Najděte nejlevnejší letenky

Tchaj-wan Jinguashi

Nejčastější dotazy a odpovědi Tchaj-wan Jinguashi


1. Jak se dostat z Tchaj-peje do Jinguashi?
- Nejlepší způsob, jak se dostat z Tchaj-peje do Jinguashi, je vlakem. Z Tchaj-peje se vydejte na hlavní nádraží Tchaj-pej a následně si zakupte jízdenku do stanice Ruifang. Zde vystoupíte a přesednete na vlak směr Jinguashi.

2. Jak dlouho trvá cesta na vlakem z Tchaj-peje do Jinguashi?
- Cesta z Tchaj-peje na vlakem do stanice Ruifang trvá asi 40 minut. Následně z Ruifangu do Jinguashi trvá cesta vlakem asi 10 minut.

3. Co stojí za návštěvu v Jinguashi?
- V Jinguashi stojí za návštěvu ocelové lanovky Běi-tóu, muzeum zlata Jinguashi, Kavárenská ulice, Huangjin Waterfall a zlatá galerie.

4. Kde se dá najíst v Jinguashi?
- V Jinguashi můžete najít mnoho restaurací a stánků s jídlem. Nejznámější jsou tradiční tchajwanské restaurace a kavárny, které nabízejí čaj, kávu a zmrzlinu.

5. Má Jinguashi nějaké ubytování?
- Ano, v Jinguashi jsou k dispozici ubytovací možnosti. Nejznámější jsou ubytování v tradičních tchajwanských domech.

6. Jak se dostat z Jinguashi na další místa v Tchaj-wanu?
- V Jinguashi si můžete pronajmout auto, motorku nebo si zajistit dopravu místními taxiky. Nejbližší větší město s letištěm je Tchaj-pej, odkud můžete cestovat jak po Tchaj-wanu, tak i do zahraničí.


Dovolená Tchaj-wan Jinguashi


Tchaj-wan je krásná země s mnoha skvělými místy k návštěvě. Jedním z těchto míst je Jinguashi, který se nachází na severozápadě Tchaj-wanu. Město je známé pro své historické dolování zlata a křemene, ale dnes se stalo oblíbeným cílem turistů pro jeho nádherné výhledy na okolní krajinu a jeho klidnou atmosféru.

Pokud hledáte něco jedinečného a máte rádi pěší túry, je Jinguashi tou správnou volbou. Kolem města jsou různé stezky pro každého. Navštivte například starobylý Bridal Veil Fall, který je známý pro svoji vodopádovou cestu doprovázenou krásným vodopádem. Na této trase budete odměněni nádhernými výhledy na okolní krajinu a můžete si užít piknik v klidném prostředí, který bude mít nezapomenutelnou atmosféru.

Další atrakcí Jinguashi jsou Huangjin Gui, což znamená "zlato-touha ovocný čaj". Je to místo, kde se pěstuje nadýchaný čaj a vaří se s úžasným výhledem. Tento okouzlující čaj, jehož aroma a chuť jsou bohaté, vám dává pocit klidného prostředí a uklidňující atmosféry.

Zajímavým místem, které byste neměli minout při návštěvě Jinguashi, je "Jinguashi Jiufen Old Mine". Zdá se, že se tuto hlubokou dolu již tisíce let šachuje do země a vytváří zvláštní a tajemnou atmosféru. Pro turisty toto místo poskytuje vynikající příležitost k prozkoumání vstupní brány dolu a jeho historickými artefakty.

Pokud jde o ubytování, Jinguashi má několik kulturních hotelů, které nabízejí služby pro turisty. Tyto hotely poskytují tradiční tchajwanské ubytování na jeho nejlepší úrovni. Můžete si užít zvláštní tradiční jídlo a těšit se na pokojnou atmosféru tohoto města.

Pokud jste na dovolené na Tchaj-wanu, určitě byste neměli minout Jinguashi. To je skvělé místo pro turisty, kteří hledají klidnou atmosféru a přírodu. S mnoha okouzlujícími místy na návštěvu a luxusním ubytováním, je Jinguashi ideální pro odpočinek a relaxaci během vaší dovolené.


Letenka Tchaj-wan Jinguashi


Tchaj-wan je zajímavou destinací pro turisty, kteří hledají exotiku a zároveň možnost strávit dovolenou aktivně. Mezi nejvíce oblíbenými cíli návštěvníků se nachází město Jinguashi, které se nachází v severo-východní části ostrova a je obklopeno překrásnou krajinou, kde se snoubí hory a moře.

Jinguashi je známý svou hojnou těžbou zlata v minulosti, nyní je to výborné místo pro klidnou a přesto pohodovou dovolenou. Má mnoho atrakcí, turistických tras a krásných pláží. Oblast se pyšní úchvatnou krajinou, ostrovy v zálivu Keelung, vegetací a exotickou faunou. Celý region je ideální pro milovníky přírody, kteří chtějí objevovat tajemná místa nebo se jen tak procházet pěšky.

Hlavní lákadlem pro turisty z celého světa je překrásný Huangjin Waterfall, který patří k nejvyšším vodopádům v Číně. Můžete se tam vydat na jednodenní výlet a procházet se po místech, odkud je výhled na největší těžební důl na Tchaj-wanu. Toto místo také poskytuje návštěvníkům možnost sledovat proces těžby, kdy může být využit návštěvníkům i jako turistická atrakce.

Pro ty, kteří hledají adrenalinovější zážitky, je tu možnost navštívit větrné turbíny, bazar a světelný závod. V této oblasti se také nachází turistická vesnička Jiufen, která je známá pro své malé uličky a úžasné výhledy na severovýchodní část Tchaj-wanu. Krom toho si můžete užít i výhled z okna auta, autobusu či taxislužby.

Jiným skvělým místem, které stojí za návštěvu je tzv. "Golden Waterfall". Tato vodopádová oblast se nachází poblíž bývalého zlatého dolu v Jinguashi. Je obklopena vytěženými horninami a žlutými rostlinami, proto vidět je dokonale díky tomu, jak jejich barvy šikovně světelně reflektuji krásu tohoto krásného přírodního objektu.

Jak se dostat do tohoto úžasného místa? Pokud cestujete z Prahy, můžete vyrazit na Tchaj-wan letadlem, přistát na mezinárodním letišti v Taoyuanu a následně si zarezervovat ubytování v Jinguashi. Nebo si přímo na místě objednajte hotelový odvoz, který vám zpříjemní cestu a pomůže vám ledacos zorganizovat.

Pokud tedy toužíte po exotické dovolené v krásném a překrásném, plném přírodních krás turistickém středisku, je Jinguashi to správné místo pro vás. Navštivte Tchaj-wan a dovolte svému srdci, aby se naplnilo krásou.


Počasí Tchaj-wan Jinguashi


Tchaj-wan, země s pestrou historií a kulturou, nabízí překrásnou přírodu, zvláště v oblasti Jinguashi. Toto malebné městečko leží nedaleko od Taipei a je známé svými zlatými dolů a bájemi o bohatství. Přestože se zlatovýskyt vyčerpal, Jinguashi zůstává pro turisty oblíbeným cílem díky svým překrásným scenériím.

Počasí v Jinguashi neustále kolísá, protože se jedná o horskou oblast. V létě je zde často vlhko a horko a teploty mohou dosáhnout až 32°C. Na druhé straně, v zimě se teploty snižují na průměr 18°C a může být chladno a vlhko. Nicméně, jaro a podzim jsou nejlepší časy pro návštěvu Jinguashi, kdy teploty jsou mírné a počasí je příjemné a slunečné. Obecně se počasí může změnit během jediného dne, takže je vždy důležité být připraven na nečekané srážky.

Jedním z nejhezčích přírodních divů v oblasti Jinguashi je místo, které se nazývá "Zlaté vodopády". Tyto vodopády se nacházejí jen několik minut jízdy od centra města a jsou zvláštní tím, že se nacházejí v zlatavém písku, což je důkazem zlatodolu, který se dříve zde nacházel. Návštěva těchto vodopádů vás zcela určitě ohromí.

Dalším krásným místem v Jinguashi je "Zlatý muzeum". Toto muzeum je výborným zdrojem informací o zlatodole a poskytuje zábavnou a edukativní zkušenost pro celou rodinu. Muzeum nabízí hodiny prohlídek, přednášky o historii dolů a různé interaktivní aktivity pro děti.

Pro ty, kteří hledají dobrodružství, bude zřejmě nejzajímavější návštěva nedalekého geologického parku, kde si můžete vychutnat mnoho různých aktivit, jako jsou třeba pěší túry, cyklistické výlety, nebo projížďky koněm. Tato oblast, která se rozkládá na více než 300 hektarech, nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu a na miningovou historii, pro kterou je tato oblast tak známá.

Celkově, Jinguashi je skvělým místem pro návštěvu pro turisty a milovníky přírody. V závislosti na čase návštěvy, můžete zažít mnoho zajímavých věcí a zážitků, které tuto oblast činí jedinečnou. Připravte si tedy deštník nebo pláštne, a vydejte se do této krásné oblasti a zažijte výbornou dovolenou.


Ubytování Tchaj-wan Jinguashi


Tchaj-wan, překrásný ostrov v jihovýchodní Asii, s oblíbenými turistickými destinacemi jako jsou Taipei, Tainan a Taichung nabízí také nezapomenutelné jízdy horskou dráhou, vyzvání Siangyang Wing Ying cesty, kterou můžete vyzkoušet v historickém dolování Jinguashi. Pokud se chystáte na Tchaj-wan v dohledné době a hledáte jednoduché, pohodlné a cenově dostupné ubytování blízko Jinguashi, pak jste na správném místě.

Jinguashi je malá vesnice v nejzazším severovýchodním rohu Tchaj-wanu a je dobře známá pro svou historii dolování zlata. Chcete-li si užít plně tento turistický cíl, doporučujeme si vybrat ubytování v blízkosti. Následují některé tipy, jak najít ubytování, které bude odpovídat vašim potřebám.

Hotel Royal Chiao Hsi

Hotel Royal Chiao Hsi se nachází v půvabné čtvrti zvané "Hot Springs Road" nedaleko Jinguashi. Tento hotel je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek v tradičních termálních lázních Tchaj-wanu. Hotel nabízí krásné pokoje a apartmány vybavené moderními zařízeními a výhled na okolní krajinnou krásu.

Kromě toho se v hotelu Royal Chiao Hsi také nachází bazén, sauna a vířivka, které vám pomohou při relaxaci a léčení stresu. Aby byla vaše návštěva Tchaj-wanu ještě lepší, hotel nabízí vynikající služby, včetně bezplatného Wi-Fi, fitness centra, relaxačního centra a vlastní restaurace Thai.

Familion Jianguo Srandon Hotel

Familion Jianguo Srandon Hotel je velmi kvalitní hotel, který se nachází ve čtvrti Jiří. Hotel je vybaven moderním zařízením a nabízí luxusní pokoje s výhledem na horu a oceán. Tento hotel je vhodný pro ty, kteří hledají ubytování, které je kousek od historických míst a turistických oblastí. Familion Jianguo Srandon Hotel je ideálním výchozím bodem pro objevování okolí.

Kromě kvalitního ubytování nabízí hotel také krásné wellness centrum, fitness centrum a bazén, které vám umožní odpočívat po celém dni prozkoumávání Tchaj-wanu. Stejně jako v hotelu Royal Chiao Hsi, i v tomto hotelu můžete využít bezplatné Wi-Fi připojení a plně vybavenou restauraci.

Jinguashi Hotele

Jiným velmi dobrým možností ubytování v blízkosti Jinguashi jsou různé malé a cenově dostupné hotely, jako jsou například "Gold Museum" a "Fengyi Hotel". Tyto hotely nabízejí pohodlné a soukromé pokoje za rozumné ceny. Kromě kvalitního ubytování nabízejí také restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční jídla z Tchaj-wanu.

Závěrem, Tchaj-wan je bezpochyby krásným místem pro turisty a nabízí množství míst, která stojí za to navštívit. Pokud chcete strávit nezapomenutelnou dovolenou, zvolte ubytování v blízkosti Jinguashi. Můžete si být jisti, že budete mít skvělý čas během vaší návštěvy.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky