Najděte nejlevnejší letenky

Vietnam Bai Zde Long Bay

Nejčastější dotazy a odpovědi Vietnam Bai Zde Long Bay


1. Kam se můžu vydat při návštěvě Bai Zde Long Bay?
- Můžete se vydat na výlet lodí, kajakem nebo si prohlédnout jeskyně a kopce v okolí.

2. Jaký je nejlepší čas pro návštěvu Bai Zde Long Bay?
- Nejlepší období pro návštěvu je od dubna do října.

3. Jak se mohu dostat do Bai Zde Long Bay?
- Můžete si pronajmout auto, taxi nebo si zarezervovat výletného autobusu.

4. Jaká je cca cena za výlet lodí v Bai Zde Long Bay?
- Výlet lodí se pohybuje v rozmezí 20-50 USD na osobu.

5. Co si mohu prohlédnout v Bai Zde Long Bay?
- Můžete si prohlédnout krásné pláže, jeskyně a kopců v okolí.

6. Kde si můžu pronajmout kajak v Bai Zde Long Bay?
- Můžete si pronajmout kajak u místních agentur nebo u hotelů a resortů.

7. Je vhodné se koupat v Bai Zde Long Bay?
- Ano, je vhodné se koupat, ale pouze v určených oblastech, kde není silné proudění a nejsou hluboké nádrže.

8. Jaká je teplota vody v Bai Zde Long Bay?
- Teplota vody se pohybuje kolem 25-30 stupňů Celsia.

9. Jak dlouho by měl být můj pobyt v Bai Zde Long Bay?
- Doporučujeme minimálně 2-3 dny, aby si mohli naplno užít krásy tohoto místa.

10. Můžu si v Bai Zde Long Bay vyzkoušet potápění?
- Ano, v Bai Zde Long Bay můžete vyrazit s potápěčskou výpravou a navštívit například potápěčské lokality jako jsou Cong Do, Trinh Nu nebo Hang Luon.


Letenka Vietnam Bai Zde Long Bay


Bai Tu Long Bay - nejlepší alternativa k Ohnám a Ha Longu!

Jako jeden z nejpopulárnějších turistických míst v Vietnamu byly Ha Long Bay a zátoka Bai Tu Long cílem mnoha turistů, kteří hledají krásu přírody a inspiraci pro své cesty. Zatímco Ha Long Bay může být plná turistů, mnoho turistů neví, že v místech poblíž slavné zátoky najdete Bai Tu Long Bay, novější a klidnější alternativu, která rozhodně stojí za návštěvu.

Bai Tu Long Bay se nachází v provincii Quang Ninh, asi 200 km od Hanoje, a má mnoho podobností s Ha Long Bay. Najdete zde vynikající krasové formace - přirozené skalní sloupy a ostrůvky, modré moře a majestátní krajiny. Bai Tu Long Bay nabízí také spektakulární pohledy na skalní útvary, oddělenou od Ha Long Bay, a na jihu ústí do zátoky Cam Pha.

Existuje několik způsobů, jak můžete Bai Tu Long Bay navštívit. Můžete se rozhodnout pro návštěvu turistických atrakcí v okolí, jako je město Quang Ninh, jeskyně Tam Cung, jeskyně Thien Canh Son nebo nábřeží Hon Gai.

Další možností je využít plavbu lodí. Travellers tuto možnost využívají, neboť tak mají nádherné zážitky z výletů na padloupé člunu a mohou tak maratonskou plavbu přímo v Bai Tu Longu.

Vydejte se na jedinečnou cestu do Bai Tu Long Bay. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, můžete se těšit na pohled na úchvatnou krásu této oblasti, plnou kvalitních služeb a zážitků, které budete chtít po celý život opakovat.


Ubytování Vietnam Bai Zde Long Bay


Vietnam má mnoho úchvatných turistických atrakcí, ale Baie Zde Long Bay určitě stojí za návštěvu. Tento malý rajský ostrov leží na jihozápadě Vietnamu a nabízí návštěvníkům perfektní kombinaci klidného pobytu a dobrodružství. Pokud si plánujete pobyt na tomto ostrově, je důležité si vybrat správné ubytování.

Ostrov Baie Zde Long Bay nabízí širokou škálu ubytování v závislosti na vašem rozpočtu a plánech. Tu jsou některé z nejlepších možností ubytování:

1. Vinpearl Resort & Spa

Vinpearl Resort & Spa je jedním z nejluxusnějších resortů na ostrově. Nachází se v blízkosti pláže a nabízí návštěvníkům prvotřídní vybavení. Resort má vlastní bazén, přístav pro lodě, poštovní službu, vodní park a mnoho dalšího.

2. Nam Nghi Resort

Nam Nghi Resort je luxusním ubytováním, které se nachází v klidné části ostrova. Resort nabízí nádherný výhled na moře a přístav, kde si můžete pronajmout katamaran nebo jinou vodní sportovní výbavu.

3. Vana Nava Water Jungle

Jestliže hledáte cenově dostupnější variantu, Vana Nava Water Jungle je skvělou volbou. Nachází se v blízkosti pláže a nabízí návštěvníkům bazén a vodní skluzavky. Resort také nabízí různé aktivity, jako je šnorchlování a windsurfing.

4. La Veranda Resort

La Veranda Resort je útulným a romantickým ubytováním, které nabízí klidnou atmosféru. Resort se nachází v příjemném a klidném prostředí se zelenou krajinou a nabízí dvě venkovní bazény, vynikající kuchyni a wellness centrum.

5. Avani Quy Nhon Resort

Avani Quy Nhon Resort je ideálním ubytováním pro rodiny a skupiny přátel. Nachází se v klidném prostředí s výhledem na pláž a nabízí vynikající vybavení, jako jsou sportovní hřiště a dětské hřiště.

Veškeré výše uvedené ubytování má své vlastní výhody a nevýhody. Je třeba zvážit vaše preference a plány při výběru. Nicméně věřím, že všechna výše uvedená ubytování s uspokojí vaše požadavky na dovolenou plnou dobrodružství a relaxace s výhledem na krásnou přírodu Vietnamu.


Dovolená Vietnam Bai Zde Long Bay


Vietnam je země plná krásných přírodních scenérií a Bai Zde Long Bay je jedním z nejkrásnějších míst, které země nabízí. Toto místo se nachází v severovýchodní části Vietnamu, v provincii Quang Ninh.

Bai Zde Long Bay je součástí světového dědictví UNESCO a nabízí úchvatné výhledy na křišťálově čistou vodu a skalnaté ostrůvky se zelenými lesy. Tento přírodní komplex tvoří více než 1600 ostrůvků, většinou neobydlených, které se vynořují z vody a zdobí zdejší krajinu. Ke zdobení přispívá i mnoho jeskyní a zátok, které se v Bái Zde Long Bay nacházejí.

Pro turisty je Bai Zde Long Bay ideálním místem pro relaxaci a výlety kolem ostrovů a zátok. Lze zde také navštívit mnoho menších vesniček, které se nacházejí při pobřeží a mnohé z nich nabízejí i tradiční vietnamskou kuchyni.

Kromě toho však lze zde lze podniknout i mnoho outdoorových aktivit, jako jsou např. potápění, šnorchlování, plavání nebo jachting. Není náhoda, že se turisté z celého světa sjíždějí do Bái Zde Long Bay a chválí si jeho kouzlo.

Pokud plánujete svou dovolenou v oblasti Bái Zde Long Bay, doporučujeme si vybrat skutečně kvalitní ubytování a zorganizovat si případné výlety s profesionálními cestovními společnostmi. Ty nabízejí mnoho výhod - kvalitní průvodce, snadnou dostupnost ke vzdálenějším destinacím a samozřejmě bezpečnost na prvním místě.

V celkovém součtu lze tedy říci, že Bái Zde Long Bay je krásné, exotické a jedinečné místo, které musíte navštívit a setkat se zároveň s nádhernými přírodními výhledy, fascinujícími kulturami a nabitou historií Vietnamu. Užijte si svou dovolenou na plno a nechte se unášet atmosférou zdejší krajiny.


Počasí Vietnam Bai Zde Long Bay


Bai Zde Long Bay v Vietnamu je jedním z nejkrásnějších a nejmalebnějších míst na světě. Tato fascinující zálivová oblast, která se nachází v západním pobřeží Vietnamu, je obklopena malými ostrůvky, které se vynořují z krystalicky čisté vody a vytváří dech beroucí scenérii.

Jednou ze zajímavostí této oblasti je její unikátní počasí - Bai Zde Long Bay má tropické klima s vysokou vlhkostí a teplotou, která se pohybuje kolem 30°C. Průměrné srážky se pohybují kolem 1 500 až 2 000 mm ročně, což ji činí jedním z nejdeštivějších míst v zemi. Většina deštivých dnů v Bai Zde Long Bay spadá mezi duben a září, což odpovídá období dešťů v jihovýchodní Asii.

I když je Bai Zde Long Bay většinou deštivý, existují období, která jsou vhodná pro návštěvu této oblasti. Listopad až duben jsou měsíce s nižším množstvím srážek a s nižší vlhkostí. Toto období se považuje za nejlepší pro plavání, potápění a další vodní aktivity. Ostatní měsíce jsou vhodnější pro pozorování záběrů a užívání si scenérie z lodi.

V létě v oblasti Bai Zde Long Bay současně s deštěm přichází i bouřky, které mohou být velmi nebezpečné. Pokud přemýšlíte o návštěvě této oblasti v období dešťů, měli byste být opatrní a mít na paměti, že lodě mohou být zrušeny v případě špatného počasí.

Celkově lze říci, že počasí v Bai Zde Long Bay je téměř vždycky nevypočitatelné. Bez ohledu na roční období a počasí, je však tato oblast stále jedním z nejkrásnějších a nejživějších míst v jižní Asii. Pokud chcete vidět úchvatné skály, průzračné mořské vody a krásné pláže, Bai Zde Long Bay rozhodně stojí za návštěvu - ať už svítí slunce nebo prší.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky