Surinam Colakreek Recreation Park

Letenka Surinam Colakreek Recreation Park


Pokud hledáte exotický cíl pro svou dovolenou, může Surinam být tou pravou volbou. Tuto zemi ležící v Jižní Americe obklopují nekonečné deštné pralesy a mezi turisty asi nejznámějšími místy jsou národní parky a přístavní město Paramaribo. Avšak, pokud hledáte nějakou oázu k odpočinku během vaší dovolené, Colakreek Recreation Park je ideálním místem pro vás.

Colakreek Recreation Park se nachází asi jen 50 kilometrů jihovýchodně od Paramaribo, což je asi 1 hodina a 15 minut cesty autem. Park nabízí krásnou lagunu s velmi čistou a osvěžující sladkovodní vodou, která je obklopená hustým pralesem. Tento park je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek po dlouhém dni plném dobrodružství.

Voda v Colakreek laguně je místem, kde se můžete ochladit a zároveň si užít nádherný výhled na okolní krajinu. Okolí laguny je plné písků a zeleného porostu, což vytváří pocit, že jste uprostřed nedotčené přírody. Protože park není příliš velký, je zde příjemná atmosféra, kterou ocení všechny návštěvníky, kteří hledají klid a odpočinek.

V pralese okolo laguny se také nachází různé pěší stezky a zvířecí druhy, které jsou typické pro Jižní Ameriku, jako jsou například kapibary nebo tukany. Turisté si také mohou pronajmout kánoe a prozkoumat další části parku, kde naleznete krásné vodopády a jezera.

Pokud tedy hledáte nějaký méně známý, ale krásný a klidný kousek přírody v Surinamu, Colakreek Recreation Park je tou pravou volbou. Když si koupíte letenku do této země a vydáte se na cestu, určitě to nebude zklamání. Tento park vás zaručeně očaruje svou krásou a nabídne vám také příjemný relax v místě, kde se člověk dokáže odpojit od světa.


Počasí Surinam Colakreek Recreation Park


Surinam, země ležící na severu Jižní Ameriky, láká především svými tropickými lesy, exotickými zvířaty a nádhernými plážemi. Jednou z nich je i pláž v Colakreek Recreation Park. Co na ni čekat?

Colakreek Recreation Park se nachází v jižní části Surinamu, v blízkosti města Paramaribo. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají únik od rušného městského života a chtějí si užít přírodu a klid. Park se rozkládá na ploše 100 hektarů a nabízí celou řadu aktivit, jako je půjčování kajaků, rybaření, procházky, grilování, plavání a mnoho dalšího.

Ale hlavním lákadlem Colakreek Recreation Park je její pláž. Její čisté, teplé a mělké vody jsou ideální ke koupání, plavání a slunění na písčitém pobřeží. Na pláži najdete také stíny palmových stromů, kde si můžete odpočinout a ochránit se před sluncem. Voda v Colakreek Recreation Park je čistá a bezpečná, takže se nemusíte bát jakýchkoli nebezpečí.

Navíc Colakreek Recreation Park nabízí několik romantických míst, kde si můžete užít krásný pohled nebo se prostě zrelaxovat. Oblíbeným místem je malý vodopád v blízkosti pláže, kde se můžete vychladit pod proudem vody. Nebo se můžete procházet parkem a sledovat místní zvířata, jako jsou pralesní ptáci, opice, mravenci a ještěrky.

Pokud hledáte místo pro trávení volného času s rodinou a přáteli, Colakreek Recreation Park je ideální volba. Má k dispozici spoustu prostoru pro pikniky, grilování a sportovní aktivity. A pokud máte rádi vodu, můžete si půjčit kajak nebo se vydat na rybaření.

Celkově lze říci, že Surinam je země s neuvěřitelně krásnou přírodou a pláž v Colakreek Recreation Park je toho dokonalým důkazem. Navštivte ji a užijte si relaxaci v jihoamerickém stylu!


Dovolená Surinam Colakreek Recreation Park


Surinam je země, kterou lze s klidem označit za turisticky dosud poměrně neprozkoumanou destinaci, ať už se jedná o kulturní památky, přírodní krásy nebo rekreační areály. Jedním z největších taháků je bezesporu Colakreek Recreation Park, což je přírodní park s továrnou na sodovku, který se nachází zhruba 50 kilometrů od hlavního města Paramaribo.

Park nabízí skvělé možnosti pro koupání a plavání v krásně modré vodě jezera, které se zde nachází. Vodní plocha je situována uprostřed pralesa a její křišťálově čistá voda láká na okoupání každého návštěvníka. Kromě toho je zde možné relaxovat na pláži, sbírat součástky ke kelím a procházet se po krásné krajině parku.

Jedna z atrakcí parku, kterou určitě stojí za zhlédnutí, je továrna na sodovku, která se nachází na jižním okraji parku. Tato továrna, která je v provozu od roku 1904 a je jednou z nejstarších sodovkáren v oblasti Karibiku, má pro turisty zřízenou zvláštní prohlídkovou trasu. Na této trase si návštěvníci mohou prohlédnout nejen samotnou továrnu, ale také se dozvědět více o historii továrny a personálu, kteří zde pracovali.

Nezapomíná se ani na chutě místní kuchyně, a to v podobě různých stánků s jídlem. Nejčastějším kuchyním zde jsou kuchyně africká, indická a indonéská. Mezi oblíbenými jídly se nacházejí například pochutiny z kuřecího masa, ryb a mořských plodů doplněné dalšími ingrediencemi.

Zkrátka a dobře, Colakreek Recreation Park je přírodní a rekreační areál, který stojí za návštěvu. Pokud plánujete cestu do Surinamu, nezapomeňte ho zahrnout na svůj seznam aktivit, protože se jedná o místo, kde se můžete zároveň uvolnit a plně prožít přírodní krásy a kulturu této exotické země.


Nejčastější dotazy a odpovědi Surinam Colakreek Recreation Park


1. Jak se dostat do Surinam Colakreek Recreation Park?

Na park se lze dostat autem nebo taxíkem. Nachází se přibližně 50 km od hlavního města Paramaribo.

2. Jaké jsou vstupné poplatky?

Poplatky se mohou lišit v závislosti na typu aktivity (např. koupání, kempování apod.) a délce pobytu. Základní vstupné je okolo 10-15 USD.

3. Je v parku možné kempovat?

Ano, v parku je kempování povoleno. Vstupné na kempování se pohybuje okolo 5-10 USD na noc.

4. Jsou v parku k dispozici nějaké aktivity?

Ano, v parku si můžete užít koupání v jezírku, vodních sportů, projížďky na koních, odpočinek na pláži a mnoho dalšího.

5. Má park restauraci?

Ano, v parku se nachází restaurace, která nabízí různé druhy jídel a nápojů.

6. Jaké jsou otevírací hodiny parku?

Park je otevřen každý den od 7:00 do 21:00.

7. Lze platit kartou?

V parku lze platit pouze hotovostí, platbou bankovním převodem nebo mobilem.

8. Je park vhodný pro rodiny s dětmi?

Ano, park je velmi vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí mnoho aktivit pro všechny věkové skupiny.


Ubytování Surinam Colakreek Recreation Park


Surinam Colakreek Recreation Park je jedním z nejoblíbenějších turistických míst v Surinamu. Park se nachází v blízkosti města Zanderij a nabízí mnoho aktivit a zážitků pro turisty, kteří sem přijdou. Jednou z nejdůležitějších věcí je samozřejmě ubytování, které park nabízí.

V Surinam Colakreek Recreation Park najdete mnoho druhů ubytování. Pokud přijedete jako součást větší skupiny, můžete si pronajmout celý dům nebo chalupu. Tyto domy jsou plně vybavené a nabízejí mnoho prostoru a pohodlí pro vaše skupinu. Pokud přijedete s menší skupinou nebo jen s partnerem, můžete si pronajmout menší chatku. Ty jsou také plně vybavené pro vaše pohodlí.

Park také nabízí možnost kempování. Pokud se vám líbí táboření pod širým nebem, budete mít tu možnost si postavit stan. Park má pro své návštěvníky připravené stanoviště s pitnou vodou a sociálním zařízením, takže se nemusíte bát o svůj komfort. Pokud však z jakýchkoli důvodů nechcete postavit stan, můžete si pronajmout jednu z několika připravených chatskách.

Všechny chatky, chalupy a plochy kempu jsou umístěny ve velké zahradě, kterou tvoří park. Kromě ubytování najdete v parku také mnoho dalších zařízení a aktivit pro turisty. Například si můžete vyrazit na procházku, vypočinout si u rybníka, nebo si zahrát některou z více sportovních aktivit, jako je například plážový volejbal či fotbal.

Úžasná atmosféra Surinam Colakreek Recreation Parku a důraz na detaily z něj dělá ideální místo pro relaxaci a zábavu. Není divu, že mnoho turistů si přijede sem odpočinout po náročném cestování.

Celkově řečeno, pokud hledáte pohodlné a relaxní ubytování v Surinamu, bude Surinam Colakreek Recreation Park určitě dobrou volbou. Park je plně vybavený a nabízí mnoho aktivit pro vaši zábavu. Navíc se můžete těšit na bezproblémovou a příjemnou atmosféru v tomto nádherném parku.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky