Najděte nejlevnejší letenky

Turecko Kemer Kumluca

Počasí Turecko Kemer Kumluca


V Turecku na jihu středomořského pobřeží se nachází krásné a oblíbené turistické oblasti, jako je například Kemer a Kumluca. Tyto oblasti nabízejí návštěvníkům nejen nádherné pláže a čisté moře, ale také krásnou přírodu a mnoho památek.

Počasí v Kemeru a Kumluce je charakteristické středomořským klimatem. Letní měsíce jsou horké a suché, s průměrnými teplotami kolem 30 °C a minimálními srážkami. Naopak zimní měsíce jsou mírné a deštivé, s průměrnými teplotami kolem 15 °C. Hory, které obklopují tuto oblast, vytvářejí příznivé mikroklima a chrání ji před studenými a vlhkými větry.

Nejlepší období k návštěvě Kemeru a Kumluce je období od května do září, kdy jsou teploty velmi příjemné a možnosti aktivit na plážích jsou největší. Moře má v létě teplotu kolem 26°C a poskytuje ideální podmínky pro plavání a vodní sporty.

V oblasti Kemeru se nachází několik krásných pláží, jako je například Moonlight Beach, Phaselis Beach a Olympos Beach. Tyto pláže patří k nejkrásnějším v Turecku a nabízejí možnosti koupání, potápění, windsurfingu a jiných vodních sportů.

Kromě pláží Kemeru a Kumluce nabízejí návštěvníkům také mnoho turistických atrakcí, jako jsou starověké památky, pěší turistika a cyklistika v národním parku Olympos a relaxaci v termálních pramenech.

Celkově lze říci, že počasí v Kemeru a Kumluce je příznivé a ideální pro dovolenou v každém ročním období. Díky tomu můžou návštěvníci vychutnat krásy této oblasti bez ohledu na roční období, ve kterém se rozhodnou ji navštívit.


Letenka Turecko Kemer Kumluca


Plánujete dovolenou v Turecku a hledáte nejlepší možnosti, jak se dostat ze svého letiště do oblíbených destinací Kemer a Kumluca? Máte na výběr několik možností, ale jednou z nejlepších a nejpohodlnějších volb je cestovat letadlem.

Letenka Kemer Kumluca je snadno dostupná z mnoha evropských hlavních letišť. Pokud letíte do tureckého hlavního města Istanbulu, můžete si zarezervovat letenky do některého z letišť v blízkosti Kemer a Kumluca.

Z Istanbulu může trval let do Antalyi krátce, v závislosti na přestupu. Letenky do Antalyi mohou být poměrně dostupné, zvláště pokud si je objednáte předem.

Některé společnosti nabízí také letenky do nedalekého města Anatalyi, které se nachází pouhých 50 km od Kemeru a 70 km od Kumluca. Tyto lety mohou být levnější, ale stejně pohodlné jako lety do Antalyi.

Jakmile přistanete na antalyjském letišti, můžete si objednat transfer do Kemeru a Kumluca, nebo si půjčit auto. Výhodou letadla je, že ušetříte spoustu času a energie, kterou byste jinak museli vynaložit při cestování po silnicích.

Během letu se můžete těšit na skvělou občerstvení a pohodlné sedačky, což je ideální způsob, jak se uvolnit a užít si cestu do vaší turecké destinace.

Kemer a Kumluca jsou oblíbenými letovisky, které přitahují turisty z celého světa. Nacházejí se v překrásné oblasti Turecka, která nabízí spoustu aktivity pro turisty.

Kemer je plný krásné přírody a zůstává oblíbeným místem pro rodinné dovolené. Kumluca má spoustu historických památek a atrakcí, které stojí za návštěvu.

Na místě se můžete těšit na širokou nabídku hotelů, restaurací a obchodů. Zároveň si můžete užít krásné pláže a přírodní rezervace. V místě jsou k dispozici různé druhy turistických aktivit, jako jsou například potápění, windsurfing a vodní lyžování.

Letenka Kemer Kumluca nabízí skvělou cenu a je snadno dostupná z evropských hlavních letišť. Pohodlná cesta letadlem vám ušetří čas a energii, kterou můžete využít k prozkoumání těchto krásných tureckých letovisek.

Rezervujte si své letenky nyní a připravte se na skvělou dovolenou v Turecku v Kemeru a Kumluca.


Dovolená Turecko Kemer Kumluca


Turecko je populární destinací pro dovolenou a turisté navštěvují mnoho oblastí v zemi, včetně oblíbených letovisek jako je Kemer a Kumluca. Tyto dvě města se nacházejí v Antalyjské provincii a nabízejí turistům četné možnosti pro zábavu a relaxaci.

Kemer je půvabné město, které se nachází na pobřeží Středozemního moře. Pro turisty, kteří přijedou do Kemeru, jsou nejvýznamnějšími turistickými atrakcemi starověké ruiny, archeologické vykopávky a nádherné pláže. Na plážích můžete relaxovat a užívat si teplého slunečného počasí, které zde panuje po většinu roku. Navíc si můžete užít mnoho vodních sportů, jako je jízda na vodních skútrech a potápění.

V centru města Kemer, které je plné obchodů, restaurací a barů, se můžete projít po malebné promenádě a zastavit se v některém z mnoha obchodů, které nabízejí mnoho věcí k nákupu. V centrálním parku si turisté mohou vychutnat klidnější atmosféru a odpočinout si od shonu města.

Kumluca je malé město, které se nachází v blízkosti Kemeru a nabízí turistům mnoho příležitostí, jak si užít dovolenou. Místní tržiště v Kumluce se konají každé pondělí a nabízejí turecké zboží, jako jsou suvenýry a místní speciality, jako jsou ořechy a med.

Turisté, kteří si rádi prohlížejí historické památky, by měli navštívit bývalou řeckou osadu Olympos, která se nachází asi 30 kilometrů od města Kumluca. Olympos je plné starověkých ruin, které se nacházejí v krásném přírodním parku a nabízejí návštěvníkům nádherné scenérie a pěší turistiku.

Další významnou turistickou atrakcí je město Demre, kde se nachází hrobka svatého Mikuláše. Je to místo náboženského významu pro křesťanské vyznání a turisté si mohou prohlédnout bývalý kostel, kde byly ostatky svatého Mikuláše uloženy.

Kemer a Kumluca jsou skvělými místy pro dovolenou, která nabízí kombinaci hezkého počasí, kulturních akcí a krásné scenérie. Pokud hledáte místo pro vaši příští dovolenou, určitě zvažte návštěvu těchto měst v Turecku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Turecko Kemer Kumluca


1) Jaká je nejlepší doba na návštěvu Kemeru a Kumluce?

Nejlepší doba na návštěvu je od května do října, kdy jsou teploty příjemné a moře teplé.

2) Jak se dostanu z letiště do Kemeru a Kumluce?

Z letiště Antalya je nejlepší způsob dopravy taxíkem nebo shuttle busy. Cesta trvá přibližně 1 až 1,5 hodiny, v závislosti na dopravní situaci.

3) Které pláže jsou nejlepší v Kemeru a Kumluce?

Mezi nejlepší pláže v oblasti patří Olympos Beach, Cirali Beach a Moonlight Beach.

4) Jaké aktivity jsou k dispozici v Kemeru a Kumluce?

V oblasti je mnoho aktivit, jako jsou vodní sporty, safari terénními vozidly, rafting a canyoning, návštěva historických památek a mnoho dalších.

5) Kde mohu najít ubytování v Kemeru a Kumluce?

V obou oblastech je k dispozici mnoho hotelů a resortů pro různé rozpočty. Doporučujeme provést rezervaci předem, především v období hlavní sezóny.


Ubytování Turecko Kemer Kumluca


Turecko je krásná země plná bohaté historie, nádherných pláží a skvělé kuchyně. Oblast Kemer a Kumluca v jižní části Turcie jsou ideální pro ty, kteří hledají klidné a příjemné místo k odpočinku s rodinou a přáteli.

Ubytování v Kemeru a Kumluce je bohaté a různorodé. Najdete zde nejen luxusní hotely a apartmánové komplexy, ale také privátní vily a penziony. V létě je tato oblast turistickým rájem, a tak se doporučuje hledat si ubytování dopředu, aby byla zaručená jeho dostupnost.

Luxusní hotely a apartmánové komplexy nabízejí návštěvníkům služby jako jsou bazény, fitness centra, restaurace, posilovny a dokonce i golfové hřiště. Tyto ubytovací možnosti poskytují dokonalou rozmanitost pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu a pohodlí.

Pro ty, kteří chtějí prožít trochu autentickou tureckou atmosféru, jsou v okolí dostupné i privátní vily a penziony. Tyto možnosti ubytování jsou perfektní pro rodiny nebo skupiny přátel a nabízejí větší soukromí a flexibilitu. Villy jsou obvykle postaveny v tradičním stylu s moderními prvky, jsou vybaveny kuchyní a soukromým bazénem.

Kemer a Kumluca jsou oblasti s nádhernými plážemi, takže pokud chcete být blízko pobřeží, můžete si zvolit i ubytování v soukromých vilách a apartmánech u moře. Tyto ubytovací možnosti jsou skvělé pro ty, kteří hledají romantickou dovolenou nebo si chtějí vychutnat slavnou tureckou riviéru.

Kromě ubytování v hotelech, penzionech a vilách je v okolí Kemeru a Kumluce také řada dalších možností, jako jsou kempování nebo pronájem chaty. Tyto možnosti jsou ideální pro ty, kteří chtějí prožít levnější dovolenou nebo si užít přírodu.

Závěrem lze říci, že Kemer a Kumluca jsou krásné oblasti Turcie, plné nabídek pro ubytování. Vybírejte si podle svých představ, ať už hledáte luxus nebo autentickou tureckou atmosféru. Užijte si krásy Turecka a památky této starobylé země.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky