Najděte nejlevnejší letenky

Švýcarsko Leukerbad

Nejčastější dotazy a odpovědi Švýcarsko Leukerbad


Dotaz: Jak se dostat do Leukerbadu?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat do Leukerbadu, je vlakem nebo autem. Leukerbad má přímé spojení s Interlakenem, Bernem a Curychem. Pokud jedete autem, doporučujeme použít dálnici A9.

Dotaz: Kdy je nejlepší čas na návštěvu Leukerbadu?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Leukerbadu je v zimě, kdy jsou ideální podmínky pro lyžování a snowboarding. V létě je oblast také krásná a můžete si užít turistiku nebo cyklistiku. Mějte však na paměti, že některé atrakce a lyžařské vleky mohou být v letních měsících uzavřené.

Dotaz: Jaké aktivity jsou v Leukerbadu k dispozici?
Odpověď: Leukerbad nabízí mnoho aktivit, jako je lyžování, snowboarding, turistika, cyklistika, spa a wellness, termální lázně, paragliding a mnoho dalšího.

Dotaz: Mohu si pronajmout vybavení na lyžování v Leukerbadu?
Odpověď: Ano, v Leukerbadu si můžete pronajmout lyžařské vybavení v místních lyžařských centrech.

Dotaz: Je potřeba rezervovat ubytování předem?
Odpověď: Je velmi doporučeno rezervovat ubytování v Leukerbadu předem, zejména v sezoně, kdy je velký zájem o ubytování.

Dotaz: Jaké jsou ceny ubytování v Leukerbadu?
Odpověď: Ceny ubytování v Leukerbadu se liší v závislosti na sezoně a typu ubytování. V průměru se ceny pohybují od 100 CHF do 300 CHF za noc.

Dotaz: Jaká je nejlepší restaurace v Leukerbadu?
Odpověď: V Leukerbadu najdete mnoho skvělých restaurací, jako například Balmhorn Hütte, La Croix de Coeur nebo Alpentherme Restaurant. Každá má své specifické menu a atmosféru, takže je to otázka osobních preferencí.

Dotaz: Jak mohu rezervovat termální lázně v Leukerbadu?
Odpověď: Termální lázně v Leukerbadu lze rezervovat online nebo přímo na místě v recepci. Doporučujeme však rezervovat předem, aby byla zajištěna vaše rezervace a aby se zabránilo zbytečnému čekání.


Počasí Švýcarsko Leukerbad


Švýcarsko je známé svým nádherným horským krajinám a malým vesničkám. Jedním z nejoblíbenějších turistických míst je Leukerbad. Toto městečko se nachází v kantonu Valais na jihozápadě země a je obklopeno alpskými vrcholky.

Pokud plánujete návštěvu Leukerbadu, je důležité si předem zjistit, jaké tam panuje počasí. V zimě se zde můžete těšit na chladné počasí a na sníh, kterým je město pokryté. Teploty se pohybují kolem nuly, ale mohou klesnout až k -10 °C. Někdy se však můžete setkat i s teplejším počasím, kdy teplota klesne jen na -5 °C. Lyžaři a snowboardisté si zde mohou užít mnoho radovánek na sjezdovkách a běžkaři se mohou projíždět po zasněžených kopcích.

V létě se Leukerbad promění v malebné horské městečko, kde je teplé počasí a můžete si užívat krásné slunečné dny. Teploty se pohybují kolem 20 - 25 °C a výjimečně mohou dosáhnout až 30 °C. Pokud máte rádi procházky po přírodě a pěší turistiku, zde najdete mnoho krásných míst, která se budou hodit pro vaše výlety.

Celkově lze říci, že počasí v Leukerbadu je velmi proměnlivé a je vhodné být na vše připravený. Mějte s sebou vždy vhodné oblečení, které vám umožní být venku bez ohledu na to, zda je teplo nebo zima. Buďte také připraveni na deštivé počasí, protože v hůře přístupných oblastech se může občas vyskytnout bouřka.

V každém případě, pokud máte rádi nádhernou přírodu, krásné přírodní scenérie a sportovní vyžití, navštivte Švýcarsko a najdete si zde novou inspiraci a nové zážitky.


Dovolená Švýcarsko Leukerbad


Dovolená ve Švýcarsku může být naprosto úchvatná. Jedním z nejkrásnějších míst k ní patří bezpochyby Leukerbad, což je malebné koupaliště v oblasti Wallis, kde se nachází spousta vodopádů, termálních jezer a dalších přirozených krás.

Leukerbad, které se nachází v nadmořské výšce téměř 1400 metrů, nabízí návštěvníkům krásné výhledy na švýcarské Alpy. Nejhlavnější atrakcí zde jsou termální koupele, pro které je oblast známá. Voda v těchto bazénech má teplotu kolem 37 °C a obsahuje mnoho minerálů, což se považuje za velmi zdravé pro lidský organismus. Kromě koupání lze v Leukerbadu také navštívit sauny a solné lázně.

Kromě toho můžete v Leukerbadu podniknout aktivní aktivity. V létě se zde dají podniknout skvělé turistické výlety, stezky jsou dobře značené a nabízejí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky horských kol je zde připravena mnoho značených cyklotras. V zimě se naopak můžete těšit na lyžování na malebných sjezdovkách, běžkování, ale i na snowboardové skoky a jízdy na sněžných skútrech.

Během vašeho pobytu v Leukerbadu se můžete ubytovat v jednom z mnoha hotelů a apartmánů. Většina z nich je vybavena jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. V obci najdete i mnoho restaurací, kaváren a cukráren, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a speciality.

Celkově lze říci, že Leukerbad nabízí ideální podmínky pro dokonalou dovolenou. Zdraví, krásnou přírodu, kulturní a sportovní aktivity a nádherné ubytování. Pokud tedy váháte mezi možnostmi, kam na dovolenou vyrazit, Švýcarsko by mohl být tím správným místem pro prožití nádherného času.


Letenka Švýcarsko Leukerbad


Letenka Švýcarsko Leukerbad – Cesta k nejvyššímu termálnímu centru

Švýcarsko je jeden z nejkrásnějších států v Evropě. Je to země, která nabízí spektakulární výhledy na Alpy a zároveň je jednou z nejbohatších zemí na světě. Stejně jako všechny ostatní cestovatelé, i Vy byste se měli vydat na nevšední cestu k nejvyššímu termálnímu centru v Evropě – Leukerbadu!

Abychom se dostali na tuto cestu nejrychleji, třeba zakoupit letenku, která nás přiveze přímo do letiště v Curychu. Leukerbad je vzdálen jen 166 kilometrů od letiště, a proto je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zároveň ušetřit čas a užít si nádhernou krajinu Švýcarska.

Jak se připravit na termální centrum?

Leukerbad je oáza lidského zdraví a krásy, jehož zdrojem je především termální voda. Pro její účinky je centrum dobře známo a navštěvují jej turisté z celého světa. Proto je dobré si na takový pobyt připravit několik věcí.

Když si chcete užít koupání v termální vodě, měli byste si sebou vzít plavky, ručníky a další potřebné věci. V centru vám sice poskytnou ručníky, ale pro osobní pohodlí si své doplňky nezapomeňte. Kromě koupání v termálních lázních, se můžete vydat na procházky po okolí a užít si krásnou přírodu alpských vrcholků.

Leukerbad pro umělecké nadšence

Pokud máte zájem o umění, rozhodně by vám v Leukerbadu neměla chybět návštěva Muzea Walser. Muzeum nabízí unikátní sbírku uměleckých děl vytvořených Walserovými, kteří se přistěhovali do Švýcarska z centrální evropy. Muzeum je otevřeno celoročně, a tak si můžete prohlédnout bohatou sbírku, ať už v létě nebo v zimě.

V Leukerbadu se rozhodně nenudíte, a proto si na tento zájezd můžete vzít celou rodinu nebo kamarády. Krásná příroda, lázeňské procedury, muzeum i další lákavé aktivity zaručují, že se vám ve Švýcarsku rozhodně nebude nudit. A tak, pokud se cítíte lehce unaveni a chtěli byste se na chvíli odpočinout od každodenního shonu, neváhejte a srazte směr Leukerbad!


Ubytování Švýcarsko Leukerbad


Leukerbad, v oblasti Valais ve Švýcarsku, je malebné letovisko pro milovníky lyžování a odpočinku. Je známé pro své termální prameny a nabízí mnoho možností ubytování pro každého návštěvníka.

Nabízené možnosti ubytování jsou opravdu pestré. V Leukerbadu naleznete veškeré kategorie hotelů, apartmány, penziony a ubytování v soukromí. Pokud pátráte po luxusním ubytování, můžete si zarezervovat pokoj v jednom z prestižních hotelů, jako je například Hotel Les Sources Des Alpes. Populární jsou také penziony, které nabízejí domácí atmosféru, jako například Pension Bergfrieden. Pokud se rozhodnete pro více neformální pobyt, apartmány jsou ideální volbou, jako například Apartmány Wildhorn nebo Relais & Chateaux LeCrans Hotel & Spa.

Všechny tyto ubytovací možnosti jsou skvěle položeny v blízkosti lyžařských sjezdovek, takže není pro návštěvníky problém dostat se na svah. Navíc je tu také možnost využití termálních pramenů, což je přes den perfektní možnost relaxace od náročné lyžařské aktivity. Některé hotely mají vlastní termální lázně, ale existuje také veřejné lázeňské středisko.

Leukerbad je příjemné letovisko, které nabízí množství různých aktivit a atrakcí (včetně lyžování, koupání v termálních pramenech, opevňování v údolí). Kromě toho poskytuje širokou škálu ubytování, takže je snadné najít to, co řeší požadavky na kvalitu, dostupnost a cenu. Leukerbad je perfektní letní nebo zimní cíl na dovolenou, který nabízí nejen krásné prostředí, ale také příjemné a pohodlné ubytování.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky