Najděte nejlevnejší letenky

Barbados Carlisle Bay

Nejčastější dotazy a odpovědi Barbados Carlisle Bay


1. Jaké jsou pláže v Carlisle Bay?
- V Carlisle Bay jsou některé z nejkrásnějších pláží na Barbadosu, včetně Brownes Beach, Pebbles Beach a Bayshore Beach.

2. Jaké aktivity jsou k dispozici v Carlisle Bay?
- V Carlisle Bay najdete mnoho vodních aktivit, jako je například potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na vodním skútru a plachtění. Kromě toho můžete navštívit místní muzeum, botanickou zahradu a procházet se po historických památkách.

3. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Carlisle Bay?
- Nejlepší doba na návštěvu Carlisle Bay je od prosince do května, kdy panuje suché a slunečné počasí. Toto období je také turisticky nejrušnější a ceny jsou vyšší než v zimě a na jaře.

4. Kde se nachází Carlisle Bay na Barbadosu?
- Carlisle Bay se nachází na jihozápadním pobřeží Barbadosu, asi 15 minut od hlavního města Bridgetown.

5. Jak se dostat do Carlisle Bay?
- Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Carlisle Bay, je letět do Grantley Adamsova mezinárodního letiště v Bridgetownu a poté si pronajmout auto nebo využít taxík. Místní autobusy jsou také k dispozici, ale jsou poměrně pomalé a plné.


Počasí Barbados Carlisle Bay


Carlisle Bay je jednou z nejkrásnějších pláží na Barbadosu a je populárním cílem turistů z celého světa. Jedním z faktorů, které tuto pláž činí tak populární, je její nádherné počasí.

Barbados se nachází v Karibiku a je obklopený Atlantským oceánem. Díky své poloze tedy pláže na Barbadosu zažívají celoročně tropické počasí s vysokými teplotami a vlhkostí. Carlisle Bay není výjimkou.

Pokud plánujete návštěvu Carlisle Bay, mějte na paměti, že pro Barbados jsou charakteristické dvě období - suché a deštivé. Sušší období trvá od prosince do května a je to nejlepší čas pro návštěvu Barbadosu. Počasí je většinou slunečné a teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsia. Během deštivého období od června do listopadu se počasí může stát nepředvídatelným a může docházet k častým dešťům. Nicméně, i během tohoto období je Carlisle Bay stále krásnou pláží a stojí za to ji navštívit.

Vody Karibiku jsou také proslulé svou teplotou, která se pohybuje kolem 28 stupňů Celsia po celý rok. Tato teplota je ideální pro koupání a šnorchlování v této oblasti. Pláž Carlisle Bay nabízí mnoho aktivit, včetně šnorchlování, potápění, plachtění, rybaření a dalších vodních sportů.

Pokud si chcete užít pobyt na pláži Carlisle Bay, nemusíte se obávat, že byste se nedokázali ochladit. V okolí pláže je množství stínových míst a bary a restaurace nabízejí osvěžující koktejly a chlazené nápoje.

Celkově lze říci, že počasí na Barbadosu v oblasti Carlisle Bay je ideální pro ty, kteří se chtějí užít krásné karibské pláže a relaxovat v teplé vodě Atlantského oceánu. Bez ohledu na období, v němž se na Barbadosu nacházíte, si můžete být jisti, že Carlisle Bay vás přivítá milým počasím a mnoha možnostmi pro zábavu a relaxaci.


Ubytování Barbados Carlisle Bay


Pokud hledáte ideální místo pro svou dovolenou plnou luxusu a relaxace, Barbados je právě tím pravým místem pro vás. A pokud toužíte po jednom z nejexkluzivnějších a nejkrásnějších ubytování v Barbadosu, pak musíte navštívit rezort Carlisle Bay.

Carlisle Bay se nachází na jihozápadním pobřeží Barbadosu a nabízí impozantní pohled na nekonečné moře a okolní tropickou krajinu. V tomto elegantním a moderním hotelu najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste svou dovolenou strávili ve stylu - od nejlepšího jídla až po nejmodernější wellness vybavení.

Hotel nabízí celkem 82 prostorných pokojů a apartmánů, které jsou moderně a sofistikovaně zařízeny a mají výhled na moře nebo na zahradu. Každý pokoj disponuje vlastní terasou nebo balkonem, kde si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj při pozorování západu slunce.

Pokud toužíte po ještě větší luxusu, můžete si zarezervovat jeden z 30 apartmánů s vlastním bazénem nebo kaskádovým vířivkou, které jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají soukromí a přepych.

Hotel má celkem sedm restaurací a barů, kde si můžete vychutnat nejlepší kuchyně z celého světa. Od italské kuchyně až po tradiční barbadoské speciality - v Carlisle Bay určitě najdete něco, co poteší vaše chuťové buňky.

Kromě toho má Carlisle Bay také skvělé wellness středisko Centrum pro zdraví a krásu, které nabízí širokou škálu wellness terapií, masáží a celkových procedur, abyste se mohli naprosto uvolnit a odpočinout si.

Pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou, Carlisle Bay nabízí celou řadu aktivit, jako jsou například tenisové kurty, plážový volejbal, windsurfing nebo fitness centrum.

Celkově řečeno, pokud hledáte ubytování na Barbadosu, které nabízí soukromí, luxus a nezapomenutelné zážitky, Carlisle Bay je tu pro vás. Tento resort je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí dopřát opravdovou dovolenou ve stylu.


Dovolená Barbados Carlisle Bay


Barbados je jedním z nejkrásnějších karibských ostrovů a nabízí návštěvníkům mnoho možností k relaxaci a odpočinku. Pokud hledáte nejlepší plážovou dovolenou na Barbadosu, pak byste neměli váhat, a vyrazit rovnou do oblíbeného letoviska Carlisle Bay.

Carlisle Bay se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova a je zahraničními turisty velmi oblíbené. Je to jedna z nejkrásnějších pláží na Barbadosu a nabízí čisté, mělké a teplé vody, ideální pro koupání. Pláž je výborně vybavená, nechybí zde sprchy, toalety, stíny a plážové bary, kde si můžete vychutnat různé druhy osvěžujících nápojů a snadné občerstvení.

Pokud jde o ubytování, Carlisle Bay nabízí několik možností. Mezi nejpopulárnější patří luxusní pobyt v Ritz-Carlton, kde si můžete užívat prvotřídních služeb a výborného jídla. Pro ty, kteří upřednostňují menší a přívětivější hotely, jsou k dispozici dvě možnosti - Bay House a Palm Beach.

Zábavné aktivity na Carlisle Bay jsou taktéž velmi různorodé, lze si zde zajímavě zpříjemnit volný čas. Můžete se věnovat potápění, šnorchlování, surfování a jakémukoli jinému sportovnímu aktu, který vás zaujme. Návštěvníci mají možnost si zapůjčit si například paddleboard, hodně populární aktivity v Carilse Bay, a také si užít krásný výhled na letovisko z vody.

Pokud ale hledáte oázu klidu a relaxaci, Carlisle Bay vám nabídne dokonalou atmosféru k relaxaci na pláži a užívání si slunce a teplého karibského klimatu.

Kromě toho si můžete užít také noční život, kde zábava a tanec jsou plně na výsledku.

Všemi těmi různorodými věcmi, které Carlisle Bay nabízí, není divu, že je to jedna z nejoblíbenějších pláží na Barbadosu. Ať už se chystáte na plážový pobyt, nebo si jen chcete odpočinout a užít si nádherné prostředí karibského ostrova, Carlisle Bay určitě nezklame.


Letenka Barbados Carlisle Bay


Barbados Carlisle Bay - Ostrov plný dobrodružství

Barbados Carlisle Bay se nachází na karibském ostrově Barbados. Tento ostrov patří mezi nejnavštěvovanější turistické destinace v Karibiku a nabízí mnoho krásných pláží, historických památek a typické karibské kultury.

Letovisko Carlisle Bay se nachází na západním pobřeží ostrova a je oblíbeným cílem pro milovníky vodních sportů. Pláž je velká a písečná a zdejší vody jsou klidné a čisté. V letovisku se nachází několik plážových barů a restaurací, kde si můžete vychutnat domácí karibskou kuchyni.

Pro milovníky potápění je Carlisle Bay tím pravým místem. Pod vodou se zde nachází mnoho ztroskotaných lodí a vraků, které poskytují útočiště pro mnoho různých druhů ryb a dalšího mořského života. Pokud nejste potápěčem, můžete se také projít po pobřeží a sledovat potápěče, jak objevují tajemství hlubin.

Další turistickou atrakcí je návštěva chrámu St. James, který se nachází asi 7 km od letoviska. Chrám byl postaven v 17. století a je jednou z nejdůležitějších historických památek ostrova. Uvnitř chrámu se nachází mnoho zajímavých soch a pozlacených ozdob.

Pokud hledáte více dobrodružství, můžete navštívit Harrison's Cave, což je jedna z nejznámějších jeskyní v Karibiku. V jeskyni se nachází mnoho krásných přírodních útvarů a podzemních řek.

Barbados Carlisle Bay nabízí mnoho možností, jak strávit svou dovolenou. Zdejší krásné pláže, pestrobarevný korál a klidné vody Karibského moře nabízejí nezapomenutelnou dovolenou na tomto krásném ostrově.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

Cena nejnižší garantovaná

Tisíce nadšených zákazníků

Výhodné ceny letenek

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Objevit letenky