Najděte nejlevnejší letenky

Tchaj-wan Cijin Island

Počasí Tchaj-wan Cijin Island


Tchaj-wan leží v Asii, kde se mísí vlivy Pacifiku, Čínského moře a Tchajwanského průlivu, což přináší na ostrov rozmanité klimatické podmínky. V dnešním článku se zaměříme na město Kaohsiung, konkrétně na ostrov Cijin Island a jeho počasí.

Cijin Island je oblíbeným turistickým místem v Kaohsiungu, který je známý svým sluncem a mořem. Ostrov se pyšní stálým teplým počasím s minimálními extrémy, což z něj dělá ideální místo pro koupání a slunění.

Od června do srpna je Cijin Island nejteplejším místem. Denní teploty se mohou pohybovat kolem 30°C a nocí okolo 25°C. To je ideální počasí pro trávení času na pláži a u vody.

V zimě na ostrov přichází méně turistů, ale počasí zůstává mírné. Deštivé dny se vyskytují v listopadu a prosinci, ale i v těchto měsících můžeme očekávat teploty kolem 20°C.

Pokud se chcete vyhnout turistické sezóně a zároveň si užít dobrého počasí, je nejlepší navštívit Cijin Island v dubnu a květnu. Teploty se pohybují okolo 25°C a vlhkost je nižší než v letních měsících.

Celkově vzato, Tchaj-wan a jeho ostrov Cijin Island nabízejí turistům po celý rok příjemné počasí. Ať už hledáte slunečné léto nebo mírnější jaro a podzim, na ostrově najdete to, co hledáte.


Dovolená Tchaj-wan Cijin Island


Tchaj-wan je ostrov, který láká turisty z celého světa svou exotickou atmosférou a množstvím přírodních krás. Pokud ale hledáte něco trochu méně obvyklého a toužíte po klidnější dovolené s nádechem dobrodružství, máme pro vás tip - vyzkoušejte pobyt na ostrově Cijin Island.

Cijin Island je malý ostrůvek ležící v jihozápadní části Tchaj-wanu, východně od města Kaohsiung. Ostrov je dlouhý pouhých tři kilometry a široký jeden kilometr, a i přesto najdete na jeho území množství zajímavých míst. Cijin Island je oblíbený především pro své pláže, malebné pískovcové skalní útvary a unikátní nabídku gastronomických zážitků.

Na ostrov se dopravíte pomocí trajektu z města Kaohsiung. Cesta trvá pouhých deset minut a bude to pro vás jedna z nejkrásnějších jízd lodí, jakou kdy zažijete. Cijin Island vás přivítá svým typickým chladným a osvěžujícím mořským větrem a nabídne vám množství možností, jak si užít dokonalou dovolenou.

Pláže na Cijin Island jsou jedním z hlavních lákadel. Vyzkoušejte pláž Cijin Tianhou nebo Cijin Windmill a užijte si relaxaci na bílém písku. Zdejší pobřeží je lemováno množstvím kamenů a skal, což dává plážím každodennímu opalování ještě fascinující rozměr.

Kromě pláží se budete chtít podívat také na nádhernou Cijin Lighthouse, maják, který stojí na špičce ostrova a nabízí vám úchvatný výhled na okolní oblast. Pro ty, kdo hledají více akce, je zde nabídka možností vystřílet si zdejší draky, půjčit si kajak či surfboard a vyzkoušet si vodní lyžování.

Ale co by to bylo za dovolenou, kdyby nebylo pořádného občerstvení? Cijin Island je pověstný svou nabídkou gastronomických zážitků. Nabízí množství různých restaurací s tradičními tchajwanskými specialitami, jako jsou kupříkladu šašliky nebo rybí polévky.

Věříme, že Cijin Island pro vás bude neuvěřitelný zážitek. Tato krásná oblíbená destinace je ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou s nádechem dobrodružství a plnou místním koloritu. Tak neváhejte a dejte se na cestu do Asie - podívat se na Cijin Island.


Letenka Tchaj-wan Cijin Island


Tchaj-wan, známý také jako Taiwan, je ostrovní stát v Asii, nacházející se mezi Čínským mořem a Tchajwanským průlivem. Jeho hlavním městem je Taipei, ale Tchaj-wan nabízí mnoho dalších skvělých destinací k návštěvě, například Cijin Island.

Cijin Island je malý ostrov, který se nachází v Tchajwanském zálivu, nedaleko města Kaohsiung. Ostrov je spojen s pevninou Kaohsiung pomocí lávky, takže se k němu můžete dostat jednoduše pěšky nebo na kole. Nosí se zde japonský styl jízdy na kole, takže najmout si kolo a projet se ostrovem je velký zážitek.

Cijin Island je známý svou pláží a dobrou možností koupání. Ostrov je rovněž oblíbeným místem pro rybáře a příznivce mořských sportů, jako jsou windsurfing a jachting. V nedaleké vesnici Gushan si můžete zakoupit rybí pochoutky a tradiční tchajwanské předměty.

Dalším významným místem na ostrově je Cihou Fort, který byl postaven v roce 1876 během čínsko-francouzské války. Fort je otevřen návštěvníkům a nabízí výhled na okolí a historické artefakty.

Letenky na Tchaj-wan můžete zakoupit na různých cestovních webech. Z Prahy leti do Tchaj-peje jedna přímá linka, nebo se dá letět např. s přestupem v Paříži nebo Dubaji. Cijin Island je snadno dostupný z Kaohsiungu, takže si můžete naplánovat výlet během vaší cesty na Tchaj-wan.

Výlet na Cijin Island je určitě jedním z nejzajímavějších zážitků, které Tchaj-wan nabízí. Je to perfektní místo pro relaxaci na pláži, prozkoumání kulturních a historických památek a vychutnání si místních specialit. Nebojte se objevovat a objevte krásy Tchaj-wanu!


Ubytování Tchaj-wan Cijin Island


Tchaj-wan Cijin Island nabízí turistům řadu možností kvalitního ubytování. Tento ostrov se nachází nedaleko Tchaj-peje a je oblíbeným místem turistů, kteří si užívají krásné pláže, kulturní památky a exotické prostředí.

Jedním z nejpopulárnějších ubytovacích možností na Tchaj-wan Cijin Island je pobyt v malém penzionu. Tyto penziony jsou často poskytovány rodinami, což přináší nejen skvělé služby, ale i možnost být v kontaktu s místní kulturou. Navíc jsou tyto penziony často velmi příjemně zařízeny, což poskytuje turistům pocit, že jsou v klidném a oddáleném prostředí.

Další možností ubytování na Tchaj-wan Cijin Island jsou malé hotely, které se nacházejí v blízkosti pláží a kulturních památek, takže jsou ideálním místem pro turisty, kteří chtějí užít si vše, co tento ostrov nabízí. Tyto hotely jsou také velmi oblíbené u turistů, kteří si chtějí vychutnat luxusní pobyt na Tchaj-wan Cijin Island.

Pokud hledáte něco uvolněnějšího, můžete zvolit pobyt v některé z mnoha chat a chatek, které se v okolí nacházejí. Tyto chaty a chatky nabízí útulné a příjemné ubytování, které je velmi dobře vybaveno a je ideální pro turisty, kteří chtějí být co nejblíže přírodě.

Tchaj-wan Cijin Island nabízí také ubytování v rybářských domech, které se nacházejí v blízkosti pláží a jsou perfektním místem pro turisty, kteří chtějí zažít autentickou rybářskou atmosféru. Tyto rybářské domy jsou dobře vybavené a jsou ideálním místem pro trávení příjemných pobytů s rodinou a přáteli.

Nezáleží na tom, jaký typ ubytování si zvolíte, Tchaj-wan Cijin Island vám nabízí mnoho možností, pokud jde o kvalitní a vysoce kvalitní ubytování. Vychutnávejte si krásu ostrova a užijte si vše, co Tchaj-wan Cijin Island nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Tchaj-wan Cijin Island


1. Jak se dostat na Tchaj-wan Cijin Island?
Na ostrov se dá dostat trajektem z města Kao-siung.

2. Kolik stojí jízda trajektem na Tchaj-wan Cijin Island?
Cena se pohybuje okolo 10-20 TWD za jednu jízdu.

3. Kde se dají vzít kola na Cijin Islandu?
Na Cijin Islandu se dají půjčit kola, a to na mnoha místech, včetně nádraží, centra města a v blízkosti trajektového přístaviště.

4. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Cijin Islandu?
Ideální čas na návštěvu je během jarního a podzimního období, kdy je počasí příjemné a teploty jsou mírné.

5. Kde najdu nejlepší pláže na Cijin Islandu?
Nejlepší pláže na ostrově jsou v oblasti severního a jižního pobřeží. Mezi nejpopulárnější pláže patří Nan-Wan a Qijin Beach.

6. Kde se dají najít nejlepší restaurace na Cijin Islandu?
V blízkosti trajektového přístavu se nachází mnoho restaurací, které nabízejí místní speciality, jako jsou ryby, mořské plody a různé druhy čínské kuchyně.

7. Jsou na Cijin Islandu nějaké historické památky?
Ano, na ostrově se nachází několik historických památek, jako například Cihou Fort, což je pevnost postavená v 17. století.

8. Je bezpečné cestovat na Cijin Islandu?
Ano, Cijin Island je poměrně bezpečné místo, ale jako v každé cestovatelské destinaci se doporučuje opatrnost a informování se o místních zvycích a tradicích.

9. Jaké aktivity si lze užít na Cijin Islandu?
Mezi nejpopulárnější aktivity na ostrově patří plážové aktivity, jako je surfování a potápění, a prohlídka místních památek, jako je například Cihou Fort.

10. Jaká měna se používá na Tchaj-wan Cijin Islandu?
Na ostrově se používá tchajwanský dolar (TWD).


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky